Náušničky pro mimi, pomožte s výběrem

Hezký den všem maminkám, potřebovala bych pomoct s výběrem dětských náušniček. Jaké máte zkušenosti, jakou velikost, atd. Moc děkuji!
kamilka007
30. kvě 2013
Ahoj, my Sofince koupili nejdřív klasické zlaté visací, ale pořád se otáčejí, zlato reaguje s ouškem a v místě dotyku tmavne, což je právě kvůli otáčení dost vidět, a upřímně na těch malinkých ouškách mi ty visací, i když jsou dětské, prostě připadají divně velké. A pak jsem si říkala, že vlastně při nastřelení tam doktorka taky nejdřív několik týdnů nechá ty se šroubkem a malé to vůbec nevadilo, takže jsem jí nakonec pořídila šroubovací, a vypadá to skvěle. 🙂 Trochu jsem se bála o pohodlí při spaní a blbnutí, ale ani jedinkrát si nepostěžovala, že by jí tlačily, a to je má už skoro dva roky (a že si umí postěžovat, když se jí něco nelíbí..) 😃 Zezadu mají ty naše takový košíček, co kryje tyčku, takže neškrábou, průměr mají 6mm a je to úplně akorát, přikládám fotku. 🙂
mafeska
17. čer 2013
@zuci82 já bych asi taky zvolila šroubovací/nastřelovací. Dcerka má klasické visací, vypadají sice hezky ale rozepínají se a už jsem lezla po kolenou po bytě a hledala, navíc se bojím že si za ně jednoho krásnýho dne začne tahat.
elielizabeth
17. čer 2013
Já měla o náušničkách představu, že malá bude mít z bílého zlata a motýlkové. Ve zlatnictvích jsme ale zjistili, že malá vypadá s náušnicemi z bílého zlata dost blbě. Teď jsou všude dětské náušnice Cutie, jsou nádherné. Nejlepší je vybrat si s mimčem přímo ve zlatnictví. Zkoušeli jsme spousty náušnic a byl vidět opravdu rozdíl, když jsme je přikládali k ušičkám. Nakonec máme malinké visací něco jako čtyřlíštky ze žlutého zlata s tyrkysovými kameny. Zatím jsme neměli žádný problém s rozepínáním nebo taháním. Malá ví, že je to čači a že se za to nesmí tahat 🙂
neyki
5. kvě 2016
Pokud sháníte kvalitní náušničky pro holčičky, doporučuji Cutie. 🙂 Jsou velmi lehké, mají bezpečné zapínání, které se dá časem vyměnit za větší a jsou vyrobeny z kvalitního 14karátového zlata.

Začni psát odpověď...

Odešli