FemCap - velikost. Poradíte, prosím?

inah91
7. pro 2023

Ahoj všem,
moc prosím o radu - ráda bych vyzkoušela Pesar FemCap, ale váhám, jakou velikost?
Dle tabulky, vzhledem k tomu, že jsem už dvakrát rodila bych měla mít ten největší....ale fakt? Nějak se necítím "velká" tam dole 😂🙈
Máte zkušenosti, prosím? 🙏 Děkuji ❤️

escapelle
7. pro 2023

Já mám evanellu,což je levnější femcap. Mám ten největší,rodila jsem 3x. Ale třeba menstruační kalíšek snesu jen malý.on ani ten velký,není nijak závratne velký.

inah91
autor
8. pro 2023

@escapelle děkuju 🙏a jsi spokojená s Evanellou? Já četla samé negativní věci 🙈

escapelle
8. pro 2023

@inah91 jo jsem. Jaké negativní věci?já četla jen to,že je okopirovana🙈🤣 To sice je,ale neměla jsem s pesary žádnou zkušenost,tak se mi nechtělo dávat tolik peněz,aby mi to pak leželo v šuplíku

inah91
autor
8. pro 2023

@escapelle no vlastně jsem četla, že to není "věc" klasifikována jako ochrana, ale prostě jen pomůcka na to, aby mohl být sex při menstruaci 🤷🏼‍♀️ zaveden může byt jen 40 minut (chápu, aby se ta krev nehromadila dlouho), což u FemCap je tak , že právě MUSÍ být zaveden na xx hodin, aby spermie pomřely než se vyndá....

escapelle
8. pro 2023

@inah91 při menstruaci,ale po styku 8hod a až 48hod.ono je to jinak fakt to samé.jsem i ve skupině na fb ohledně pesaru. Ale prostě to okopirovali,to je fakt,tak to musejí psát takhle.

inah91
autor
8. pro 2023

@escapelle ahaaa 🤔 tak jo teda, to zni dobre, můžu poprosit o odkaz na tu fb skupinu? 🙏 Děkuji

escapelle
8. pro 2023

@inah91 📸https://www.facebook.com/share/u1nH8ZcmK1G55qws...
Půjde to?kdyby ne,jmenuje se Pesar Poradna.

escapelle
8. pro 2023
inah91
autor
8. pro 2023

@escapelle děkuju 🙏