Antikoncepce - náplast, kroužek. Máte zkušenosti?

adela1399
9. únor 2021

Ahoj,máte některá zkušenost s antikoncepční náplastí nebo antikoncepčním kroužkem?

gbp
10. únor 2021

@adela1399 obojim, co bys rada vedela?

lilian2111
10. únor 2021

Měla jsem náplasti Evra, seděla mi super. Teď zrovna čekám na 1dc a nasazuji znova. 🙂

adela1399
autor
10. únor 2021

Zajímá mně zda je to spolehlivá ochrana a zda byly nějaké nežádoucí účinky?🙂

adela1399
autor
10. únor 2021

@gbp Hodně holek jsem se ptala na antikoncepce různých možnosti a bohužel se skoro všechny setkali s nežádoucími účinky...převážně snížena chuť na sex

lilian2111
10. únor 2021

@adela1399 Nežádoucí účinky jsem nějak nesledovala. 🙂 chuť na sex zůstala furt stejná. Žádné nechtěné těhotenství přes ní také ne.

gbp
11. únor 2021

@adela1399 ano, tak to sem mela u bohuzel u obojiho 🤷🏼‍♀️😕 resp. nemela sem zadnou chut, ale jako, kdyz uz byla akce, tak mi to nejak nevadilo nebo tak. ale myslim, ze to bude obecny problem hormonalni antikoncepce 🤔 nebo teda ja si myslim, ze bych to mela u kazde 🤷🏼‍♀️ i kdyz v tomto je tech hormonu uplne malinko

gbp
11. únor 2021

@adela1399 jinak kdyz to pouzivas jak mas, myslim, ze se spolehlivosti prasku vyrovna. nesmis zapomenout vymenit. ja sem treba u naplasti mela hlavne v lete problemy, ze se mi odlepovala, posunovala. kolem okraje zustaval nalepeny binec z obleceni. a pak sem nesnasela tu kuzi pod tim po tydnu 🤷🏼‍♀️ a taky mi trvalo, nez sem prisla ma to, kam to nalepit, aby mi to vyhovovalo. krouzek mi v tomto sedel lip. ale meni se az za 3 tydny, nekomu to muze prijit nechutne, nebo vadit partnerovi. takze u me zustal krouzek. jinak nezadouci ucinky asi nic. netloustla sem, mela sem lepsi plet.

matkakatka93
11. únor 2021

@adela1399 mám kroužek a jediný vedlejší účinek zatím je přibírání.

novamamina
20. dub 2021

Holky co máte náplast. Já nikde nemůžu najít na netu že by se prodávala, v lékárně ji normalne na předpis dostanete?