Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  neyki
  28. čer 2016    Čtené 28x

  O našem zlatě - žluté zlato

  Žluté zlato je popravdě nadčasovou klasikou. A i když mnohým dospělým se může zdát třeba staromódní na to, aby si sami pořídili žlutě zlatý šperk, pro dětské náušnice je žluté zlato tradiční a oblíbenou volbou.

  Žluté zlato dýchá solidností zlata ryzího, poctivostí šperku, který lze předávat z generace na generaci. A každý chce přece dát své dceři, kmotřence, vnučce či neteři to nejlepší.

  Z hlediska možné alergické reakce platí žluté zlato za nejbezpečnější volbu. U žlutého zlata je ve slitině přítomno jen stříbro (dodává potřebnou pevnost), šperk je tedy nejlépe snášen, protože alergie na zlato či stříbro jsou skutečně ojedinělé.

  Dnes jsme spustili nové webové stránky. Nový design i nové náušničky. Mrkně na www.cutie.cz. 🙂

  (2 fotky)
  neyki
  23. kvě 2016    Čtené 54x

  Proč náušničky černají?

  Černání, zrůžovění či jiná změna barvy zlata v oblasti lalůčku je právě u dětských náušniček bohužel častou záležitostí, jenž není brána jako vada či poškození výrobku nebo materiálu, protože se jedná pouze o povrchové zbarvení, které lze velmi lehce odstranit vyčištěním náušniček.

  Na to, proč se toto zbarvení objevuje, existuje zatím jen řada domněnek než přímo podložená fakta. Právě na toto téma chystáme studii a přezkoumání možných aspektů.

  Zbarvení bývá nejpravděpodobněji způsobeno např. používáním kosmetických výrobků, agresivnějším potem, vlivem zvýšené teploty, proděláním nemoci, léky, alergií (zarudlé dírky), apod.

  U zbarvených náušniček však může být vlivem zbarvení vždy něco jiného. Zbarvení se může také objevit např. jen u tří z pěti holčiček.

  Na internetu je právě na toto věčné téma spousta diskuzí maminek.

  My můžeme zaručit, že jsou naše náušničky vyrobeny ze žlutého zlata – AU 585/1000, nebo z bílého 14 karátového zlata splňující normu ČSN EN 1811 a jsou opatřeny puncem, jenž zaručuje pravost materiálu. Veškeré naše výrobky také prochází zkouškami u Puncovního úřadu v Jablonci nad Nisou.

  K dětským náušničkám poskytujeme bezplatné služby týkající se právě čištění náušniček. Pokud zjistíte, že právě u Vašich náušniček došlo ke změně barvy zlata, zašlete je prosím zpět na naši adresu a my vám náušničky pošleme vyčištěné. Pokud nám pak do emailu zašlete také kopii podacího lístku, pošleme Vám zpět s vyčištěnými náušničkami i poštovné, které jste museli na odeslání vynaložit. Případně můžeme zadat vyzvednutí náušniček na Vámi udané adrese Kurýrem PPL, náušničky tak pouze zabalíte do jakékoli krabičky či obálky.

  Vyčištěné náušničky zašleme zpět do 2-5 dní. Většinou se již zbarvení neopakuje.

  neyki
  10. kvě 2016    Čtené 70x

  Tip na dárek pro malé slečny

  Pokud chcete své princezně koupit náušničky, určitě budete hledět na kvalitu. Budete asi chtít, aby byly originální stejně jako ona a aby vydržely všechny kousky, které s nimi bude provádět.

  Na to všechno myslíme, a proto jsou naše dětské náušnice Cutie Jewellery stále oblíbenější. Vyrábíme je kompletně v Čechách – naše firma Danfil Jewellery sídlí v Liberci. Navazujeme na dlouhou šperkařskou tradici tohoto kraje a kvalita je pro nás samozřejmostí.

  Důležitý je pro nás i originální vzhled – vybírat můžete z více než 100 modelů, které vytvořili špičkoví designéři. Mezi nejoblíbenější tvary patří pomněnky, srdíčka, kačenky, berušky a hvězdičky. Zvolit můžete bílé, žluté nebo růžové zlato a také různé barvy zirkonů, které jsou v náušničkách zasazeny. Veškeré námi používané zlato je prvotřídně technologicky zpracované, proto se nemusíte obávat alergických reakcí – uvolňování příměsových kovů u zlatých náušniček Cutie nehrozí.

  Věříme, že vaší princezničce budou naše náušničy při objevování světa dělat radost. A když se na ně i později podívá, vzpomene si i na toho, kdo jí je daroval.

  Na Cutie můžete nakupovat v klasickém e-shopu a vybírat z naší katalogové nabídky nebo si sestavit vlastní náušnice v našem unikátním konfigurátoru náušnic

  Dnes je Mezinárodní den žen, máte pro svou malou slečnu nějaký dáreček? 🙂

  neyki
  4. led 2016    

  Pochlubte se, dostala vaše holčička od Ježíška dětské náušničky nebo jiný šperk? 🙂