Tymiánová mast na kašel u kojence?

z_u_z_a_n_a_1988
31. pro 2016

Ahoj 🙂
mam 10,5 mesicni holcicku.Druhy den ji trapi kasel.Myslite, ze ji muzu potrit hrudnicek tymianovou masti od Just? Popripade co pouzivate vy? Dekuju moc!

agar
31. pro 2016

Tymianovou mast používám už dlouho, pŕi rýmě potírám čelo, pŕi kašli hrudník. Jen pozor, je trošku agresivní, malá se po ní může osypat. Dobré je prvně namazat jiným krémem a na to pak tymián. Naše malá to snáší dobŕe, ale ať víš 😊.

kackakastanka
31. pro 2016

muzes pidi mnozstvi na hrudnicek, zada a pripadne krk, jinak je mozne i delat olejove zabaly, ktere prohrejou hrudnicek

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

@agar aha dobre, diky moc.Po koupani ji tedy namazu klasicky kremem a pak dam tymianku.

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

@kackakastanka dekuju!

rufiana
31. pro 2016

Mazala jsem dceři uz ve dvou měsících při prvni ryme. Trosku ma hrudnicek a plosky nohou. Nekdy mazneme ikdyz rýmu nema,ma uz to spojené s večerním koupanim😉

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

@rufiana Ja to dnes vecer taky vyzkousela, tak uvidim.Diky moc! 🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

A jeste jeden dotaz..🙂 chodite s prckama ven, kdyz maji kasel a jsou bez teploty? Aspon treba nejakou kratsi prochazku?

kackakastanka
31. pro 2016

me doktorka rekla, ze pokud je prcek dva dny bez teploty, mohu ven na primerene dlouhou prochazku, takze bych sla, pomuze to i sliznicim v otuzilosti...🙂

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

@kackakastanka A kdyz mela mala vcera i dnes rano 37 a po zbytek dne bez teploty, vysmradila byste ji zitra chvili venku? 🙂

kackakastanka
31. pro 2016

@z_u_z_a_n_a_1988 zuzko, klidne mi tykej, na koniku je pravidlo, ze si tykame..., ale k tve otazce, nejsem lekar, resila bych to pocitove, ale tech 37 mela v zadecku po odectu, nebo pred odectem..., sla bych mozna na deset, dvacet minut, ale nevim, zda to stoji za to oblekani...to uz spise pockej, az bude opravdu bez teplot a zdrava...

z_u_z_a_n_a_1988
autor
31. pro 2016

@kackakastanka ja vetsinou tykam, ale uz jsem tu zazila parkrat vykani, tak jsem si nebyla jista..🙂 tech 37 jsem ji namerila v podpazi digitalem i na spanku dotykovym..no vzhledem k tomu, jak u oblekani vzdy vyvadi, asi tech 20 minut ozelime a pockam, az bude fit..🙂