Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Antikoncepce Mistra, máte zkušenosti?

berinecka
10. únor 2016

Ahojky holky, máte některá zkušenost s antikoncepcí Mistra?? 😉

anjelik1235
10. únor 2016

Jop. A len tie najhoršie bohužiaľ. Pribrala som z nej, prvé mesiace som mala kŕče v podbrušku jak hovado s prepáčením v jednom kuse, opuchy prsníkov, po pol roku sopm úplne stratila chuť na sex, 5x do týždňa migréna. A to mi ju pán doktor predpísal ako náhradu za Vreyu, ktorú mali vraj vyradiť z predaja. Už je tomu skoro 3 roky a do dnešného dňa sa predáva. Asi mu farmaceutická firma zaplatila doplatila som na to ja.... Neviem, ako každému inak telo reaguje, ale za mňa - hrôza. Našťastie som antikoncepciu už vysadila nadobro.

berinecka
autor
10. únor 2016

@anjelik1235 ja ji nyní začnu užívat tak uvidím...doposud jsem měla Lindynette...tak snad to nebude tak hrozné 😒 děkuji moc za vaši zkušenost....

zvalentova
10. únor 2016

ahoj, musím se přidat k negativnímu hodnocení. Napsala mi ji MUDra jako vhodnou antikoncepci při endometrioze.
Po týdnu užívání na mne padla absolutní únava, usínala jsem v městské dopravě. Celé dny jsem spíš přežívala. O manželském životě jsem si mohla nechat zdát. Ale neměla jsem bolesti břicha a křeče.
Po 2 měsících jsem ji vysadila, energie byla relativně brzy zpět. Od té doby nemám žádnou a je mi fajn.

berinecka
autor
10. únor 2016

@zvalentova začínám se děsit 😔

zvalentova
10. únor 2016

@berinecka každá jsme jiná, takže se to nedá paušalizovat. Před dětmi jsem měla jednu (na název si asi nevzpomenu). Většina mých známých ji po měsíci zahodilo. Já z ní byla spokojená, nepřibrala jsem ani deko a bylo mi fajn.

berinecka
autor
10. únor 2016

@zvalentova tak uvidim co to udělá u mne 😉

maxpex
11. bře 2016

U mě naprosto v pohodě. Nepřibrala jsem,ale to obecně nepřisuzuju ha,ale živ.stylu. Žádné bolesti hlavy, chuť na sex vynikajici. Prostě jako kdybych žádné prášky nebrala.

tulikiss
11. bře 2016

ja ji brala pul roku a pak presla na jinou protoze mi absolutne nedrzela cyklus mela jsem to vlastne cely mesic 😒 takze jako antikoncepce 100% ucinnost. 😀

zdenicka33
29. bře 2016

Já jsem s ní naprosto spokojená... Brala jsem předtím Minervu, teď mám Mistru a řádné změny jako přibírání, a tak...