• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti podbřišku po vysazení antikoncepce

2. prosince 2010 
Ahoj holky, mám dotaz ohledně hormonální antikoncepce. Brala jsem ji půl roku, nyní jsem ji vysadila. Už je to 10 dní po vysazení a neustále cítím bolesti v podbřišku. Podobné bolesti, ale menšího rázu, jsem mívala pouze v období ovulace. Setkala jste se některá s tímto problémem? Děkuji za příp. odpovědi. Naďa.
17. lis 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem ji vysazovala cca pred 2mesici a bolest byla stejna-pichani a bolest i pri sexu. .vsude na netu pisou,ze se telo vyrovnava bez HA.muze to byt take ovulace,kterou pises si mela bolestivou.bud zacnes znovu brat HA nebo by to melo odeznit samo.az se telo radoby vycisti
2. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek