Antikoncepce - přibírání. Brala jste a přibrala?

radka27101
15. led 2021

Dobrý den. Prosím brala jste některá antikoncepci a hodně jste přibrala ? Beru Yollie. Pan doktor říkal, že to je novinka, tudíž nikde se nemohu o ní nic dočíst🤔 beru jí půl roku a přibrala jsem 10 kilo😖. Dobru platíčko a končím - radši.

margriet
15. led 2021

@radka27101 Taky jsem po antikoncepci přibrala. Gynekoložka mě tenkrát poslala dokonce i na endokrinologii, kde na nic nepřišli. Pak jsem musela antiko ze zdravotních důvodů vysadit a váha šla postupně zase dolů, ale trvalo to (přibližně stejně dlouho jako nabírání). Takže ano, možné to je.

radka27101
autor
15. led 2021

@margriet na Endokrinologii chodím a léčím se se špatnou funkcí štítné žlázy a mám i křečové žíly, tak je těžší pro doktora najít alespoň trochu vhodnou antikoncepci. Ale tohle přibírání je teda velká daň. 😵😁

jana_zofie
15. led 2021

Jo, po jedne jsem brecela, po dvou pribirala a po dalsi byla nervni jak pes. Pata byla jakz takz. Ale to kratke obdobi zcela bez nez jsem otehotnela a pak i v tehotenstvi (jo, fakt jsem byla v tehotenstvi vyrovnanejsi nez s HA) me presvedcilo, ze znovu uz ne. Neco jineho by asi bylo, kdybych nemela zazemi a nechteli v zadnem pripade deti, to bych asi dal trpela. Ale takhle... druhe chceme a pak asi symptotermalni metodu. Kdyby selhala, tak by byly deti tri, no co uz...

lachtanice86
15. led 2021

Brala jsem Yaz 8let v kuse, ms jsem mela max 3x. A nepribrala jsem ani deko

katka102030
15. led 2021

Já jsem barala Asumate.Tri mesice.Deprese,pořád jsem brecela a přibrala 12kg

rejalin
15. led 2021

Já jsem dost přibírala po své první antikoncepci, normálně jsem to řekla na gyndě a vybrali jsme jinou (jangee myslím, už strašně dlouho nic neberu) 🤷 po té už to bylo ok

mamikry
15. led 2021

@radka27101 Sveho casu jsem brala Jeanine. Vaha mi po ni nahoru nesla.

sudylichozrout
15. led 2021

@lachtanice86 Yaz byl dobry, brala jsem ho tez. A take bez pribirani. Nepribrala jsem nikdy po zadne antikoncepci.

lachtanice86
15. led 2021

@sudylichozrout ja ted přemýšlím a mam to stejně, vlastně po žádné mi nesla vaha nahoru, ale u ostatních byly jiné problémy jako bolest hlavy nebo dlouhé špinění. Yaz byl nejlepší

keksik002
16. led 2021

@radka27101 ahoj, zacala jsem brat Adelline a pribrala jsem asi kilo, takze nic moc.. Pak se narodil syn a zjistili hypothyreozu takze nasazeny hormony a ted mam Yosefine a neprijde mi ze bych pribrala 🙂 takze ne.. Nemusite nutne s antikoncepci pribirat

radka27101
autor
16. led 2021

No právě mám 1,5 roku od porodu holčiny a už tenkrát jsme si říkali ze chceme v květnu se snažit o bráchu. Mám to trochu složitější že mám astma a měla jsem v tom teple s břichem docela problémy s dýcháním. Ale teď co jsem spíš po porodu nabrala než dala dolů mám obavy, že to těhotenství s 95 kily nezvládnu.. Dokončím platíčko a vysadím jsem si řekla. Třeba něco do května shodím 😁

amazonkajanik
16. led 2021

@radka27101 Jj,dokonce mi doktor kdysi dal nějakou za 900,-,že se po ní nepribira a prd. Cca 5kg se mi podařilo shodit,když jsem začala užívat pupalku dvouletou,pomáhá odvodnit