3 měsíce 🌙 nekonečné dětské lásky 💙
  #pcos #neplodnost #3mesice#jsemmama #mujchlapecek #jsmerodina #stesti #miluju #dekuju

  iva9944
  Zpráva byla změněna    28. zář 2022    
  jurakovi
  13. zář 2018    Čtené 990x

  Rozdíl mezi prvním a druhým dítětem

  Celý těhotenství jsem si kladla otázku

  -"Budu toho druhýho milovat stejně?"

  -"Nebude to "jiný"?"

  -"Je v mým srdci vůbec ještě místo?"

  a podobný bláboly, kterýma si (podle toho, co jsem četla) si prošlo mnoho maminek. Naše druhý miminko nebylo plánovaný. Řekla bych, že to přišlo v dost nevhodnej čas, kdy jsme s partnerem neměli uplně "růžový" období. Do toho jsme tehdy pořídili štěně a jedno k druhýmu. Ale pak jsem se snažila odpovědět si na otázku "Kdy je vlastně ten správnej čas?" Přišlo to neplánovaně a tehdy, kdy mělo! Jsem o tom přesvědčená. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř a vzhledem k tomu, že jsme spolu už nějakej ten pátek, bylo mi jasný, že všechno ustojíme a početí miminka byl jen impuls k tomu, aby to bylo lepší hned! Na co čekat a ztrácet čas? Problémy se ale valili dál a dál a dál....já věčně naštvaná, uražená, smutná a hlavně teda závislá (extrémně závislá) na prvním synovi. 

  -"Jak to bude?"

  -"Rozhodla jsem se správně?"

  bláá bláá bláá...bludy a blbý řeči. 

  Nastal čas, kdy porod hrozil každým dnem. Já se těšila čím dál víc, ale furt to nebylo takový to "PRVNÍ". Nebylo to prostě ono. 

  10.9.2018 se mi narodil druhej syn. Porodila jsem si druhou životní výhru a lásku do konce života. Zamilovala jsem se hned! Aniž bych ho viděla jsem cítila to pouto, tu sílu, tu lásku. Věděla jsem, že je jenom můj a že bych pro něho umřela stejně tak, jako bych umřela pro Samíčka. Že bych mu snesla modrý z nebe stejně, jako pro toho prvního. 

  Jedinej rozdíl, kterej je mezi mýma dětma je  délka porodu. Jinak absolutně žádnej rozdíl není! Oba bezmezně miluju. Pro oba budu bojovat a oboum patří celý moje srdce ♥️ 

  Nikdy nic nepříjde "jen tak"....všechno má svůj důvod a hlavně smysl! Všechno se děje, protože se to dít má. Ať už je to dobrý, nebo špatný. A my, od poslední "krize" jsme neřešili žádnou zbytečnost, žádnej nesmysl, prostě se milujem a jsme šťastní, že se máme! ŽE JSME! 

  Bože, děkuju za ty dary ♥️ Za to, o co jsem jako malá přisla, abych žila v budoucnu. Děkuju za ty rány a pády, díky kterým mám teď sílu bojovovat. Bojovat za to, co jsem nikdy předtím neměla. RODINU! #dekuju #miluju