Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Brna s termínem v březnu? Na pokec apod?

terkapali
1. lis 2018

Ahoj hledám maminu co je taky tehu a chce pokecat, nebo zajít na kafíčko.... Termín mám koncem března a čekám druhé dítě 🙂😁

crazy_girl3
1. lis 2018

já čekám koncem ledna taky druhého prcka 🙂

terkapali
autor
2. lis 2018

@crazy_girl3 super, a po kolika letech? My skoro po 7🙈

crazy_girl3
2. lis 2018

my je budeme mít po pěti a půl 🙂

terkapali
autor
4. lis 2018

Tak to je bezva, a kde budeš rodit? Já u prvního byla Obilnak ale teď bych chtěla jít do Bohunice. A co čekáte?

crazy_girl3
4. lis 2018

@terkapali no první jsem měla v Bohunicích a asi tam půjdu znova, byla jsem vcelku spokojená. A čekáme překvápko :D ty co?

lotta1234
4. lis 2018

Ahojte, rada by som sa pridala 🙂 Byvame v centre Brna, termin mam v druhej polovici marca a velmi rada sa zoznamim s dalsimi buducimi mamickami 🙂

terkapali
autor
4. lis 2018

My čekáme nejspíš kluka... Příští týden jdu na velký UTZ tak snad to potvrdí, ikdyz jsem si přála zase holku 😀😀😀 jak jsi byla spokojená v Bohunicích? Já bych tam chtěla taky. Už kvůli tomu, že jsou na pokojích sprchy a WC Teda to jsem slyšela

terkapali
autor
4. lis 2018

@lotta1234 ahoj, a co čekáte? Já jsem z Bystrce 🙂

lotta1234
4. lis 2018

@terkapali chlapca, potvrdeny aj na 2. screeningu. Boli sme na Orli a bolo to fajn, aj ked o 7 rano u lekara som bola pomerne mrzuta😀 A chystam sa do porodnice Vyskov, mam sukromnu porodnu asistentku, ktora tam ma zmluvu na vedenie porodu, tak dufam, ze to bude spravne rozhodnutie 🙂

terkapali
autor
5. lis 2018

@lotta1234 tak to jo, a kdy máš přesně termín?

lotta1234
5. lis 2018

@terkapali 21.3.2019 🙂

crazy_girl3
5. lis 2018

já chci právě do Bohunic taky hlavně kvůli tomu zázemí, je super mít vlastní koupelnu na pokoji a ne někde společnou a pořád běhat od miminka....Na Vyškov jsem slyšela taky chválu, jen pro mě je z ruky

terkapali
autor
5. lis 2018

@crazy_girl3 no právě. Já byla na Obilnaku spokojená, bylo nás na pokoji jen dvě, ale lítat na chodbu furt na WC a do sprchy a otravovat pořád maminky aby mi dítko pohlidali se mi už nechce. Snad budou mít volno, zatím co to poslouchám tak celkem natresk i na Obilnaku

terkapali
autor
5. lis 2018

Holky a jméno už víte?

crazy_girl3
5. lis 2018

@terkapali no tak já slyším, že je plno posledních pět let, včetně dne, kdy jsem rodila...ono to asi ani jinak nejde s kapacitou brněnských porodnic a s tím, kolik maminek do nich spadá...
Je to právě pohoda to tam mít na pokoji. Jsi hned zpátky a víš, že na ten záchod chodíš jen ty nebo spolubydlící...ale uvidíme, jak to dopadne. V Bohunicích berou až od určitého týdne těhotenství, tak snad bude vše v pořádku

My nevíme, co čekáme, takže řešíme obě jména, aktuálně asi Anna/Tomáš

terkapali
autor
5. lis 2018

@crazy_girl3 no myslím od 38tt se chodí do porodnice? To máte jako překvápko?

crazy_girl3
5. lis 2018

@terkapali myslela jsem jako k porodu. Bohunice snad berou až nějak od 34 nebo 36tt...pohlaví je překvápko 🙂

terkapali
autor
5. lis 2018

@crazy_girl3 ajoo no já u první dcery myslím začala do porodnice chodit 36 nebo 38tt teď si nejsem jistá, a na porod mě vzali až mě to chytlo doma 😀😀😀

crazy_girl3
5. lis 2018

@terkapali já jsem byla poprvé v 38tt na monitoru, to byla středa a hned v pátek vyvolávali 🙂

terkapali
autor
8. lis 2018

@crazy_girl3 ty jo tak to byla celkem rychlovka já rodila až skoro 41 tt 😀 snad se to nebude opakovat

