• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s dětskou kosmetikou značky Batole?

Ahoj mamky, máte někdo zkušenost s touto českou značkou? Příjemně voní, je celkem levná.
22. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
používala jsem jí a používám, je pěkná, kromě těl. mlíka jsme zkusili všechno. Jediný, co jsem si tentokrát nepořídila, byl olejíček, víc se mi líbil Weleda :wink:
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky používáme-měli jsme krém a zásyp a teď sprcháč...olejíček mám nejradši aviril...ani nevím proč :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já jsem zkoušela zrovna ten olejíček a malá se mi po něm nějak osypala, tak leží v šuplíku. Jinak jsme taky od narození dokud jsme olejíček nepřestaly používat měly Weledu a tam problém nebyl, i se líp vstřebávala. Ale s ostatními výrobky nemám zkušenost :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji teď koupila do výbavičky pro mimi, byla v taščičce - olejíček, mléko, krém na opruzeniny, mýdlo a nějakej krém. Od kamarádek vím, že jim vyhovuje, tak uvidím, jestli i nám bude vyhovovat....Zatím jsem slyšela na něj jen chválu.
22. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Anetku jsem měla ze začátku jen Batole a super, ani jednou se mi neosypala. Což se nedá říct o Johsonu, Nivee atd. Časem jsme přešli i na Hipp a také super :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batole nám aky vyhovuje
nejhorší kosmetika . co znám je JOHNSON i já po ní mám vyrážku jako...
od nivei nám vyhovuje jen mýdlo.
jinak malá se mi skoro o každém olejičku osype :unamused: i po olivovém z lékarny
22. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kozmetiku batole pouzivam pre seba :slight_smile: - tel. mliecko aj samponik na vlasy su super. a puder pouzivam na nohy, nepotia sa v lete potom.
a na babatko zatial neviem co budem pouzivat - ale zacnem asi od batole. Na Johnson som tiez nepocula moc dobreho.
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vlhcene obrusky Batole? ake su? :confused:
10. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek