• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

HA Clormetin - máte zkušenosti?

26. února 2014 
Po téměř 10 letech bych chtěla jít zase do HA a vůbec nemám přehled o novinkách. Chtěla jsem po dr. HA, která je zároveň prospěšná pleti co se týče akné. Kdysi jsem brala Pramino a to mi vyhovovalo. Dr. mi předepsal nyní Clormetin. Nikde jsem se zatím s tímto názvem nesetkala, určitě to neí často předepisovaná HA. Jelikož je i dost drahá, moc se mi do ní nechce. jak prosím zjistit, které přípravky jsou stejně nízkohormonální a jsou zároveň pleti prospěšné? Prosím všechny o vaše zkušenosti s touto konkrétní HA nebo jinou pleti prospěšnou. Díky.
4. pro 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja ji mam
7. pro 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tuhle antikoncepci brala měsíc, chtěla jsem nějakou na zlepšení pleti, no ale bohužel jsem vydržela jen ten měsíc. Nebylo mi po ní dobře - křeče v podbříšku, nevolnost, zvětšila se mi prsa ( to zrovna nepotřebuji :slight_smile: a menses mám už 14 dní a nějak to nechce přestat....takže změna, ale pokud ti sedne, ráda ti prodám zbylá dvě platíčka, ať je nevyhazuji :slight_smile:
3. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi ji předepsala na pleť, ale zlepšení nevidím. Před tím jsem brala Minervu, ta mi pomohla, ale Clormetin moc ne. Tak 15-20 dní pleť ujde, ale zbylých 10 děs běs :( pupínky vyskakujou o sto šest :(
Poslední dobou zaznamenávám časté výkyvy nálad a taky se mi chce pořád brečet, takže já osobně s ní spokojená moc nejsem.
26. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek