Krém na obličej v zimě pro dítě se sklonem k ekzému

nadad
10. lis 2009

Ahoj holky, nevím, jestli tohle téma tady již existuje... Pouze se chci zeptat maminek, které mají dětičky s citlivou pletí nebo ekzémem, jaký dávají na obličej krém na ven do chladného počasí? Malý má teď trošku vyrážku kolem pusinky a na tvářičkách, nevím, jestli to je po nějakém jídle nebo z chladu venku, používám na ven krém Altermed, ale nemám z něho moc dobrý pocit, přijde mi, jako kdyby mu tu pleť spíš zhoršoval. Poradíte, co používáte? Díky, Naďa

soanpe
10. lis 2009

od těhu používám na tělo a ted na Sofinku jen obyč.glycerinovou promazávací mast se sluneč.olejem.je na recept za 30,- 😎
jsem už trapná,jak ji všude vnucuju,ale je super 😉 😀
mně ji doporučila obvodačka,když mě v těhu svědilo celý tělo a ona ji používá na svý děti atopiky

amira55
10. lis 2009

na atopickou pleť zkus se poradit v lékárně řada eucerin prý vhodná i pro kojence.já si teď koupila krém na ruce a super a to mám exémy a málo co snesu

kutcher
10. lis 2009

weleda ochranny krem, velmi kvalitni i pro atopiky - neni nejlevnejsi, ale je to nejcistejsi detska kosmetika a to je pro me velmi dulezite!

eliotka
11. lis 2009

Holky, a co na zimu, proti mrazu?

megee
11. lis 2009

jé holky díky za tipy máme stejný rpoblém malý má suchej obličej z chladu 🙂

kutcher
11. lis 2009

Ono na mraz je dobrej bud ten weleda nebo Astrid Batole Wind and weather i ten pouzivam, hlavne kdyz mrzne a sleha nas vitr do obliceje, je pekne roztiratelny a mastnoucky a za dobrou cenu.

soanpe
11. lis 2009

do mrazu krém bez obsahu vody, to má třeba Nivea a opět moje oblíbená mast 😀

nadad
autor
11. lis 2009

Holky, díky za typy 😉
kutcher- od Weledy se to jmenuje pouze ochranný krém? S Weledou jsem spokojená jak pro malého, tak i pro mě, takže bych ho možná zkusila 🙂

schwarzovka
11. lis 2009

indulona modrá 😉

bereninka
11. lis 2009

Holky, minulou zimu jsem měla krém od weledy na mráz. Mám ho celou dobu v ledničce, mohu ho dávat i tuhle zimu?

kubinkov
11. lis 2009

Od Karité Bambucké máslo

artuse
11. lis 2009

Bioderma, řada ABC, krém na zimu, je na citlivou suchou pokožku, hypoalergenní, jen je dražší...

kutcher
11. lis 2009

nadad: weleda mesickovy ochranny balzam - a od Weledy teda kupuju i kremy pro dospele, strasne krasne vonej

kutcher
11. lis 2009

berenika: spatny krem poznas tak ze zezloutne az zoranzovy a hlavne jestli se oddeluje cistej olej od te pasty, proste se oddeli mastne a nemastne slozky.

soanpe
11. lis 2009

schwarzi
indulona modrá má , nebo aspon mívala, hodně vysoký obsah vody,takže do mrazu ne 😝
karité je bambucké máslo. levné a v bio kvalitě ho dělá saloos 😉