Antikoncepce nálepka Evra. Máte zkušenost?

kopcik
2. zář 2008

ahoj. máte některá zkušenosti s touhle antikoncepcí? brala jsem 8 let cilest a chtěla jsem něco, na co už nebudu muset myslet každý den... doktor mi ji předepsal, ale ještě jsem si ji nenalepila. jsem 7 týdnů po porodě, nekojím. a taky chodím na solárko. nevíte, jestli tam můžu i s tou nálepkou? díky za jakoukoliv radu

sylvar
2. zář 2008

Ahoj, já ji používám a jsem nadmíru spokojená, jen to trochu bolí při odlepování 😢 se solárkem nemám zkušenost 😉

katandel
6. bře 2013

Náplast nemá žádné omezení. Lze s ní chodit do fitka, sauny, bazénu, solárka. Tuším, že jediné co se nemá je mazat náplast a okolí kolem ní krémem. Já ji vždy odlepuji ve vaně. Když se chvíli namočí odlepení nebolí.

kris2008
25. dub 2014

holky kdyby jste nekdo chtel nabizim z baleni,dva sacky- tzn. na 2 mesice. za 650 i s postou

lucie_r
24. srp 2015

@kris2008 Máte ještě náplasti na prodej? Děkuji!

kris2008
24. srp 2015

@lucie_r po roce a půl už fakt ne

baiba
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie_r
27. srp 2015

Ano, měla bych zájem. Můźeme se prosím domluvit přes mail? LucieRindlerova@seznam.cz
Děkuju moc.

beabb
13. lis 2020

Holky, mám k dispozici nové balení Evry. Pouze jsem rozdělala krabičku, abych si přečetla užívání. Koupila jsem ji a přišel rozchod, připadalo mi zbytečně dál ji užívat. Neměla byste některá zájem? Je kupovana v Dr. Max. Nechala bych za 900 (pošta v ceně samozřejmě 🙂 ) děkuji moc 🙂