Zajímám se o přírodní léčbu, mohu vám poradit

kutcher
12. čer 2010

Maminky a tatínkové, již od dob studia se hodně zajímám o přírodní léčbu, jestli budete chtít, ráda poradím a pomohu při problémech vašich i vašich dětí ať už jde o mastitidu, kožní problémy nebo otoky a jiné, vždy se pokusím, tedy pokud budete mít zájem a mé znalosti to dovolí, se vám poradit.

nesetrilek
26. srp 2013

@kutcher Ahoj, mám na Tebe hned dvě otázky 🙂 Tříletému synovi se loupou prsty na rukou a na nohou, máš nějaké rady, co s tím?
A mladší synek má v tříslech olupující se kůžičku, terá má tendenci trošku mokvat - Dr. nám na to doporučila Imazol krém pastu - moc se mi nechce používat, tak kdybys měla nějaký tip, jak vyléčit něčím přírodním, tak budu moc vděčná 😉

nesetrilek
27. srp 2013

@kutcher Ahoj, mám na Tebe hned dvě otázky 🙂 Tříletému synovi se loupou prsty na rukou a na nohou, máš nějaké rady, co s tím?
A mladší synek má v tříslech olupující se kůžičku, terá má tendenci trošku mokvat - Dr. nám na to doporučila Imazol krém pastu - moc se mi nechce používat, tak kdybys měla nějaký tip, jak vyléčit něčím přírodním, tak budu moc vděčná 😉

nesetrilek
27. srp 2013

Ted koukam, ze se to odeslalo uz vcera 😉

zickemartina
14. zář 2014

@kutcher Ahoj prosim potrebovala bych poradit, syn 2,5 rokuma zvetsenou slezinu zrejme po strebvni bakterialni infekci, ale nejsou si jisti. mame jit na jiz treti skenn za 14 dni a syn nesmi byt nemocny. vcera zrejme trochu prostydl a trochu mu tece z nosu. bojim se aby se mu nerozjela ryma. Musi zustat zdravy! co mohu vyzkouset - zatim jsem mu dala oscillococcinum.

kammka
23. zář 2014

dobrý den, prosím o radu: tchýně mi o víkendu přivezla rostlinu v květináči, jsou to zelené listy podobné listům kosatce, ale o něco užší.. říká tomu angínovník, bůhví kde to vzala.. Není mi schopná říct botanický název, nic.. Ale mám to prý dávat žvýkat dětem, když je začne bolet v krku, ona to dělá a pomáhá jí to. Už jsem jí jednou řekla, když mi tu rostlinu vnucovala, že to dětem nedám, pokud nebudu vědět, co to je přesně za rostlinu a neujistím se, že je pro děti neškodná, že mi název angínovník fak nestačí.. No, teď jsem to už od ní převzala, jinak by mi nedala pokoj, takže začínám zjišťovat správný název rostliny, nevíte náhodou některá z vás, o co se jedná, používáte to někdo u svých dětí, je to skutečně bez rizika?? Moc díky za všechny rady..

vlajka1
29. zář 2014

@kutcher zdravim a zkusim se zeptat. Trpim na bolesti vazu v oblasti panve. Presneji jde o vaz upinajici se na kostrc na leve strane. Pricina neznama. Na leky bolest nereaguje. Budu ted chodit na rehabku. Neexistuje jeste neco prirodniho, cim si pomoci? Dekuji Vladka

ivikpunk
4. říj 2014

ahoj, potřebuji radu syn 7měsíců kašle spíš suchý kašel většinou v noci přes den jen během spánku a po probuzení. Jinak během dne je dobrý bez horečky atd. Koupila sem homeo drosetux. nechci mu dávat chemii.

partyzanka91
4. říj 2014

Ahojky,
mě by se docela hodila informace o něčem čím bych mohla posílit imunitu 4,5 měsíčního miminka, které je plně kojené (1denně nemléčný příkrm), není očkované a má vyšší jaterní hodnoty - nemá žádnou virózu a sono jater v pohodě, příčina může být právě v kojení. Také bychse chtěla zeptat zda není něco co by mohlo snížit ty jaterní hodnoty. Brali jsme homeopatikum Phosporus 9ch ale nepomohlo

berenika39
4. říj 2014

@vlajka1
@ivikpunk
@partyzanka91
ta diksuse je založená 2010, tak nevím, jestli tu je autorka, spíše ne🙂. tak jen abyste nečekaly zbytečně, ale možná poradí někdo jiný.

gepe
4. říj 2014

@ivikpunk zvlhcovat vzduch, na kasel ciste prirodni v lekarne Prospan.

ivikpunk
4. říj 2014

@gepe děkuji zkusím

gepe
4. říj 2014

@ivikpunk nz 🙂 nejdriv, nez sirup, zkuste zvlhcovat ten vzduch - mokre pliny, vodu na radiatory, ci koupit zvlhcovat kvalitni, treba na proalergiky.cz. kdyz kasel bude i kdyz bude vzhuru, tak prospan, prip. Dr.
Nam zvlhcovac vzduchu u maly pomohl a celkove prospel a prospiva v byte. Prospan pomaha a je tresnove chuti.