Antikoncepce Mirena zkusenost

natysnovec
21. lis 2018

Holky dneska u dr.jsme se bavily o antikoncepci jsem po 2 detech a zadny neplanujem,,zatim" chci se zeptat jakou mate zkusenost s Mirenou stoji asi 6500kc.Je to dost tak chci vedet pro i proti.Vim,ze zena je kazda jina ale nejake poznatky by se hodily.Dekuju❤❤

lucie45183
21. lis 2018

Asi budu jedna z mála, ale ja už bych si jí nedala. To ze to dost boli kdyz ji dávají to pominu. Ale během mesice jsem nabrala 7 kg, zhoršila se mi pleť, menstruaci cca5- 7 dni. A hlavne velké bolesti pri styku a krvácení. A začali se mi dělat cysty na vejcovodech, po roce jsem si ji nechsla vyndat, první měsíc 4kg dole, žádné bolesti a ani jedna cysra a to uz je to cca 7let

natysnovec
autor
21. lis 2018

@lucie45183 dr rikal ze bych nabrat nemela ze se to zavadi do delohy...neprochazi to travici soustavou jako prasky.

aleenka1234
21. lis 2018

@natysnovec já ji mám rok a něco a zatím vše v pohodě. Zavádění mě nebolelo vůbec a to jsem teda ciťa 🙂 měsíčky nemám, pleť, kila vše při starém. Já jsem spokojená, ani o ní nevím.

gruyerre
21. lis 2018

@aleenka1234 No ale podle tveho profilu jsi aktualne tehotna 😨😃... tak to ti ta Mirena moc nefunguje 🤔

dayella
21. lis 2018

Mám ji asi 14 dní, zavádění nebolelo, jen bylo nepříjemné, ale já přišla k doktorce už předem vystreslá díky četbě o Mireně na internetu. Každému to sedne jinak. Dali mi nějaký prášek na roztažení děložního hrdla, zavádění trvalo chviličku. Asi týden jsem pak krvácela trošku víc, teď už jen špiním (bez intimky ani ránu). Ale to jsou věci, které jsou u Mireny běžné, tělo si zvyká, špiní se tak tři měsíce a pak by to mělo být už v pohodě. Já ji chtěla kvůli zmírnění menses a taky se mi nechtělo denně zobat pilulky. Zatím jsem spokojená. A styk v pohodě.

priefi
22. lis 2018

@gruyerre 😂👍😂

veroniquecz
22. lis 2018

@natysnovec nemám mirenu, mám Jaydess a spokojenost velká.

lucie45183
22. lis 2018

@natysnovec spíš mi to způsobovala zadrzovani vody v těle nevím ale bylo to tak

hofi36
23. lis 2018

Měla jsem po druhém porodu (cca když byl malému rok). Zavedení vůbec nebolelo (3 den cyklu), sedla si hned. Z počátku jsem občas špinila po větší zátěži. Pak 4 roky bez menstruace, poslední rok špinění přibližně 2-3 dny. Vyndání jsem cítila, ale nic hrozného. Cyklus se mi pak rozjel normálně. Po roce jsem plánovaně otěhotněla. Teď je malé 11 měsíců a konečně mi dorazila MS. Takže příští měsíc si jí nechám opět zavézt.

aspnet
12. bře 2019

Já mám Mirenu 4,5 roku, naprostá spokojenost. Jsem bez menstruace paráda.