crazy_girl3
8. lis 2018

@terkapali já jsem měla preeklampsii, takže buď čekat v porodnici nebo vyvolat, ale vzhledem k váhovému odhadu 4kg jsme vyvolávali

terkapali
autor
9. lis 2018

@crazy_girl3 no dcera měla 3 kg tak jsem zvědavá jaké cvalda to bude.. Mám s toho úplně hrůzu 😀😀

lotta1234
15. lis 2018

Baby, kam sa chystate na cukrovkovy test? Mam sa velmi bat, ci je to v pohode? 🙂
A kde v Brne chodite nakupovat veci do vybavicky? Mam par kuskov pre potesenie, ale uz sa chcem do toho systematicky pustit 🙂 Diki za rady.

terkapali
autor
16. lis 2018

@lotta1234 ahoj, já se objednala na cukrovku do Komína Konstancie, není čeho, není to tak strašný, budou brát krev, vypije glukozu ta je hnusná, ale dá se to vydržet a jinak nic je to tak na cca 3h. Já už Teda pár hader mám, a čekala. Jsem ze se do toho pustím po velkým Utz, který jsem měla včera a chci se do toho taky pustit. Já navštívím Tesco, C&A, H&M, v Pepcu jsem byla a nic moc a v Kik taky nic moc.

lotta1234
19. lis 2018

@terkapali Ani mne sa Pepco a Kik moc nepacia. Zatial som kupovala v HM a Lindexe a na bazari. A co tehotenske oblecenie? Vacsina retazcov ma sice na eshope nieco v ponuke, ale v predajniach je bud nic alebo jeden stojan (napr. HM ma nieco malo len v Avione, CA giganticke cisla pre tehotne v Spalicku, inak asi nic...)...

crazy_girl3
19. lis 2018

holky, mě dělala cukrovku normálně moje doktorka Vypila jsem šálek sladké vody a po hodině krev. Mezitím mi udělal kontrolu, takže vcelku pohoda...Oblečení jsem nakoupila hodně od kamarádek a z bazárků, páč ta mini velikost je na chviličku. Nejvíc věci je F&F a H&M, něco Lindex a Next, po těch miminkách je to fakt nezničené, takže paráda. Kombinézu jsem koupila v končícím bazárku u nás za 290Kč novou. Potřebuju jen ještě nějakou mikinku nebo svetřík a punčochy, ale ty maličké nemůžu nikde sehnat. POmalu přemýšlím, že bych si měla chystat tašku (zítra začínám 31tt) a vzhledem k mým výsledkům jaterních testů mám strach, že to bude dřív

lotta1234
19. lis 2018

@crazy_girl3 suhlasim, hlavne na Vinted su detske veci v super stave. Vacsinou beriem len priamo z Brna, takze mam moznost si pred kupou vsetko poriadne popozerat. Mas termin teda skor ako ja, ale prave dnes som sledovala archiv teplot v Brne z marca tohto roka a bol este aj koncom mesiaca mraz, takze tiez sa rozhliadam po kombineze. V HM maju teraz 30-40 % zlavy, na eshope som videla v zlave aj malinke cisla puncoch, 2 kusy za 174 kc.

terkapali
autor
19. lis 2018

Tak já jsem teď 22+5tt, těhotenské hadry nekupuji, do všeho se vlezu... Zatim😀. Jinak taky lindex, next, H&M něco mám od kámošky a reserve, C&A. Zatím mám pár kousků. Kupujete jen 56 a 62 nebo i 68? Já furt nevím...
@crazy_girl3 já už si to nepamatuji s těma hadrama vůbec, jelikož mám termín březen tak koupím zatím jen tenčí fusak. Já jdu na cukrovku v prosinci do Komína tak jsem zvědavá. No to bych si možná pomalu tašku začala chystat

lotta1234
19. lis 2018

@terkapali kupila som z Lindexu aj 50tku, ale maju tam take oblecky v dvojvelkostiach, takze to bude aj na 56. No a ja chcem asi normalne fusak, nasla som taky s vyberatelnou vlozkou, takze bude aj na teplejsiu jar.

terkapali
autor
21. lis 2018

@lotta1234 já 50tku nemám a ani kupovat nebudu. Včera jsem byla v H&M tak jsem něco nakoupila. Já mám ještě fusak z berana, ale teď bude až na zimu, takže zatím koupím jen nějaký tenčí. 🙃

Sem začni psát odpověď...

Odešli