Gymnastický míč - pomůcka v těhotenství

nellymarke
15. lis 2018

Ahoj uvazuji ze si poridim mic sice nemam nejak pupek v 6 mes. Ale treba na sezeni a do sprchy na sednuti? Boli me zada cely den jsem na nohach v praci i doma . Na zada trpim od mala.dekuji

j.a.n.i
16. lis 2018

@nellymarke Mic je fajn, ja ho na sezeni u pocitace pouzivala i jako netehotna. Ale tedy uprimne do sprchy doma si ho fakt nedokazu predstavit, jednak bude skoro vetsi nez bezny sprchac a druhak co pak s tou mohrou kouli...

lobella
16. lis 2018

Ja nic pouzivala, kdyz se mi mala ke konci tehu otocila k pateri a utlacovala tam nejake nervy, bylo to hrozne a jedine, co mi ulevovalo, bylo skakani na balonu...u porodu jsem naopak vubec nepouzivala, nejdriv mi totiz skakani zastavovalo porod a pak uz jsem zase nenohla sedet, jak byla mala dole

ange_de_la_morte
16. lis 2018

ve sprše během porodu byl super, ale doma bych si ho do sprchy teda nedávala - rychle se osprchuju a lezu ven .... mi jako úplně na konci prvního těhu ( tak poslední měsíc) pomáhalo když jsem si klekla na zem a lokty jsem se o míč opírala - tak jsem vydržela klidně 2 hodiny dívat se na film když už mně bolely bedra k nevydržení ... teď s druhým mám nějaké 2 měsíce do porodu a ještě jsem balon nevytáhla ... upřímně na ty bolavé kyčle mi pomáhá snad jen si lehnout na tvrdou zem na znak ( což se ale zase nelíbí malé v bříšku) :-/

barchen
16. lis 2018

@nellymarke V prvim tehotenstvi mi pomahal na bolesti v bedrech, pohupovani na nem zejmena vecer, v den porodu jsem si na nem doma ulevovala od kontrakci stridave s teplou vanou a pak uz jen rychle do porodnice, po porodu zase to byla jedina vec, na ktere dite usnulo a ja neskocila z balkonu. Klidne bych ho brala i do sprchy (utru pak rucnikem) ale ja mam vzhledem ke sve vysce ten nejvetsi a tak obrovsky sprch.kout nemame. Ve druhem tehotenstvi jsem ho pouzivala take.

andelka
16. lis 2018

Míč je můj průvodce už potřetí, úžasný na sezení, cvičení,první dobu porodní.. paráda.

andelka
16. lis 2018

@ange_de_la_morte já ho vytáhla zrovna asi před 14 dny,3 měsíce před porodem. Tu polohu co píšeš používám teď často. Bolí mě kyčle a stydké kosti. A i se mi na něm dobře sedí, stačí se jen trochu pohupovat.

andelka
16. lis 2018

Jo a na balóně jsem uspávala i mimco,kolikrát až do 1 roku. Takže za mě super věc na mnoho měsíců.

ange_de_la_morte
16. lis 2018

@andelka : to zas jo, když malý v noci nechtěl spát tak balon jsem využila maximálně ... už ho asi taky vytáhnu - jen nevím jestli na něm budu trávit čas já nebo spíš syn 😀

lachtanice86
16. lis 2018

Jsem 39tt a míč jsem nevytahla. Pro mne to byly zbytečně vyhozené peníze.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru