2 měs. po zavedení nitroděložního tělíska stále krvácím

ajurka
4. srp 2014

Ahoj potřebovala bych poradit.... nit. tělísko mi bylo zavedeno před 2 měsíci.. a já stále krvácím.. když jsem byla u gyn, dala mi za zastavení lék pamba a řekla mi že jsem nedostala menzes ale prostě krvácím... po užívání léku pamba se mi krvacení zastavilo za týden a zas krvácím... znamená, že mi nesedí... nebo musím počkat 3 měsíce než si na to tělo zvykne..

sim007
4. srp 2014

No ja ho treba po roce musela vytahnout, protoze jsem ms mela snad skoro porad.....ale ja jeste nemam mimco,tak mozna proto nesedelo.

ajurka
autor
4. srp 2014

@sim007 NO já byla po šestinedělí.. a ms jsem neměla .. dr mi ho nasadila bez MS.. a od té doby krvácím

maxinkaa
4. srp 2014

Já mám Mirenu, zavádí se ke konci MS, mám ji od října a každý měsíc mám MS, předtím jsem pořád špinila.

ajurka
autor
4. srp 2014

@maxinkaa jak myslíte špinila?? po zavedení?? Nějakou dobu???

fyt
4. srp 2014

Ahoj!Tak ja 3mesice intenzivne,ale fakt dost špinila,až krvacela.Ustalilo se to az po 6.mesicich a i pres to ,tak v polovine cyklu na 2dny krvacim,jak pri menses,pak to prejde,a pak nasleduje za 13dnu cyklus.Po 3mesicich se mi NT posunulo,začly ze me lezt ty dratky-vlasce,bylo kolem toho dost litani,ale pod UTZ mi ho usadily zpet a od te doby mam klid.Mam NT BEZHORMONALNi,mam lydemskou mutaci,takze mi nic jineho nezbyva,mozna je to jinak s hormonalnim NT!Ale jinak-nic móc,dlouhy menses,bolesti,PMS,kdybych mohla,vratim se hned k praškum,držte se!J

ajurka
autor
4. srp 2014

@fyt já mám také nehormonální.. no snad to bude ok.. že to jsou ty první měsíce.. já prášky nechci.. stojí to více a také na to pořád myslet abych si nezapoměla vzít prášek to nechci.. 🙂

maxinkaa
4. srp 2014

@ajurka Asi půl roku každý den špinění s příměsí krve, nosila jsem intimky. Někomu to nesedne hned.

ajurka
autor
6. srp 2014

@maxinkaa takže jako antikoncepce je opravdu dobrá 😀 😀 😀