Olomouc a okolí, čekáte přírůstek po prázdninách?

briliantka
1. kvě 2018

Je tady maminka co čeká přírustek po prázdninách???Říjen-listopad? Ráda se seznámím 🌸

b91
1. kvě 2018

@briliantka ahojky 🙂 já mám termín 29.9.2018 - takže uvidíme, kdy si drobek vybere svůj den. Doufám, že to nebude v Listopadu 😂😂.

myszesemise
1. kvě 2018

Já mám termín 22.10.

briliantka
autor
2. kvě 2018

@b91
@myszesemise ahojte holky

b91
2. kvě 2018

🌷🌷

majcasimkova
2. kvě 2018

Ahojky holky, snad nevadí že sem přispívám. Je mi 23 let, a koncem května k nám přiletí čáp 🙂). Ráda bych se seznámila s nejakou maminkou,nebo teprve nástavájící 🙂. Pokud budeš/budete mít zájem napiš/te 🙂

myszesemise
2. kvě 2018

@majcasimkova mě je 24 a čekám třetí 😂
@briliantka ahoooj

majcasimkova
2. kvě 2018

@myszesemise tak to mám co dohánět :D. Odkud jsi přesně? 🙂

myszesemise
2. kvě 2018

@majcasimkova přímo z Olomouce

briliantka
autor
3. kvě 2018

@myszesemise teda to sis pospisila😂😂😂

myszesemise
3. kvě 2018

@briliantka plánovaný bylo jen první. Mám PCOS a chtěla jsem být mladá mamka, protože moje mamka mě měla po 30 a ten vztah a porozumění moc nebylo. Takže jsem to vzala z druhyho konce. Odpracovala jsem si rok a chtěla jsem mimčo. Jenže to nešlo, takže hormonální léčba a podařilo se až někdy za rok a půl. No a pak znenadání jsem otěhotněla 4 měsíce po porodu. Děcka mám od sebe 13 měsíců. No partner mě opustil někdy 2 měsíce před porodem druhého dítěte. Bylo to strašný období a myslela jsem, že je to konečná, ale ani ne měsíc po porodu už jsem měla novyho uzasnyho chlapa. Je o dost starší, mě je 24 a mu 37. S ex manželkou mají od miminka adoptovanyho kluka, který je o půl roku starší než moje první dítě. Chtěl ale vlastní ještě, tak jsme si řekli, že to zkusíme za rok. No ale ikdyz jsme se chránili tak jsem další měsíc otěhotněla a teď jsem v 16.tydnu a asi budeme mít holčičku uvidím teď na kontrole za týden. Doufám, že dr na genetice ve 14+0 se nespletla, abychom měli dohromady 2 holky a 2 kluky.

mixinkah
3. kvě 2018

Cauky holky, ja mam doma 15mesicniho raracha a na zacatku zari bude dalsi prirustek🙂

briliantka
autor
3. kvě 2018

@myszesemise jejda to si mela velmi narocne a tezke😳😳hlavne ze si nasla toho praveho

briliantka
autor
3. kvě 2018

@mixinkah ahojky

mixinkah
3. kvě 2018

@briliantka odkud presne si? Ja z novych sadu... Ja mam termin 7.9.:)

briliantka
autor
3. kvě 2018

@mixinkah kousek od Olomouce mame dum ale v Olomouci jsem denne

myszesemise
3. kvě 2018

@briliantka tak na pravý chlapy nevěřím 😁 kdykoliv se může stát cokoliv. Jinak já bydlím v neredine v Ol.

briliantka
autor
4. kvě 2018

Hlavně aby to tehu bylo klidné a miminka zdravé😍😇... jste hodně mladé maminky, mě už je 30🤪

majcasimkova
4. kvě 2018

@myszesemise
tak to já jsem kousek od Svatého Kopečka-jak je zoo.. Vesnička Radíkov :D. Nevím, jestli ti to něco říká :o 🙂

majcasimkova
4. kvě 2018

@myszesemise Téda ve svým věku sis toho prošla dost, a máš toho už dost za sebou. Když si to tak říkám, pořád frfnám,jak se mi něco nedaří,ale oproti tobě :o. HLavně,že teď jsi štastná a nezůstala jsi na děti sama 🙂

myszesemise
4. kvě 2018

@majcasimkova jojo zatím se se mnou život nemazlil, ale vždycky může být hůř. Jojo Radikov vím, kde je

briliantka
autor
17. kvě 2018

TAk maminy kde jste?

myszesemise
17. kvě 2018

@briliantka ono se tu nějak mlčí 😁

briliantka
autor
17. kvě 2018

@myszesemise tak jak roste brisko

myszesemise
17. kvě 2018

@briliantka už roste, mrkni na profil 🙂

haniplanetka
29. srp 2018

@briliantka ahojte, termín mám kolem 25.10. a jsem na rizikovce. Přeji všem krásné babí léto.

briliantka
autor
29. srp 2018

@haniplanetka ahoj i tobě👌👍⭐️

briliantka
autor
29. srp 2018

Halo kde jsou všechny budoucí maminky a těhulky????☺️☺️☺️☺️

b91
29. srp 2018

@briliantka tadyyyyyyy 😬🤷🏽‍♀️. A je nás asi milión, podle dnešní kontroly ve FNOL 🤦🏽‍♀️😂. Chodíte už některá na kontroly?

briliantka
autor
29. srp 2018

@b91 fakt? Ja jeste ne.. od ktereho tydne se chodi??

b91
29. srp 2018

@briliantka každý gyndař předával jinak 🙂 Já byla dnes a jsem 35+5 🌷.