• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý homeopat v Brně. Poraďte

21. února 2016 
Ahoj maminy potřebovala bych poradit dobrého homeopata. Děkuju. :wink:
6. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lisando, nejlepší homeopat v Brně je dr. Fildán, dělá zároveň i akupunkturu.. a jeho mabželka bachovu květovou terapii... http://www.fildan.cz/
6. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, chtěla bych obnovit tuto otázku a tedy znate nejakeho dobrého homeopata v Brne? Dekuji
5. říj 2013 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, osobně doporučuji homeopaty uvedené v seznamu registrovaných homeopatů u nás a to na www.homeopathy.cz :slight_smile: Hodně radost z homeopatické léčby :slight_smile:
21. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lisando,,

velmi dobrá je paní doktorka Gašparová, je z Lipůvky u Brna, dělá i regrese, www.homeopatie-regresni-terapie.cz
5. zář 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já mohu vřele doporučit Mgr. Alžbětu Matiášovou. Mám s ní velmi dobré zkušenosti, vyléčila mé dceři ekzém a pomohla mému staršímu synovi s hyperaktivitou. www.homeopatie-brno.ic.cz
Má také skvělé stránky, kde učí maminky, jak používat homeopatické léky doma. Mrkni na: www.domacihomeopatie.cz
15. zář 2014 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Ahoj, nemáte, prosim, někdo tip, kde v Brne se daji koupit Bachovy esence?
21. únor v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek