Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Špinění v sedmém týdnu - bojím se, že o miminko přijdu

kohutovalucie
23. čer 2018

Ahoj holky, potřebovala bych poradit spinila jsem a byla jsem u doktorky odebrala mi krev řekla mi že mám přijít v úterý rozhodne jestli mi dá ustrogestan. Už jsem o dvě mimi přišla, první díky toxo a druhé samovolně. Teď po šesti letech aniž by sme se snažili to přišlo, mám opět obavy ze to nevyjde

fiedlermonika
23. čer 2018

a byla to cervena krev, nebo jen spineni? a bylo na ultrazvuku vsechno v poradku?vim jak se citis taky se me to stalo SP.

kohutovalucie
autor
23. čer 2018

@fiedlermonika spíš takové hnědé někdy růžové ale zatím ani jednou krev. Doktorka mi včera řekla že slyšela srdíčko. Tak snad bude vše ok. Jsem totiž nemocná, kašel rýma už kvůli kaslani spím v sedě. Ale rýma už ustupuje tak snad to bude v pohodě

renulkka
23. čer 2018

Já špinila u všech těhu a to čistou červenou krev... První bylo zt, další dvě mám dvě krásné dcery 🙂 A teď tehotenství zas krvácím... Od 5+2, dnes jsem 6+1... Mám utrogestan, Ascorutin a Kanavit ;) Věřím, že vše bude zase ok 🙂

pavla555
23. čer 2018

Mozna malinko uklidnim, ze ja spunila cele tehu a obcas i krev. Brala jsem ascorutin a utrogestan v prvnim trim. Ale taky jsem se porad bala. Drzim pesti!!!

kohutovalucie
autor
23. čer 2018

Holky dekuju, trochu jste mě uklidnily. Snažím se co nejvíce teď ležet, s tou chřipkou to ani jinak nejde

renulkka
23. čer 2018

@kohutovalucie To je velká výhoda 🙂 Jestli můžeš tak lež 🙂 Co já bych za to dala, mít chvilku na odpočinek, takhle mám pořád výčitky, protože mám nařízený klid... Jenže s miminkama doma to hold nejde :(

kohutovalucie
autor
23. čer 2018

@renulkka Mě dala hned na rizikové. Já už jsem asi blázen, teď mě bolí břicho. Každá maličkost mě vystrasi. To nejspíš z té chřipky. Dostala jsem stodal tak snad to zabere.

fiedlermonika
23. čer 2018

hlavne se snaz byt v klidu, vim ze je to silene kdyz clovek krvaci, ja sem mela krvaceni minuly patek jasnou krvi a taky sem s toho silela nastesti to preslo

lucie01
23. čer 2018

U obou dětí jsem špinila a brala utrogestan do konce 1. trimestru ...hlavu vzhůru, dobře to dopadne 🙂

kohutovalucie
autor
23. čer 2018

@fiedlermonika V klidu jsem, jen kdyby ten mozek tolik nepracoval 😂. Teď si tak říkám že nevím jestli jsem unavená z té nemoci a nebo z tehu 😂 Chtěla bych být mými kocicaky, celý den chrapou a nic je netrápí 😂

fiedlermonika
23. čer 2018

@kohutovalucie jj něco jako moje fenka taky chrápe porad

letadylkokane
23. čer 2018

@kohutovalucie jestli nemas horecky, tak mas virozu a ne chripku. A to by melo byt v pohode, neboj. Ja mela v sedmem tydnu pravou chripku, tri dny jsem mela pres ctyricet a neslo to nicim srazit. Bohuzel to tehotenstvi nevydrzelo. Kdyby ti stoupala teplota, hned davej zabaly a paralen.

kohutovalucie
autor
23. čer 2018

@letadylkokane Horečky nemám spíš sem měla pod 36°C. U mě je spíš horší že mám astma a projevuje se mi když omarodim. Takže se slušně dusim tím kašlem :(

ivaze
23. čer 2018

Taky jsem v tehotenstvi spinila (dle popisu stejne jako Vy), chvili jsem brala Utrogestan a pak to bylo OK. Nekdy ve ctvrtem mesici jsem chytla silenou chripku a pak anginu, hodne mi pomohly kapsle s rybim tukem. Mela jsem pocit, ze me to postavilo na nohy. Drzim pesti a odpocivejte.

priefi
24. čer 2018

@kohutovalucie dej si vit.C, pokud to je treba jen praskla zilka, pomuze to 😉 Nerozumim ale pokud bylo srdicko, proc Ti nedala uz ted progesteron

kohutovalucie
autor
24. čer 2018

@priefi prý tam byl náznak, prý více uvidíme v úterý. A vzala mi krev jestli HCG roste. Vitamín C od včera beru a zatím nespinim

kohutovalucie
autor
26. čer 2018

Tak ženský jsem 6+5. Dostala jsem utrogestan. A za pět týdnů kontrola. Tak snad vše bude v pohodě. Jinak dekuju za podporu 🙂

crazyduck85
26. čer 2018

Držím palce, ať vše dobře dopadne. Já v těhotenství hodně špinila i krvácela, nasazen Utrogestan, na chvíli klid, Pak jsem začala znova kolem 16tt a i trrdnutí břicha - zjištěna placenty na přední straně a že mi tlači na spodek, nasazeno Magnezium až do 30tt a pak se už čekalo co bude 🙂) A já ve finále přenášela 🙂

ivaze
26. čer 2018

@kohutovalucie super, drzim pesti, hezky odpocivejte a at se Vam dari

Sem začni psát odpověď...

Odešli