Vzhled bříška v těhotenství. Nemůže svědění ublížit mimískovi?

hbalogova
6. led 2020

Dobrý den, jsem ve 38tt a delší dobu mě trápí kůže okolo pupíku mám jí červenou a svědí.
Zkoušela jsem hodně krémů a mastiček nic nezabírá...
Tak si vlastně říkám že teď už s tím nic neudělám a budu s tím něco dělat až po porodu, kterej už je za dveřmi konečně....
Ale trápí mě to svědění jestli to třeba nemůže nějakým způsobem ublížit mimískovi.
Děkuji.

hodnelasky
6. led 2020

Me taky svedi ono se to okolo pupiku nejvic natahuje tak holt poradne casto mazat, nejlepe nejakym tehotenskym olejem, ja si i hodne promazavam ten pupik samotnej a docela to pomaha.

sirka1
6. led 2020

A co zkusit Bepanthen?

krupka3
6. led 2020

Mela jsem to stejne, a jeste mi to strasne zhorsil BiOil. Hodne mi pomohlo telove mleko od La Roche, pouzivala jsem ho cele tehotenstvi.

hbalogova
autor
8. led 2020

@krupka3 děkuji, zkusím.

hbalogova
autor
8. led 2020

@sirka1 ten jsem už zkoušela a bohužel...

sany1996
12. led 2020

Podle fotografie mi přijde, že jsem měla to samé... Byly to strie a vždy když vznikly nové, tak se v nich udělaly takové červené pupínky 🤷‍♀️ bohužel je to nejspíš hodně ovlivněno hormonama a tím jak se bříško napíná, protože jsem to měla až do porodu.. 😔 Po porodu zmizely červené pupínky a svědění.. Mazala jsem zinkovou mastí po které se vždy pokožka na chvíli zklidnila.. Ještě mi pomáhalo ta místa chladit studenými obklady..

shak29
12. led 2020

Měla sem to u vsech 4. Nepomohlo nic, akorát vzdy chvilku. Jistota pro úlevu je porodit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru