Komu pomohli léčitelé, bylinkářky, čarodějnice atd.?

rintintyna
5. lis 2008

Ahoj, zdravím moc všechny 😉 😵 Jsem teď aktuálně po 2. zamlklém těhotenství a s chutí vycházím vstříc dalšímu snažení. Po pročítání témat už si připadám jak chodící lékařský slovník. O pomoci alternativním přístupem jsem se zatím dočetla minimálně, pominu-li diskuze o bylinných přípravcích a cvičení Mojži. Tak mě napadlo založit toto téma a získat díky tomu více info. Tak pište prosím Vaše zkušenosti nebo i klidně příběhy z doslechu. Beru vše 😀 😀 😀

andyjka
11. lis 2008

taky jsem si nechala udělat výpočet podle Jonáše a bohužel to nepomohlo ☹

rintintyna
autor
11. lis 2008

no jak říkám, na každého platí něco jiného, naštěstí je tolik možností 😉

rintintyna
autor
12. lis 2008

tak hupky dopředu, ať ještě někdo něco písne

misicka455
12. lis 2008

jasně kdo ještě mám nějaké zkušenosti?

misicka455
13. lis 2008

Tak holky nikdo?

misicka455
14. lis 2008

Škoda 😒

rintintyna
autor
16. lis 2008

a hup dopředu, to mi neříkejte, že se Vás tak málo dalo na alternativu 😕 možná to téma dám spíš na těhulky 😅

gasha
16. lis 2008

Rin,ja ted zkousim akupunkturu,ale jsem uplne na zacatku,takze zatim nemam velkou zkusenost :o)

campi
16. lis 2008

Ja vam nechci brat iluze, ale alternativni lecbe jsem se venovala 3 roky a tehu jsem az po IVF.. A to jsem chodila vzdycky k proverenym a doporučeným léčitelům, odborníkům na jiné životy, bylinkářům, čínským lékařům, rehabilitačním pracovníkům, u kterých stály fronty lidí. Spolykalo to akorát hodně peněz a stejně jsem skončila u klasické medicíny.
Neříkám, že by to člověk nemel vůbec zkoušet, ale pak je asi třeba poznat, kdy je třeba to vzdát.

rintintyna
autor
16. lis 2008

campi, taky zkušenost 😉
gasha, akupunktura prý už hodně holkám pomohla, tak držím palce 😉

macik
16. lis 2008

taktéž chodím na akupunkturu a pokouším se o syrovou stravu, aby se tělo vyčistilo od zahlenění a překyselení..uvidíme, co bude...

misicka455
16. lis 2008

macik a jak probíhá to vytištění těla? to jíš celí den jen syrovou zezelinu a ovoce? Jak dlouho?

rintintyna
autor
16. lis 2008

to zní zajímavě 😕 no mě spousta syrové zeleniny a ovoce působí alergie, ale to je právě už asi důsledek toho zaplísnění střev 😒

jitousek
16. lis 2008

juuuu nové téma jen tak nakukuji 😎
moc mě alternativní medicína zajímá a věřím v ní víc než v pilule

jitousek
16. lis 2008

ale je to hodně o tom čemu se člověk otevře ......jelikoš musí věřit hlavně sám v sebe a když se pro něco rozhodne dotáhnout to do konce ........bylinky jsou běh na dlouho trať a rozhodně doporučuji

sama jezdím s manžou už přes rok k jedné paní bylinkářce a hodně nám pomohla ........nedá se uplně říci že bychom měli problém s otěhotněním ale jiné neduhy a ty postupně ze sebe vymejváme ..prostě tělo je jako nádoby má spoustu složitejch záhybů a ty se za život dokážou pěkně zanýst pěkným svinstvem a tak nezbejvá než vzít kartáč a porádně to prodrhnout aby to zase fungovalo a bylinky jsou jednou z metod která to dokáže 😉

geminis
17. lis 2008

ahoj,
tak já začala tím, že jsem si nechala vypracovat kalendář početí od p. Baudyše jr. osobně. Byly tam datumy pro snažení i předpokládané pohlaví případného miminka.
Problém byl ale v tom, že jsme s manželem pracovali každý v jiném koutě republiky a tak jsme se do těch datumů nemohli trefit...všechny nebyly jen o víkendu 🙂
Taky jsem zkoušela baštit kyselinu listovou, maliník, různé zaručené polohy...a nic.
Tak jsme navštívili sanatorium Pronatal a zkusili IUI. Bez úspěchu.
Pak jsem slyšela právě o cvičení podle Mojžíšové a navštívila POMAD Praha, kde ho cvičili. Začala jsem cvičit s p. Kopřivovou a za nějaký čas jsme podstoupili druhé IUI.
Myslím, že to bylo tou nesmírně pozitivní energií, kterou na mě p. Kopřivová přenesla. Věřila jsem, že to musí vyjít a taky ještě asi týden před plánovaným těhu testem jsem za ní byla a ona jen přiložila ruce k bříšku a řekla "nechci ve vás vzbudit plané naděje, ale cítím uvnitř silnou energii, myslím, že se zadařilo". A o několik dnů později už jsme věděli, že měla pravdu!
O léčitelích ani kartářkách jsem nikdy neuvažovala.
Tak držím pěstičky a jak říká campi, za pokus člověk nic nedá, jen asi hodně peněz 🙂, ale měl by poznat, kdy to jen bylinky nevytrhnou. Nám pomohla klasická medicína v kombinaci s cvičením a vírou!

misicka455
17. lis 2008

Gemis tak to je super že se zadařilo a jak koukám tak hnedka dvakrát 🙂

geminis
17. lis 2008

misicka455, jj, hned dvakrát, díky. asi je to i za to nepovedené IUI... 🙂

misicka455
17. lis 2008

Tak to jo 😉

misicka455
19. lis 2008

Hups a zase trošku dopředu 😉

misicka455
14. pro 2008

Ahojky , tak co někdo kdo má nějakou novou zkušenost?

jara
14. pro 2008

Ahoj holky, já jedu v lednu k jednomu léčiteli, tak dám pak vědět, jestli to mělo kýžený efekt nebo ne...🙂

mado1
14. pro 2008

Jonášovu metodu jsem měla také spočítanou, docela se mi dařilo termíny i časy trefit tan na půhodinky i přesto, že je manžel často na cestách. Bohužel to nevyšlo. Kamarádka mi nabídla pomoc homeopatky, prý je s ní moc spokojená a věří jí, ale já myslím, že problém bude jinde a bylinky jej nespraví. ☹

misicka455
14. pro 2008

Jo to budeš hodná napiš jak jsi dopadla a co a jak s tebou dělal 😉 Ä co máš za problém jestli to není tajné 😉

jara
14. pro 2008

Misicko, problém nemám asi žádný..."JEN" se nám nějak nedaří otěhotnět.. ☹
V pátek jsem byla u Dr. na odběru na hormonální profil. Ale dle léčitele, mi prý vyjde nejspíš špatně, ale říkal mi, abych hlavně nepodstupovala žádnou hormonální léčbu, že by mi to mohlo ještě ublížit. Tak chci počkat, do toho ledna, co mi léčitel dá a jak to na mě zapůsobí...🙂
Jinak jsem to zatím moc neřešila...spíš takhle alternativně...v květnu jsem začla cvičit Mojžíšku. Cvičím tedy stále, ale už né denně / jak nad sebou nemám bič kontroly u fyzioterapeutky, tak to flákám/. Trochu mě to cvičení zklamalo, abych řekla pravdu, naivně jsem si myslela, že se hned projeví "výsledek" snažení, ale kde nic, tu nic. Ale zase mám dobré svědomí, že mám tělo už dobře připravené na případné těhotenství. 🙂

misicka455
14. pro 2008

Aha, tak to jo. Tak teba to bude nějaký psychický blok a léčitel pomůže 😉

luka83
14. pro 2008

holky, kde se dá sehnat ten výpočet podle té Jonášové metody? 😕 A kolik to stojí?

misicka455
15. pro 2008

Juj tak to netuším co si to zadat do goeglu 😉 Třeba ti to něco najde 😉

misicka455
6. únor 2009

Jara tak co ten léčitel pomohl?

chrobacek
29. čer 2009

posouvám dopředu nemáte někdo zkušenost s léčiteli či homeopatiky zatím mi připadá, že reakce tu byly, že pomohlo až ivf ☹