Hormonální tělísko Jaydess. Zkušenosti?

anonymous_97
20. dub 2021

Dobrý den, před 3 týdny mi bylo zavedeno tělísko Jaydess (ještě jsem nerodila) na 3 roky a od té doby každý den krvácím, buď hodně a nebo jen trochu špiním a mívám i docela silné bolesti jako při menstruaci. Před týdnem jsem byla na kontrole s tím, že tělísko je na správném místě, nehlo se a gynekolog žádný problém nenašel. Předepsal mi antibiotika s tím, že se to bude lepšit. Bohužel se to nelepší vůbec. Máte někdo nějaké takové zkušenosti také? Jak dlouho jste krváceli a měli bolesti? Začátkem června máme letět na dovolenou a ráda bych letěla v klidu a bez krvácení a bolestí. Předem moc děkuji 🙂

pipi_puncocha
20. dub 2021

Špinění trvalo asi rok (zpětně fakt nechápu, že jsem to vydržela 😄), ale bolesti jsem neměla, to by mě znepokojilo víc.

anonymous_97
autor
20. dub 2021

@pipi_puncocha rok v kuse? 😲

barulinka20
20. dub 2021

@anonymous_97 já po zavedení spinila ani ne mesic, bolesti jsem neměla a i MS se mi zkratila a nebyla tak silná. Ale po cca 2 a půl letech se mi pohlo - šílené bolesti, nepravidelná MS, silné krvácení. Prislo se na to až po půl roce a změně gynekologa. Takže pokud vám ani ATB nepomohly, tak bych zkusila třeba taky jineho lékaře, u mě to pomohlo.

martinatrg
16. lis 2023

@anonymous_97
@barulinka20
@pipi_puncocha
Zdravím, v květnu jsem si nechala dat hormonální telisko Jaydess.
Od te doby jsem velice často krvacela a dost silné.
Nyní jsem měla dostat menstruaci a vůbec ji nedostala. Mám spíše spineni a je růžové s výtokem.
Pro jistotu jsem si udělala tehotensky test, i když ten by měl být vyloučeny když mám hormonální telisko.
Cetla jsem, ze muže menstruace normálně vymizet s teliskem.

Chci se zeptat, zda má z vás některá podobnou zkušenost a je to normální :D díky