Angelsounds - poslech srdíčka, máte zkušenost?

terezska121
31. srp 2015

Ahojky holky máte nějaká zkušenost s přístrojem angelsounds má cennu to kupovat ?jde vážně slyšet srdíčko? 😉

verasvobod
31. srp 2015

Mam ho odedneska a super 🙂

oldana
31. srp 2015

za mě rozhodně ano, poslouchám cca od 9+5tt a nemůžu si ho vynachválit, každé ráno na pár sekund a jsem celý den v klidu 😉

leeenaa
31. srp 2015

Mám ho a nemůžu si ho vynachválit. Krásně je slyšet srdíčko a později i pohyby a škytavka 😉 Ze začátku jsme s manželem poslouchali hodně, teď když už cítím pohyby, tak tolik ne. Ale je to vždycky taková krásná chvilka, když s manželem posloucháme našeho budoucího potomka. Srdíčko jsme si i nahráli na památku. Teď už posloucháme jen když mi přijde, že je prcek "línej" a nebo když má škytavku 🙂 Za mě určitě ano 😉

terezska121
autor
31. srp 2015

Tak super právě pro klid duše přemýšlím že si ho taky pořídim;);)

gwendelina
1. zář 2015

Musím se přidat je super a vážně tě uklidní 🙂 teď ho moc nepoužívám, ale jak bylo řečeno když je prcek líný tak ho vytáhnu a uklidní mě to, když slyším 💝 🙂

elis1982
1. zář 2015

Posloucham od 10+2 a najdu hned.Jsem klidnejsi a nemuzu si vynachvalit

evcann
1. zář 2015

@terezska121 rozhodne doporucuji, cele tehotenstvi me provazelo a je to krasne a uklidnujici, ze je mimi v poradku kdyz treba je na pohyby linejsi 🙂

xxxmarket
1. zář 2015

Taky doporučuju 🙂 vždycky to hodně uklidní a člověk nemusí pak přemýšlet jestli je miminko v pořádku 🙂 Já poslouchám asi od 12. týdne...Poprvé mi to chvilku trvalo než jsem prcka slyšela, ale teď už jen přiložím a většinou je tam 🙂 někdy slyším pořádné zabublání (takové praskání bublinek) a najednou je fuč, takže se u toho člověk i pobaví 🙂

terezska121
autor
1. zář 2015

Někde sem četla ze to může miminku ublížit ale moc tomu nevěřím...

fufinkam
7. zář 2015

také sem si ho pořídila a konzultovala s lékařem ... doporučil mi ho používat s rozumem a né moc dlouho a často (pouštim si ho max 2x týdně na cca 5-10 minut )

terezska121
autor
7. zář 2015

🙂jojo všeho s mírou 🙂takto pak jo

veronika182
8. zář 2015

Kupovali jsme cca v 10 tt, vždycky jednou týdně jsem si poslechla pro uklidnění 🙂 Když jsem malou začala cítit v 17tt, tak jsem ho odložila a teďka po 30tt ho zase občas použiju, když se mi zdá, že jsem o malé dlouho nevěděla a neprobere ji ani šťouchání - hold tvrdé spaní 😀

elis1982
8. zář 2015

Ja klidne posloucham jednou denne a nemyslim,ze by.mu to ublizilo.Trva to par sekund to mu nemuze ublizit

valikozlerova
Autor odpověď smazal
Zobraz
rozitta
10. srp 2023

Měla jsem angel sounds u obou dětí. Obě byly v břichu líné. Takže když se dlouho neozvaly, angelsounds mi zachránil nervy. Teď prodávám, pokud má někdo zájem.

valikozlerova
Autor odpověď smazal
Zobraz
valikozlerova
11. srp 2023

jsem 9+2 a našla jsem mezi pupíkem a ochlupením. Stačí trošičku přitlačit.
Úplně extra rychlý to není ale pomalé taky ne. Věřím že později bude slyšet ještě lépe 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru