Antikoncepce Minisiston a prsa po kojení

katty1987
15. říj 2016

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat, zda některá nemá podobnou zkušenost a neporadí 🙂

Před těhotenstvím jsem brala antikoncepci Minisiston, po které jsem měla velká prsa, způsobeno účinkem hormonů 🙂 to se mi líbilo a byla jsme spokojená, sice jsem neměla prsa extra pevná, měla jsem C-D :D Když jsem přestala kojit dceru, tak prsa samozřejmě splaskla, což jsem čekala. Podle mě to byla hrůza, měla jsem pocit, že prsa vypadají jako vytahané pytlíky :D Těšila jsem se až začnu zase brát normální antikoncepci a znovu na prsou přiberu a prsa budou zase veliká ... Ale doktor mi místo Minisistonu předepsal Leverette, která pro mě neměla žádné vedlejší účinky, vlastně byla úplně v pohodě, prsa se trošku vyplnila, ale původní prsa nikde ☹

Když jsem šla na prohlídku k doktorovi, tak jsem se ho na to ptala, a on odpověděl, že je to normální, že to jsou prsa ženy, která kojila, že ta mléčná žláza se nějak změnila nebo co :-/ chtěla jsem totiž zpátky Minisison, on že mi ho klidně napíše, ale že má stejné hodnoty jako Leverette a podle něj změna nebude žádná :-/ Pak jedině plastika, ale to mi nedoporučil, pokud bych měla mít ještě jedno dítě :-/

Tak mám předepsaný Minisiston, zatím, ale dobírám Leverette.

Má někdo nějakou pozitivní zkušenost, a můžu doufat, že mi třeba prsa vyrostou ? :D nebo se smířit s tím, co zbylo z mých prsou? :-/

elisss7
16. říj 2016

Ahoj, tak ty prsa před tehu jsem měla po minisistonu? Brala jsem ho taky a jak píšeš s těma vytahanyma pytlikamama, tak to mám stejně. Navíc mám teď práve prso o dost větší než druhý, nikdy jsem takový rozdíl nepozorovala 😔 Teď mám měsíc hormonální tělísko, tak uvidíme, zda bude nějaká změna, ale silne o tom pochybuju 😂 já už mám slíbenou modelaz, ale je to vyhlídka 10 let, teď na to nejsou peníze a co já vím, třeba ještě budeme chtít dalšího sviště 😉

katty1987
autor
19. říj 2016

Jojo, před těhotenstvím, jsem po Minisistonu měla suprový 🙂 právě po skončení kojení mi doktor předepsal Leverette, které prý mají stejné hodnoty hormonů jako Minisiston. No prsa jsou plnější, ale žádný zázrak :-/
Teď mi opět předepsal Minisiston, protože jsem si to vyžádala. Ale doktor mi tvrdí, že to stejně nepomůže :-/ tak nvm

katty1987
autor
19. říj 2016

Prosím někdo další? Zkušenosti?