Ultrazvuk. Půjde už vidět?

jancaaca
20. říj 2020

Ahoj holky,
zítra budu 5+5tt a jdu ke gynekologovi na ultrazvuk, myslíte že už půjde prďolka vidět?😉
Mám obrovský strach protože v červenci jsem potratila a moc bych si přála aby tohle už vyšlo. 🙏💋

mamikry
20. říj 2020

@jancaaca Je to docela brzo, u mě byl 5+4 vidět jen váček, ale u každého je to jinak. Držim palce, ať je už tam 😉

klokanka31
20. říj 2020

@jancaaca To asi bude brzo... Já měla srdíčka vždy v 6+něco...

95newmommy2020
20. říj 2020

Spis bych počítala, ze nic vidět nebude. Já šla v 6+2 a byl vidět jen Vacek bez srdicka. A měla sem další kontrolu v 8+3 a celou dobu sem se strašně stresovala.

cinam
20. říj 2020

Byla jsem 6+0 a mimčo mělo 3,5 mm a bilo mu srdíčko. Něco už bude vidět určitě (tedy pokud nebyla ovulace pozdě)

agneska7
20. říj 2020

Moje zkušenost v 6+1 nic ani vacek nic ,,, a za dva týdny vše jak mělo být krásné odpovídalo ,🤷 takže jsem 2 týdny byla ve strachu z mimoděložního ..

janiesska
20. říj 2020

Byla jsem na UTZ v 5+6 a už bylo vidět i srdíčko, ale jak píší holky, u každého je to jinak.

jjasmina
21. říj 2020

6+1 srdíčko, u ségry později

andycr
21. říj 2020

Já byla na první 5+5 a byl výčet jen váček a srdíčko až na další kotrole 6+2. Teď si teprve budu volat a objednám se tak aspoň za 2 týdny. Podle poslední ms jsem 4+4.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru