Aromaterapie a miminka - co pomáhá od rýmy?

oveckaluky
1. lis 2018

Prosím, je tu někdo, kdo se zabývá aromaterapií? Mně osobně třeba pomáhá, ale teď se trochu bojím, vzhledem k miminkům (dva měsíce - 9 týdnů bio, 4 korigo), nevím, co můžu použít, aby jim to neublížilo. Naopak, potřebovala bych něco, co by jim ulevilo od zadní rýmy. Je něco takového? Na netu jsem něco našla, ale raději bych osobní zkušenost. Děkuji moc 🙂

hankaros
3. lis 2018

Ja hodne pouzivam olejicek 31 bylin od Justu a Tea tree, obema detem pri potizich uz od miminka ulevuje. Maznu polstar/misto, kde maji hlavicku, rukavy a raminka, proste ta mista, ktera si davaji k obliceji. Od 3 mesicu i lehce pod nos, pripadne je mozne kapnout na mokrou zinku a dat na topeni.

oveckaluky
autor
3. lis 2018

@hankaros Super, vyzkouším, díky moc 🙂

bayt
3. lis 2018

Eukalyptus je výborný, mám vyzkoušeno i na sobě. Měla jsem silnou rýmu v těhotenství a nemohla používat běžné kapky do nosu. Tohle dost zabralo.

gabrielaorl
3. lis 2018

@oveckaluky taky doporucuju 31 bylin od Justu. Aplikuji stejne jako @hankaros, popr u velke rymy a nachlazeni jsem male kapla kapku i do koupele, pekne se u toho prohrala.

karvuna
21. pro 2019

@gabrielaorl dobry den a muzu se zeptat zkusenost s aroma medvidky mate? Ma to byt pry neco podobneho