Míčky na praní k načechrání prádla

magdalenax
26. únor 2019

Ahoj děvčata, byla jsem v obchodě s domácími potřebami a mají tam takové ty míčky na praní, - takové ty ježky (jsou i podobné jako hračky pro psy). Máte některá z vás s nimi zkušenost? Jako nějak nepřemýšlím nad tím, zda šetří prací prostředky, ale logicky vycházím z toho, že by mohly fakt fungovat, že třeba při praní deky čechrají a tím se možná lépe vyperou...?....
Děkuji předem za vaše názory

fly80
26. únor 2019

Vypere to skoro stejně, jako jen obyčejná voda. Nedávno sem viděla testy těch kouli. Predrazena blbost

magdalenax
autor
26. únor 2019

@fly80 No, budeš mít určitě pravdu v tom, že to prací prostředek nijak nešetří, ale říkám si, kdyby třeba pobíraly vlasy z oblečení, což asi není vyloučeno, tak i za to bych byla vděčná. V krámku mají dva v balení asi za devatesát korun. Přinejhorším bych je dala nějakýmu pejskovi na hraní....
Myslím, že ty samé, nebo na stejném principu si kdysi koupila moje kamarádka, ale ta za ně dávala fakt hodně peněz, to víš, dvě děti, chlap..., prádla jak v prádelně, ale nevyjadřovala se ani tak, ani tak... . Nejspíš taky kvůli vydané částce a po prvním vyprání věcí, které nejsou zrovna nové poznáš kulový

soleilll
26. únor 2019

@magdalenax Mám zkušenost jen s používáním do sušičky, kde prý čechrají prádlo a zkracují dobu sušení. Každopádně pokud máš možnost, kup si je na Aliexpresu, kde stojí asi desetinu toho, co v elektrech. https://www.aliexpress.com/item/Eco-Friendly-Re...

sister05
27. únor 2019

No, ja svého času přidala do pračky dva tři tenisaky y bylo to ok. 👌👍😎