Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej kojenecké lahve Avent!

4. lis 2013
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Milé maminky,

připravili jsme pro vás zajímavou akci, ve které můžete vyzkoušet novinku: tělový olej proti striím Elasti-Q® a zároveň soutěžit o kojenecké lahve Avent.
Čtyřiceti z vás pošleme domů na vyzkoušení produkt Elasti-Q® tělový olej proti striím. Během několika dní se s ním seznámíte, vyzkoušíte jej na sobě.

Elasti-Q® Exclusive tělový olej proti striím

Elasti-Q® Exclusive tělový olej působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Navíc má příjemnou vůni, výborně pokožku hydratuje a vyživuje, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Elasti-Q® Exclusive tělový olej:

účinný v prevenci vzniku strií
příznivě působí na již vzniklé strie
pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy a volnými radikály
neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky

Strie (někdy také pajizévky) vznikají při nadměrném napínání pokožky. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, bocích, prsou, stehnech a bedrech. Jestliže jste se s jejich výskytem již setkala, tělový olej proti striím Elasti-Q® Exclusive zajistí Vaší pokožce optimální výživu, díky které budou již vzniklé strie méně znatelné.

Použití: Elasti-Q® Exclusive nanášejte lokálně a pravidelně na problematické partie, nejlépe 2krát denně. Do pokožky stačí vždy jemně vmasírovat dostatečné množství oleje.

Více informací nejdete na: http://www.elasti-q.cz/

Co musíte pro zařazení do soutěže udělat?

1. Do soutěžního fóra s názvem „Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej kojenecké lahve Avent!“ nám napište, v kterém jste týdnu těhotenství, nebo jak máte staré miminko a proč byste chtěly olej vyzkoušet.

2. napište tuto krátkou zprávu o soutěži do svého fotoblogu:
Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá soutěž: Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej kojenecké lahve Avent! Přidej se i ty! Link: https://i.modrykonik.cz/Elasti-Q-soutez

3. Vaše odpovědi můžete do soutěžního fóra zapisovat od 5.11. 2013 od 8:00 hod. do 20.11.2013 do 24:00 hod.

4. Poté zástupci značky Elasti-Q® vyberou čtyřicet z vás, kteří budou zapojeni do akce.

5. Na soutěžním fóru s názvem „Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej! “ dne 21.11. do 15:00 zveřejníme vybrané maminky a zárověň jim pošleme interní poštou zprávu.

6. Nejpozději do pátku 25.11. obdržíte k vám domů 1 balení Tělového oleje proti striím Elasti-Q® na vyzkoušení.

Co bude vaší úlohou dále?

1. Seznámite se co nejlépe s produktem, tedy tělovým olejem proti striím Elasti-Q® a otestujete ho na sobě.

2. Od 12.12. do 18.12. na soutěžním fóru s názvem „Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej kojenecké lahve Avent!“ nám vyvolené těhulky a maminky napíší své zkušenosti a postřehy s produktem.

3. Během dne 19.12. vyhodnotíme 5 nejzajímavějších, nejpodnětnějších hodnocení. Výherkyně získají kojenecké lahve Avent v hodnote 950,-Kč. Budou vypsané v soutěžním fóru a zašleme jim zprávu interní poštou.

4. S ohledem na předvánoční shon na poštách bychom výherní balíčky odeslali až v týdnu od 6.1.2014 do 12.1.2014.

Testujte a bavte se s Elasti-Q®

bibi_du
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 24 týdnu těhotenství, olej bych chtěla vyzkoušet proto, že jsem již používala celou řadu olejů a krémů na strie a chtěla bych porovnání.

maumaty
5. lis 2013

Dobrý den,mám 5.měsíčního syna a v podbřišku a na vnější straně boků strie, kterých už nevim jak se zbavit,či je alespon minimalizovat.Ráda bych otestovala a v případě úspěchu používala dál a doporučila ostatním ženám🙂))

biolage
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 23tt. Olej bych chtěla vyzkoušet,protože čekám dvojčátka, tak kůže bude dostávat zabrat mnohem víc než při jednom miminku 🙂

andys85
5. lis 2013

Dobrý den, jsem v 26tt a měla bych zájem vyzkoušet tělový olej proti striím Elasti-Q®, mám doma Elasti-Q krém a jsem s ním maximálně spokojena a tak by mě tedy pro srovnání zajímal i olej. 🙂

monkriz
5. lis 2013

Dobrý den. Jsem ve 29. tt. Používám Elasti-Q krém. Bohužel jsem si koupila druhé balení krému a teprve další den jsem zde zjistila, že existuje novinka olej. S krémem jsem spokojená, ale ráda bych ho porovnala s krémem.

zhalickova
5. lis 2013

Jsem ve 30 týdnu těhotenství podle pana doktora. Miminko očekáváme koncem ledna. Bude to naše třetí a první holčička. Máme doma dva kluky. Olej bych ráda vyzkoušela, protože ze zkušenosti z předešlých těhotenstvích se mi objevilo pár strií až ke konci těhotenství. A to při prvním ve spodní části břicha a při druhém pár strií přesně nad pupkem. Doposud používám Elasti-Q krém a miminku dopřávám Elasti-Q pro mimi DHA. Tohle je moje poslední těhotenství, tak bych ráda neměla žádnou strii.

gabcovaanna
5. lis 2013

Dobrý den, čekám druhé dítě již v prvním těhotenství se mi objevily strie po celém břichu(od podbřišku až po pupík). Vyskoušela jsem snad všechno ale nic nepomáhá :( Proto bych ráda vyskoušela i tento olej proti striim, jsem ve 14tt. 🙂

giardino
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 37. týdnu. Používám krém od Elasti-Q, těhotenské vitaminy od Elasti-Q a proto bych velice ráda vyzkoušela i nový olej, protože zatím jsem s výrobky Elasti-Q velmi spokojená.

ivda
5. lis 2013

Dobrý den,mám 8 týdnů staré miminko a olej bych ráda vyzkoušela z toho důvodu,že posledních pár dní před třetím porodem mi začalo praskat bříško. A jelikož dcera , ačkoliv se narodila 11 dní před TP, měla 4540g a já jsem velice drobné postavy, moje bříško bylo dost veliké a po porodu - rychlá změna velikosti - mám bříško samou prasklinu. Mazala jsem bříško celé těhotenství a mažu jej i nyní - bohužel mi zatím vůbec nic nepomáhá. Strie se mi začali objevovat už v druhém těhu ( tehdy se syn narodil na termín s váhou 4590g ). Tam se mi ještě podařilo strie tak nějak zneviditelnit a nebyli jich tolik a tak velikých. Nyní je bohužel hůř a nedaří se je žádnými přípravky "zamaskovat".

ajinka1512
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 22. týdnu těhotenství a tento přípravek bych ráda vyzkoušela na strie na bříšku a bocích. Zatím se mi objevily jen málo, ale vzhledem k dědičnosti si myslím, že je jen otázka času, kdy se objeví ve větším množství. Zajímalo by mě tedy, zda by Váš přípravek pomohl již na ty menší, které se dosud objevily nebo je alespoň pomohl zmírnit.

lenixka
5. lis 2013

Dobrý den, jsem v 23.týdnu těhotenství. Používám krém Elasti Q a ještě další krém jiné značky. Ráda bych tedy provedla srovnání minimálně tří výrobků na vlastní kůži. Bojím se zejména strií na prsou, které už nyní dosahují velikosti 70G a stále se zvětšují 😖 Doufám, že pravidelným mazáním dokážu nejen prsa, ale i bříško udržet ukázkové.

dejuska
5. lis 2013

Dobrý den, jmenuji se Denda, mám 4 měsíční princezničku Adélku 🙂 A chci vyzkoušet, neboť chci být opět krásná a přitažlivá pro manžela... Po porodu mi zůstaly strie na bocích a ráda bych se jich zbavila. Celé těhotenství jsem používala Elasti-Q ale pouze na bříško (díky němu mám bříško krásné) což se o bocích na které jsem zapomněla nedá říct ☹
Věřím, že mi tentokrát opět pomůže!!! 🙂

marber
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 32 týdnu těhotenství a Váš olej bych ráda vyzkoušela.Používám od Vás Elasti-Q a jsem zatim spokojena.Bříško uz se pěkně napína,ale zatím žádná strie.Zajmal by mě rozdíl mezi těmito přípravky.

lenkagsxr
5. lis 2013

Hezký den,
jsem v 22tt a čekám první miminko. 4 týdnem používám krém Elasti-Q. Strie po porodu jsou mou hroznou noční můrou. Před otěhotněním jsem tvrdě pracovala na své postavě a na své bříško jsem ve svých 30 letech byla pyšná. Od prvního měsíce těhotenství jsem začala přibírat na váze 2kg/měsíc a bříško poměrně rychle roste ;) Ráda bych proto vyzkoušela v kombinaci s již používaným krémem i olej téže značky a tím se pokusila zmírnit následky, které po porodu vzniknou. Krém Elasti-Q mi byl v lékárně doporučen jako velmi účinný a jeden z nejlepších na trhu.

badik
5. lis 2013

Dobrý den,jsem v 6.týdnu,ráda bych předešla vzniku strií a olej Elasti Q mi příjde jako dobrá volba,proto bych jej ráda zkusila.

enidka
5. lis 2013

Dobrý den,zítra mám první termín porodu 😀 krém Elasti-Q jsem používala už před pár lety,kdy jsem prodělala vážnou nemoc a během jediného měsíce jsem dala dolů více než 20kg a nic mi na strie nepomohlo tolik jako právě krém od Elasti-Q 🙂 Teď v těhotenství jsem vyzkoušela mnoho jiných krémů,ale účinek zrovna nic moc a nějaké ty strie se objevily 😒 a proto bych i já ráda vyzkoušela nový olejíček 🙂

janab87
5. lis 2013

Jsem v 9. týdnu a olej bych ráda vyzkoušela pro porovnání s krémem Elasti-Q, který používám. Je to mé první těhotenství a strie mě děsí, proto budu ráda, když proti nim budu bojovat jak to jen bude možné 🙂

kremja
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 30 týdnu. Olej bych ráda vyzkoušela,abych zjistila, zda je taky tak úžasný jako krém od elastiQ. Krém používám od začátku těhotenství a zatím nemám jedinou strii, tak bych ráda poznala,zda i olej je tak úžasný jako krém

