• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce. Vzala jsem pilulku až po 48 hodinách

17. června 2009 
Ahoj holky, cca pred 2 tydny jsem zacala brat novou antikoncepci. Asi po 8 dnech jsem ale samo jednu tabletu vynechala. Zjistila jsem to po 48 hod, tak jsem si vzala 2 najednou, no, byla to chyba, to uz ted taky vim. Od te doby spinim, je to uz tyden. Taky je mi zle, chvilema, muze to byt od toho? Styk jsem mela v den, kdy jsem tabletu vzala, ale nasled. den jsem zapomnela (tedy den po styku jsem ji nemela). Diky za rady vsem.
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj console, já jednou vzala tbl. o cca 2,3 hodiny později, než bylo předepsáno a mám Kristýnku. :sweat_smile:
Ale k věci - záleží, co bereš, antiko tbl. jsou hormonální přípravky, špinění a bolesti lze přičíst uměle navozené hormonální nerovnováze vyvolané těmi 2 tbl., které jsi vzala najednou. Co se týká styku - spermie přežívají v pochvě i 48 (i déle) hodin, pokud se za dobu bez antiko uvolnilo vajíčko, těhotná být můžeš, ale není to moc pravděpodobné. Do konce tvého měsíčního cyklu bych ale raději používala prezervativ.
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky, udelala jsem si test, je negativni, ufff. Mam asi nejakou virozu-to ta nauzea, diky moc!
17. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek