Hyperfunkce štítné žlázy, kojení, homeopatika

calvac
25. kvě 2018

Ahoj,kojim trimesicniho syna a opet se mi zblaznila stitka,se kterou se s pauzami lecim uz 10 let. Nyni mi hrozi leky,tudiz i konec kojeni,coz nechci. Hyperfunkce se spatne leci, neni na ni prilis prirodnich peparatu. Nemate zkusenosti s homeopatiky nebo necim podobnym??

finie
25. kvě 2018

Jsou na ní přírodní věci, ale chce to probrat s lékaři, kamarádce jako nekojící doporučili omegu 3 a ještě něco mi říkala, ale to teď nevím. A zlepšilo se jí to.

baterka18
26. kvě 2018

Jeden ze dvou leku (klasickych) k lecbe hyperfunkce stitne zlazy je Propycil a ten se při kojeni uzivat muze! Sama se se stitnou zlazou (jeji zvysenou funkci) potykam 10 let, prosla jsem si 2 tehotenstvi a 2 porody, po obou doslo na par mesicu ke zhorseni predtim klidne stitne zlazy, pak se to leky zase upravilo ( v dobe nasazeni leku jsem uz nekojila, ale moje lekarka mi rikala, ze propycil by na to nevadil). Na zadnou prirodni lecbu jsem za ty roky nenarazila a i kdyby, osobne bych na ni u zvysene funkce stitnice nespolehala-nelecena a “rozjetá” muze vest k velkym problemum a neprijemnostem.

calvac
autor
26. kvě 2018

@baterka18 Aha,dekuji moc. Me prave lekarka nedavno tvrdila,ze podle nejnovejsich vyzkumu se pri kojeni uziva Thyrozol max. 2 tablety (i kdyz letak uvadi jen 1tabletu). Propycil se pry uz u kojeni neuziva a kdyz se uzival, u kojeni taky jen max. 2 tablety.

calvac
autor
26. kvě 2018

@finie No prave lekari mi nic prirodniho nenavrhli,ani kdyz jsem se ptala,ale diky za info.

terisek2222
27. kvě 2018

ja se take lecim se stitnou zlazi, beru leky a kojim uz od narozeni maleho, je mu 11 mesicu

calvac
autor
27. kvě 2018

@terisek2222 Dekuji,prosim,prosim,jake leky a v jake davce beres???

baterka18
27. kvě 2018

@calvac Nevylučuju, že se to mohlo změnit, nemám úplně nejnovější informace...v příbalovém letáku propycilu se stále píše, že je "lékem volby" při kojení, samozřejmě atˇuž u jednoho nebo u druhého léku bude určitě omezení počtu tablet denně při kojení . Však ošetřující lékařka to bude vědět nejlépe 🙂

terisek2222
8. čer 2018

@calvac euthyrox50 a beru 5krat jedna tableta a 2x tydne 2 tablety

calvac
autor
8. čer 2018

@terisek2222 aha,ale ty mas hypofunkci,tedy tu opacnou nez ja,ze?

klllarinka01
21. črc 2018

Zkusit pit caj z karbince. Je to super bylinka. Homeopatika taky existuji. Beru je. Funguje i akupunktura. 🙂