• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

15. listopadu 2016 
Spis bych zvolila jemnější variantu a to TeaTree krém od JUSTa.
12. říj v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzanka26 asi jsi nepouzivala preventivne, ale az pri problemu, k tymianu pridej jedli sibirskou a na kasel tannen sirup...mozna zmenis nazor, byla bych rada
2. lis v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mate prosim nekdo zkusenost s medunkovou esenci, ze by se miminku zlepsil spanek?
14. lis v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@nika_sp tu doma všichni milujem , mám děti 3 a7 let a dávám jim do koupele a na miminku budu zkoušet později :slight_smile:
14. lis v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Necetla jsem prispevky.. my pouzivame od Justa tymianovou mast na bolest v krku a kasel,vmasiruje se a ulevuje. Opravdu ji moc chvalim.
14. lis v 19:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@p.e.t.u.l.k.a dekuju. Na nas ji pouzivala mama, ale by me prave zajimalo, jestli ma nekdo zlusenost, ze miminko nebo dite spatne spalo a tohle pomohlo. Ja se spanim nemela problem udajne nikdy:wink: i bez esence...
15. lis v 01:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Meduňka zklidňuje, vliv by to mit mohlo, zvlášť pokud kojite a posilite účinek pitím medunkoveho čaje . Zkušenost u miminka svoji vlastní nemam , nam usina dobre. Za sebe mohu doporučit stříknout lehce Eucasol, buď v ložnici nebo na polštář , usnadňuje dýchání, čistí vzduch od bakterii, je na rýmu, ucpaný nos...;)
Jsem Just poradkyni, pokud by měl někdo o neco zájem ,jsem z Kladna.
:wink:
15. lis ve 02:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek