• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

HA Evra, bolí mě po ní hlava. Mám ji hned sundat?

25. dubna 2014 
holky mam dotaz začala jsem před dvěma tydny používat EVRU ale už po druhé za tuto dobu mě bolí dost hlava, měla bych ji hned sundat nebo dokončit ještě třetí tyden? nemam stím zkušenost tak moc prosím o radu. Nekde jsem četla že je to pry ze začatku normalni ale nekde zase že by nemělo tak moc prosím o zkušenosti a rady. Děkuji
11. bře 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@findejsova1 já s evrou dobré zkušenosti nemám, bylo mi po ní špatně a navíc se mi neustále odlepovala....s bolestí hlavy zkušenosti nemám...v letáku se o tom nic nepíš? nemůže to souviset spíše s nějakou virozou? asi bych vydržela ještě i ten třetí týden.....
11. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoncila jsem diky ni na nervovem, nejak nas nenapadlo, ze bych v souvislosti se zmenou ha mohla mit tak silene bolesti hlavy, ja jsem pro sundat.
9. dub 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@findejsova1 reakce těla na hormony se může měnit až 3 měsíce, ale bolest hlavy je podle mě důvod k vynechání a výměně. Bohužel nevím,kolik ti je let,ale existují i jiné možnosti antikoncepce. Čím je člověk starší, může se snížit i množství hormonů. Jsou i nízkohormonální. :wink:
9. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste nekdo chtel nabizim z baleni,dva sacky- tzn. na 2 mesice. za 650 i s postou :sunglasses:
25. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek