Antikoncepce pro kojící matky. Je účinná, když nekojím?

bohunka1985
23. srp 2010

Ahoj beru Antikoncepce pro kojící matky,ale již 1 měsíc miminko nekojím.Je i v tomto případě antikoncepce 100% účinná?

holesov
23. srp 2010

dOBRÝ DEN,,,JÁ JSEM MĚLA HA CARAZETE A KOJILA JSEM A PAN DOKTOR MI I PAK NADÁLE TUTO HA NECHAL,,,TAKŽE TO NEVADÍ,,,ALE AŽ PUJDETE K LÉKAŘI TAK URČITĚ ŘEKNĚTE ŽE UŽ NEKOJÍTE,,, 🙂

lukza
23. srp 2010

já stále kojím a mám antiko taky Carazete ,ale doktor řekl že jí budu brát jen pokud budu kojit že jak přestanu tak doberu platíčko v tom měsícui a mám si přijít pro novou silnější tak mě to bylo řečeno no zatím to neřeším protože mlíčko stále je

reynocek
23. srp 2010

Ahoj, tak já brala taky cerazette. Brala jsem jí i chvíli po ukončení kojení, ale ptala jsem se na to pak své gynekoložky a napsala mi tu, co jsem brala před otěhotněním. Podle mě je účinná, jen má trochu jiné složení kvůli tomu kojení, aby nepřecházelo do mléka něco, co by pro dítě nebylo vhodné. Záleží asi na konktérním případě. Určitě bych se zeptala u své doktorky.

verunka8
23. srp 2010

Při kojení jsem brala Azálii, teď už nekojím a dobírám poslední platíčko. Moc mi nesedí, mám menstruaci 2 krát do měsíce 😢 v pondělí valím k doktorovi pro jinou.

iveta107
10. dub 2013

Ahoj, chtěla bych začít s antikoncepcí až teď když už méně kojím, ale nevím co to udělá, má někdo podobnou zkušenost? Myslím si jestli potom nebudu nonstop krvácet, jako, že překonám to první občasné špinění nebo krvácení a pak přijde druhé protože přestanu kojit, to je asi možné, co?

blahova_andrea
10. dub 2013

100% účinná není žádná antikoncepce 😉 a po té, co kamarádka kojila, brala antikoncepci a stejně otěhotněla už pilulkám teda moc nevěřím