79
5. lis 2013

ahoj jsem ve 28 tydnu tehotenstvi.Z prvniho tehot. mam na briše strie.Chtela bych olej vyzloušet a porovnat s tim co ted používam 😉

lucijeta
5. lis 2013

Ahoj, jsem v 31. týdnu a právě dopotřebovávám krém elasti-q a zatím ani jedna strie 😵 takže věřím, že olejíček bude taky fajnový pomocník a pomohl by mi to tak udržet až do porodu 😎

jelenk
5. lis 2013

Zdravím všechny 🙂
jsem v 17.týdnu a čekám svého prvního potomka. Se striemi jsem válčila v pubertě, kdy jsem výrazně zhubla. Proto se už teď snažím a bříško si mažu obyčejným mastným krémem. Věřím, že prostě jakákoli péče, která zvláčňuje pokožku je dobrá. Ráda bych však vyzkoušela Váš olejíček a zjistila, co nabízí 😉

blankabendova1
5. lis 2013

Ahoj, jsme ve 23.tt a čekáme prvního potomka, malou Gábinku...moc se na ni těšíme! Pupík si mažu tělovým mlékem proti striím 2-3 krát denně a stále si držíme krásné bříško a v tomto duchu bych chtěla pokračovat až do porodu a pak i v šestinedělí. Vím, že to není vůbec lehká věc a proto bych chtěla vytkoušet co nejvíce "pomocníků na kásné bříško" a hlavně pro ten pocit, že si budu moci vzít po porodu dvoudílné plavky... 🙂

smalicka
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 30tt, vámi nabízený výrobek bych ráda vyzkoušela. Do teď jsem měla mamastrie a další už jsem ani nekupovala...Chtěla jsem vyzkoušet jiný. Tak třeba zkusím zrovna ten váš. I miminko pak otestuje vaše lahvičky 🙂 Díky

ludmila.esnerova
5. lis 2013

Ahoj, mám 15.měsíčního chlapečka. Krém bych chtěla vyzkoušet, protože stále po porodu mám šílené strie na břiše i stehnech a plánujeme další těhu. mazala jsem se hodně a nic nezabralo. Tak tajně doufám, že by konečně mohlo něco zabrat 🙂

sarynka2
5. lis 2013

Měla bych o olejíček moc zájem, protože bohužel trpím na strie, je to i v rodině a chtěla bych s tím něco udělat, jakmile trošku přiberu nebo naopak zhubnu hned ji tam mám potvoru:(jsem v 15 tt a jako pro mladou rodičku,vím že by to pro mě po porodu bylo ponižující:(

jfhudijei
5. lis 2013

dobrý den olejíček bych chtela vyzkoušet protože jsem ve 23.týdnu těhotenství a zajímaly by mě jeho výsledky.používám krém elasti Q,se kterým jsem velmi zpokojena a chtela bych vyzkoušet i váš nový olejíček. 🙂 děkuji! 😉

myska17
5. lis 2013

Dobrý den, ráda bych také vyzkoušela olej. Jsem v 10.tt a doma mám 15. měsíčního syna. Když jsem čekala syna, mazala jsem rizikove partie od té doby, co jsem věděla, že jsem těhotná. Používala jsem elastiq krém a namám ani jednu strii. Ráda bych nyní vyzkoušela Váš olejíček. Děkuji

domino.aligotor
5. lis 2013

Dobrý den, jsem ve 12.té týdnu těhotenství a vyzkoušela jsem již řadu krémů. Při prvním těhotenství jsem mazala břicho vším možným i sádlem a přesto se mi udělali obrovské strie, které dodnes jsou lehce vidět. A tak bych ráda vyzkoušela Váš olej jestli by mi tentokrát pomohl. Děkuji Dominika Mazura

koloslavek
5. lis 2013

Dobry den, jsem ve 20 tydnu tehotenstvi. Mazu se dvouma olejickama a stejne se mi strie delaji.. Tak bych rada vyzkousela jestli mi pomuze vas olejicek. Dekuji Stepanka Bilkovska

martinecka8
5. lis 2013

Dobrý den, mám 8měsíční dcerku a krém ELASTI Q jsem používala po celou dobu těhotenství. Mohu říci, že jsem byla 100% spokojená natírala jsem poctivě a účinek se dostavil, mohu říci, že kvůli používání krému ELASTI Q po celou dobu těhotenství a i mimo něj mám bříško a problémové partie bez následku🙂 jde snad dokonce říci, že nejde ani poznat, že jsem kdy byla těhotná. Vřele doporučuji. Děkuji Martina 😉