Antikoncepce a těhotenství. Můžu ze dne na den vysadit?

martinececka
27. dub 2021

Ahoj holky, chci se vás zeptat je tu některá ktery užívala antikoncepci? V únoru jsem prodělala mimodelozni těhotenství a byl mi odebrán levý vejcovod.. Tak jsem měla strach hned zas otěhotnět tak jsem začala brát antikoncepci jenže pořád toužím po miminku a cítím že je ten správný čas už to budou 3 měsíce po operaci.. A bylo mi řečeno že se můžu snažit za 2 3 měsíce od laparky beru druhý měsíc antikoncepci mám to ještě asi na 14 dní ale už to brát nechci myslíte že to můžu jen tak že dne na den vysadit? Děkuji

monii007
27. dub 2021

Ja bych dobrala, muze se vam rozhodit cyklus 😉

emamaira
27. dub 2021

Taky jsem takhle 2 měsíce brala antikoncepci a pak si to rozmyslela. Dobrala jsem platicko a v pohodě. Jen tělo mělo trochu šoky, akné, špatná nálada... srovnalo se to během dalších asi 2 cyklu.

andelka
28. dub 2021

Dobrala bych plato.

ejmate
28. dub 2021

@martinececka též bych dobrala platíčko

keksik002
28. dub 2021

@martinececka tak jako můžete, ale rozhodí se vám cyklus a než se tělo dostane do pořádku bude to trvat. Radši bych dobrala platicko ;)

martinececka
autor
5. kvě 2021

@keksik002 já jsem už mesicky dostala 4 den po vysazení tak asi s tím problémy nemám

keksik002
5. kvě 2021

@martinececka tak to neni jen o menstruaci ze.. Ale tak je to vase vec, samozrejme 🙂