• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náušničky pro mimi, pomožte s výběrem

Hezký den všem maminkám, potřebovala bych pomoct s výběrem dětských náušniček. Jaké máte zkušenosti, jakou velikost, atd. Moc děkuji!
29. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my Sofince koupili nejdřív klasické zlaté visací, ale pořád se otáčejí, zlato reaguje s ouškem a v místě dotyku tmavne, což je právě kvůli otáčení dost vidět, a upřímně na těch malinkých ouškách mi ty visací, i když jsou dětské, prostě připadají divně velké. A pak jsem si říkala, že vlastně při nastřelení tam doktorka taky nejdřív několik týdnů nechá ty se šroubkem a malé to vůbec nevadilo, takže jsem jí nakonec pořídila šroubovací, a vypadá to skvěle. :slight_smile: Trochu jsem se bála o pohodlí při spaní a blbnutí, ale ani jedinkrát si nepostěžovala, že by jí tlačily, a to je má už skoro dva roky (a že si umí postěžovat, když se jí něco nelíbí..) :grinning: Zezadu mají ty naše takový košíček, co kryje tyčku, takže neškrábou, průměr mají 6mm a je to úplně akorát, přikládám fotku. :slight_smile:
30. kvě 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuci82 já bych asi taky zvolila šroubovací/nastřelovací. Dcerka má klasické visací, vypadají sice hezky ale rozepínají se a už jsem lezla po kolenou po bytě a hledala, navíc se bojím že si za ně jednoho krásnýho dne začne tahat.
17. čer 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla o náušničkách představu, že malá bude mít z bílého zlata a motýlkové. Ve zlatnictvích jsme ale zjistili, že malá vypadá s náušnicemi z bílého zlata dost blbě. Teď jsou všude dětské náušnice Cutie, jsou nádherné. Nejlepší je vybrat si s mimčem přímo ve zlatnictví. Zkoušeli jsme spousty náušnic a byl vidět opravdu rozdíl, když jsme je přikládali k ušičkám. Nakonec máme malinké visací něco jako čtyřlíštky ze žlutého zlata s tyrkysovými kameny. Zatím jsme neměli žádný problém s rozepínáním nebo taháním. Malá ví, že je to čači a že se za to nesmí tahat :slight_smile:
17. čer 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud sháníte kvalitní náušničky pro holčičky, doporučuji Cutie. :slight_smile: Jsou velmi lehké, mají bezpečné zapínání, které se dá časem vyměnit za větší a jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata.
5. kvě 2016 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek