Dítko poprvé na prázdninách

lorrelai
19. črc 2017

Taky máte dítko někde poprvé na prázdninách??
Naše Lenička (2 roky a 7 měsíců) je od včerejška poprvé na týdenních prázdninách u babičky vzdálené téměř 80km. Dřív byla u babiček třeba jen jednu noc sama, ale teď jela na velké prázdniny :D Teď čekám jak to dopadne. Ale už 14 dnů jsem poslouchala ,,maminko kdy pojedu té babičce na ty pázdniny?!" Tak snad tam bude v klidu :D

mon_88017
19. črc 2017

@lorrelai Já sem asi vážně matka Herodeska, já potomka poprvé odložila 15 měsíčního na 4 dny... a od té doby odkládám minimálně na týden, kdykoliv se namane možnost. Babičku mám 200 km daleko 😎
V klidu tam bude, protože nebude mít maminku za zadkem 😉

23363
19. črc 2017

Já poprvé v roce a osmi měsících na týden 450 km daleko k babi. Přežili všichni... ;) i děda...

kituska20
19. črc 2017

Já 2 a čtvrt neodložila ani na noc ještě 😂🤘🏻
A bude chtít zkusíme to

bamishop
19. črc 2017

@lorrelai davam kdyz nekojim, takze nekdy po roce, roce a pul, nejhorsi je to pro me , deti se vzdy vraci nadsene a spokojene. Jen moje deti spatne snasi, kdyz je kontaktuju, to se jim styska, takze s nimi cely ten tyden nemluvim.

lorrelai
autor
19. črc 2017

Super 😉 No, já ji dala už v roce několikrát třeba na noc nebo dvě, ale teď je to už takové ,,opravdové" 😀 babička volala, že zvládá perfektně, dycky se na mě jen zeptá kde jsem a jinak nic :D tak nevím jestli bych se neměla urazit :D :D ale prej teda dostala veeeelkou rýmu, tak si babička s dědou užije 😉

lavita
19. črc 2017

Nasemu budou tri a jeste nebyl na noc 🙂

anazuzzuzana
19. črc 2017

Poprve pres noc asi v 10m, od roku je 2-3 dny v tydnu u nasich kdyz hlidam a ve 20m byl poprve na tyden...snasi dobre, i kdyz si trochu posteskne obcas...az budu mit dve, tak uz podle me hlidat moc nebudou, tak se tomu ted nebranim

anazuzzuzana
19. črc 2017

Je z nasich, kdyz pracuju, tam melo byt 🙂

sandi
20. črc 2017

Hlásím se k herodesum🙂 Nas bude mit v zari dva a uz lonske prazdniny byl u babicky na tyden, pres rok nekolikrat na víkendy nebo prodlouzene vikendy a ted na zacatku cervence na tyden a v srpnu bude další týden. Miluje to tam, porad se po prarodicich pta, není co řešit 😍

ivi88
20. črc 2017

@lavita Naší jsou tři a ještě nikde nebyla, ani nechce... Babičky miluje, přes den je u nich pořád, ale jak se má jít spát tak konec.... Loni byla u tchanu jednu noc, když jsme šli na svatbu a to bylo peklo..

lenickakl
20. črc 2017

No ja budu asi nejhorsi. Maly bude na noc poprve ve ctyrech mesicich a na velky prazdniny pristi rok. Je letos v kvetnu narozeny :D

bamishop
20. črc 2017

@lorrelai tak ono je to vetsinou nejtezsi pro tu mamu, pokud je dite zvykle na lidi, tak si to uzije, pokud jenom na maminku a s tou je nonstop, tak pak je to slozitejsi, vidim to u nejmladsiho, toho vice mene nikdo nikdy moc nehlidal, je se mnou furt a je mnohem nejistejsi, kdyz kolem nej je nekdo cizi nez byly dcery,

lorrelai
autor
20. črc 2017

Je super jak to máme každá nějak že? :D taky znám kolem sebe maminky co dítka dávají bez problému, ale taky znám dvě co nedají k babičce hlídat ani na půl dne :D :D Mám pocit že děti by to zvládly, ale maminky by zešílely hrůzou :D :D Na mě teda ještě zármutek nedolehl-mám tolik naplánované práce, že sem to ani nepostřehla :D ale je to jiné když se mě Luňůš neplance pod nohama a nepomáhá mi uklízet :D

mon_88017
20. črc 2017

@lorrelai to je právě ono, děcko by tam kolikrát šlo i rádo, ale maminka by se zbláznila strachy. Ten strach nevědomky přenese na to dítě už to jede.
Já teď měla díte pryč přes týden a skoro jsem si ani nevzdechla. Kdyby babi neposílala manželovi na mobil fotky (já mám starej bez nějaký tý aplikace, mně to posílat nejde), tak bych ani nevěděla, co se tam děje. 😎