Produkty aloe vera od LR, máte zkušenost?
Ahoj maminky,pro všechny které jako mě zajímá alternativní medicína,léčba.zajímalo by mě jaké máte,pokud máte,zkušenosti s firmou LR a jejich produkty aloe vera?za mě mají užasné věci které by neměli chybět snad v žadne domácnosti
Stručné shrnutí
- LR nabízí řadu aloe vera produktů včetně koncentrovaného gelu/šťávy, SOS spreje, aloe concentra, colostra, doplňků jako Vitaaktiv, Pro12 a Super Omega, kosmetiky (krémy, šampony, ubrousky) a parfémů.
- V praxi uživatelé hlásí smíšené výsledky: někteří popisují vymizení atopického ekzému po tříměsíčním užívání aloe gelu, koncentrátu a probiotik od LR nebo po užívání colostra, jiní uvádějí podráždění či vysušení pleti po některých krémech.
- V diskuzi se opakují dvě hlavní kritiky: vysoká cena produktů a údajné přidávání zahušťovadel/konzervantů (včetně zmínky o xanthan/xhantanu a diskusi o E211), zatímco zastánci zdůrazňují certifikace, výrobu v Německu, a osobní pozitivní zkušenosti se SOS sprejem a doplňky.
Q: Jaké LR produkty obsahují aloe vera a co se běžně v sortimentu prodává?
A: Ve vlákně byly zmíněny aloe vera gel/koncentrát, SOS spray, krémy s aloe (včetně 50% krému), dětská baby série Aloe Vera, ubrousky Aloe vera, mycí emulze, zubní pasta, L-Recapin řada šamponů/tonik a nápoje AV broskev.
Q: Pomůže LR aloe vera na atopický ekzém?
A: V diskuzi rodič popisuje, že dcera s atopickým ekzémem měla po nasazení aloe gelu a probiotik od LR tři měsíce bez ekzému; další uživatelé uvádějí zlepšení po colostru od LR, ale jiní hlásili podráždění pleti po některých produktech.
Q: Jak se SOS spray od LR používá a je účinný na rány či štípnutí?
A: Uživatelé uvádějí praktické použití SOS spreje několikrát denně (příklad: 3–5× denně) na řezy i štípnutí; ve vlákně je popis rekonvalescence řezu bez nutnosti šití během cca týdne a utlumení otoku po bodnutí vosou bez otoku.
Q: Jaké je doporučené dávkování colostra nebo tekutých produktů od LR?
A: Ve vlákně je zmínka, že „jedna lžička denně je málo“ u colostra a že tekuté colostrum by se nemělo cucat; konkrétní individuální dávkování autoři konzultovali s registrovanými partnery LR, kteří podle příspěvků nabízejí konzultace s lékaři.
Q: Jsou LR výrobky drahé a jak se dají získat se slevou?
A: V diskusi se uvádí, že někteří uživatelé považují LR za předražené, zatímco jiní zmiňují klientskou kartu a slevy 35–40 % jako běžný způsob snížení ceny; konkrétní výše slevy byla v příspěvcích zmíněna jako 35% a 40%.
Q: Obsahují LR produkty konzervanty a zahušťovadla, která mohou dráždit?
A: Ve vlákně byl uveden seznam přídavných látek a konkrétně zmiňován xhantan/xanthan jako zahušťovadlo a E211 (benzoan sodný) jako konzervant; tvrzení o karcinogenitě E211 bylo v diskusi uvedeno bez doloženého odborného potvrzení.
Závěry z diskuze
Shoda
- SOS sprej od LR je ve vlákně opakovaně uváděn jako praktický přípravek, který pomohl při štípnutí vosou, řezných ranách a opruzeninách.
- Výsledky účinnosti LR produktů jsou individuální; některým uživatelům produkty pomohly výrazně, jiným nevyhovovaly nebo podráždily kůži.
Sporné názory
- LR je buď „kvalitní dermakosmetika s certifikacemi a výrobou v Německu“ nebo „přehnaně drahá značka s marketingem a spoustou chemických přísad“ — obě pozice byly ve vlákně prezentovány.
- Některé příspěvky tvrdí vysoký obsah aloe (až „98 %“) versus jiní, kteří uvádějí, že výrobky jsou zahušťovány gumami a obsah aloe nemusí být vysoký.
Otevřené otázky
- Jaké jsou přesné procentní podíly aloe vera v konkrétních produktech LR (ověřené z oficiálních složení)?
- Jaké jsou odborné důkazy a klinické studie pro účinnost colostra a probiotik LR při atopickém ekzému?
- Jaké jsou bezpečnostní profily konzervantů a zahušťovadel použitých v konkrétních LR produktech?
Zmíněné značky a firmy
LR, Dr.Jonáše, OKG, Cannaderm, DM, Amway, Estee Lauder, L-Recapin, Dermatest, Avo Oriflame, Nike, Adidas, Celine Dion, Bruce Willis, Gottem, Chanel
Zmíněné produkty a metody
SOS spray, Aloe vera gel/koncentrát, krém 50 % aloe, dětská baby série Aloe Vera, ubrousky Aloe vera, AV broskev (nápoj), colostrum (tekuté i tablety zmíněno), Vitaaktiv, Pro12, Super Omega, Mind Master, mycí emulze, zubní pasta, sůl do koupele, hřejivé mléko, L-Recapin šampon/tonikum, hydroalkoholový sprej na ruce, parfumy, xhantan/xanthan (zahušťovadlo), E211 benzoan sodný
Místa a osoby
Německu, Praha, USA, Celine Dion, Bruce Willis, Dr. Jonáš
Koupila jsem si pred par lety od nich nejakou masku nebo kondicioner na vlasy Aloe vera v tube. A naprosta hruza. Vlasy mastne, slepene a bez lesku. Jednu dobu jsem pouzivala vlhcene ubrousky Aloe vera a ty byly dobre. Ale jeden balicek kolem 200kc. 😝
Já jsem se měla začlenit do LR společnosti, chtěla jsem to dělat a byla jsem tím ,,posedlá´´ ve všech produktech jsem viděla fakt zázraky!!! Deelerka mě sice hecovala dobře, ale já jsem nakonec polevila a vyprdla se nato... Koupila jsem si vesměs všechny krémy, startovací boxy, no myslím, že s aloe vera úplně všechno... Teďka v těhu jsem se rozhodla, že všechny své aloe zázraky spotřebuju a všechno budu dělat nejlíp na přírodní bázi! Na to, že je expiračka do roku 2017 tak mi místo krémů leze z tuby něco žlutého odbčas vodového, některé jsou úplná voda! No hnus! Jediné co vydrželo je sprej ,,první pomoci´´ který údajné desinfikuje a hojí- použila jsem ho 3 měsíce zpět na odřeninu a ještě mi to začlo mokvat a hnisat, takže desinfekční účinek 0bodů a hojení +30dní! 😀 Parfémy jsou u nich perfektní, ale za mě krémy taky neee ☹ 🤐
Za me skvely krem na ruce, jinak co jsem vyzkousela bez zjevneho efektu. Neublizilo, ale nepomohlo.
Tak já se k LR dostala cca před 4měsíci.Dcera 9 let je od 2 let atopička.Zkoušela jsem všechno možné(Dr.Jonáše,OKG,různé masti.....), a nic nepomáhalo,stále olezená od hlavy až k patě.Dceři jsem nasadila gel Aloe vera a probiotika od LR.Obojí měla tři měsíce a ekzém je fuč.Navíc se mastí aloe vera concentrate,ten jí sedí.Ale těl.mléko určené pro mimina nám vůbec nesedí,za mě hrozně moc parfemace.Dokonce jedla jahody a pomeranče,které nesměla a neolezla.Ale navíc od 4 let jí chlorellu.Za mě tedy LR ano,ale pouze něco.Teď jsme přešli na probiotika,která nejsou tak náročná finančně,protože LR má výrobky opravdu hóóódně drahé.SOS sprej používám při bolestech v krku a na opruzený zadeček.A na to si myslím,že je výborný.Malá na to trpí a pomáhá nám jedině tento sprej a ještě krém na opruzeniny od cannadermu. 🙂
Holky, musim upravit svuj nazor. Me LR tak nevyhovuje, ale ten pohotovostni sprej s aloe mi, jako alergikovi, naprosto vylecil kousnuti od vosy, naprosto bez otoku. Ale... Mala ma atopicky ekzem, na doporuceni jsme zacali pouzivat nektere produkty a prekvapko, mala ma plet naprosto cistou. Az me samotnou ten vysledek prekvapil.
dobry den,také se přidávam k hodnocení lr aloe produktu...spray teda naprosto uzasná věc...pomaha v tohle vedru na mykozy a s koncentratem naprosta jednicka...potom tahle kombinace na opareniny..predlokti dvouleté holcicky krasně zhojilo...krem s propilisem na vysusene ruce,baby kosmetika krem u nas spokojenost krasne se roztírá a vstrebava malá ma po nem krasnou pokožku,kulicka aloe vera hoji hlavne po holeni,nedrazdi a hlavně nepálí,nedelá bílé fleky...mind master uzasna vec pomohla pri maturitě....ubrousky aíoe vera taky potesili....hlavne nedrazdi.krém 50 % aloe na suchou kuzi kdo ma obzvlast taky spokojenost...vitaaktiv malá zboznuje.tim,že mi neji ovoce tohle si zamilovala.pro balance pomohl na překyselení žaludku....zatim,co jsem zkusila dobrá zkusenost...
U nás doma pijeme každé ráno a večer AV broskev, doma nechybí ani sos spray,mycí emulze,zubní pasta, sůl do koupele, hřejivé mléko,vitaaktiv. atd.. S Lr jsem spokojená,mají kvalitní výrobky patentované a certifikované vyrobené v Německu. Za mě ano.
každý jsme originál a ne na všechny to muže tak dobře zabrat,na koho LR nezabere muže mu více pomoct jiná značka
Já pila taky broskev ale žadné účinky jsem nezaznamenala..mám problém s ekzémem..začla jsem pít siveru do toho colostrum a ekzém nemám..hlavně je dobrá na celou kůži.....
Jj to colostrum je super. Uzivala jelsem i z lekarny ale nez účinků. ..a tady od LR zabralo krasne. Akorat ty ceny no.a to to mam za nakupku.
Za mě taky produkty ano, sprej první pomoci, koncentrát, colostrum - používáme už 4 roky a nikdy nezklamalo. Jen se to nesmí cucat. Jedna lžička denně je málo. Ale když víte, jak produkty správně používat, tak jsou super. Je to stejné když přijdete do obchodu, taky vám vše nesedí a spoustu věcí i levnějších vyhodím, o lékárně ani nemluvím. takže ve výsledku to tak drahé není, když jsou akce a máte klientskou kartu, tak ceny jsou přijatelné. Navíc je to dermakosmetika s Dermatestem. A to nemůžete srovnávat s drogerkou. Když si nevíte s něčím rady, ráda poradím.
Tak i když už jsem to psala tak to napíšu znovu že na 100% je dobrý ten sos spray. Manžel se docela dost ošklivě říznul(bylo by to alespoň na 2 stehy) ale byl pořád hrdina že nikam nejedeme že to bude dobrý a bla bla,tak ok. Koupil si v lékárně fixní stehy a stříkal si to soskem asi 3-5xdenně a za dobu cca týden se mu to pěkně vstřebalo,ale střákne si to i nadále. Takže si ho zase objednáme ať je pořád při ruce. Mám ráda jejich výrobky. Kdyby jste někdo chtěl nějaké informace tak pište ráda vše zodpovím. U LR jsem již delší dobu 🙂
LR neni predrazena? Kdo to tvrdi ? Matematika rika jasne 🙂 1+1=2 ne 1 a tak budeme pocitat! Stiny na oci obsah LR v obycejnemmplastu s napisem Deluxe = "luxus" je 4x0,5g = 2 g stinu za 1236,-kc!! Tj za 1g ocnich stinu 618,- kc!! To je levne? A to LR je obycejna kosmetika tvarici se jako luxus! Kdyz porovname znacky co diky sve historii a jmenu jsou znacky tak pokud porovname napr Estee Lauder jednu z peti prestizni h znacek sveta tak jejich stiny 7 g v pouzdre za 1500,- kc je gram za 214,- kc! Tak ze LR je predrazena prevlecena lasina kosmetika. Sorry nemuzeme se ani bavit o znacce! A k parfemum? 40% vonnych oleju? Ale prosim vas! Oznaceni EDP jake ma i LR je pro parfemovou vodu ktera obsahuje 12-15% vonnych oleju! Kdyz vymackam olej ze slupek od pomerancu take budu mit vonny olej a jake kvality? Pokud by LR melo 15>40% vonnych oleju tak by se klient nedoplatil nehlede na to, parfumersky prumysl jasne rika kolik % co obsahuje a pokud je to parfem tak parfemy se nevyrabi seriove ale na zakazku obsah oleju maji vyssi a stoji desetitisice. Navic pokud nekdo propujci sve jmeno parfemu neni to znamka exkluzivity. Toto praktikuji firmi napr Avo Oriflame i LR Nike i Adidas nebo Celine Dion ci Bruce Willis Gottem. Exkluzivni vune vyrabi pouze parfemove domy napr Chanel atd. Sorry damy zLR nate predrazene nic a nejste ani
Peti, tak pokud můžete poskytnou slevu 40% tak to beru. Když mi z nákupní ceny snížíte ještě DPH 🙂.
Měla jsem více zdravotních problému a později jsem řešila i problemy mých děti. Hodně jsem resila stravou (co jist, aby se mi zlepšilo to či ono), na základě par nezávislých doporučení jsem se přes své „laické” zkoumání dostala k firmě LR. Ackoli už před lety se mě (nesprávným způsobem pro mě tehdy) snažil do LR zlanarit tehdejší kamarád, až před nedávným časem jsem k LR chtěla sama. A nelituji. Colostra z lékárny asi nic moc nepomahala a malý byl stále x-krát do roka KO, nevím, po nasazení Colostra od LR se stav zlepšil a zlepšuje nadále.
A moje zdravotní problemy jsou na ústupu a některé už i absolutně pryč, je to však na delší povídání.
Každopádně mohu doporučit. Velmi příjemným zjištěním mi bylo, ze téměř cokoli jako registrovaný partner můžete konzultovat s několika lekari.
Hezky večer 🙂
@anaviivana to ano. již několikrát mi doktoři z LR poradili co je vhodné užívat na určitý zdravotní problém a hlavně jaké dávkování. A jsem u LR spokojená a nemůžu si na výrobky stěžovat. 🙂
LR produkty su predrazene sunty, pozrite si zlozenia ich produktov, dlhe ako telefonny zoznam...same chemikalie a konzervanty...uz sa konecne spamatajte....viete preco su ich aloevera gely take huste? Lebo ich zahustuju gumou (xhantan). Je to iba marketingovy tah....predajcovia vas budu presviedcat, ze je to preto, lebo obsahuju 98% Aloe a ostatne gely z lekarne su riedke a nekvalitne...Po lisovani je aj ich aloe gel riedky ako voda, preto to zahustuju gumov, aby potom mohli tlacit zakaznikovi do hlavy kaleraby, ake su kvalitne v porovnani s konkurenciou...vsetko je to klamstvo...a o dalsich pridanych chemikaliach ani nevravim....AV gely z lekarne su riedcie, lebo do toho nepridavaju umelu gumu...a su o polovicu lacnejsie a kvalitnejsie. Rovnako to je so vsetkymi produktami...krem na tvar obsakuje parfemy ( fragrance), mna po ich soft skin kreme stipala cela tvar...a o ich rade Figure na chudnutie ani nehovorim. 450g nekvalitneho proteinu s ovsenymi vlockami stoji 44€ !!! Videli ste zlozenie? Obsahuje najlacnejsi sojovy protein. V akomkolvek fitness shope kupite kilo sojoveho izolatu za cca 6€ a vlocky za par centov. Alebo 6 tyciniek za 30€. Spamatajte sa ludia. 8 dielna sada stetcov na licenie za 230€ ??? V DM kupite taku sadu za 15€. Uz si nenechajte vymyvat mozgy LR predajcami, ake su to super kvalitne vyrobky. Je to len dobre premysleny marketingovy tah. Kto neveri, nech si overi zlozenia ich produktov na internete a zacne si o tom nieco zistovat a porovnavat to s inymi, o polovicu lacnejsimi produktami z lekarne..Budete velmi prekvapeni. Nehovorim, ze ich produkty nie su ucinne, ale ku kazdemu produktu existuje ina alternativa za omnoho nizsie ceny. Kupovanim ich vyrobkov sa len skladate na vyplaty svojim predajcom a predajcom nad nimi v pyramide. V USA teraz prebiehaju obrovske antikampane proti MLM firmam..len zdieraju ludi a nicia medziludske vztahy...precitajte si nieco o firme Amway, ktora posobi po celom svete. Je to sekta. LR je to iste, len zatial posobi iba v Europe. Na prednaskach vam kvalitne vymiju mozog, zmenia myslenie a stavate sa ich oveckami. Oni sa potom vyvazaju na sluzobnych meredesoch a smeju sa na vas.
@jaroslav81 To by byste si měl nejprve přečíst složení jiných výrobků u kterých uvádíte, že jsou stejně kvalitní ( např. V lékárně seženete 100% AV šťávu (šťáva ale není to samé jako gel šťáva vám garantuje že se v daném produktu vyskytuje max do 50% AV gelu mnohdy to je ale méně zbytek je čistá voda) a k tomu třešničkou na dortu je chemicky konzervat E211 benzoan sodný karcinogenní látka no to bych si vážně dala 👏👏👏






Asi před 5ti lety jsem si koupila "úžasný, hydratační, hypoalergení" čistící gel na obličej s aloe vera, tak vysušenou, zničenou pleť jsem v životě neměla, táhla svědila. Bohužel za mne je LR jen navoněná bída. Cena rozhodně za mne výrazně převyšuje kvalitu. Ale to neznamená, že to nevyhovuje všem, někomu to určitě může připadat super, mne ne.