Injekční antikoncepce. Je při ni možnost otěhotnění?

sabin1233
16. únor 2024

Ahoj, na internetu nemuzu dohledat, dr neni v ordinaci. Je možnost otěhotnění pri injekční antikoncepci?
Mam rocni dite, pred otehotnenim jsem brala 3 mesice antikoncepci prášky, a otěhotněla ksem vicemene hned po vysazeni😃
Po narození jsem zacala brat prášky, po pul roce injekci. No ted si všímám toho, ze par dnů mam takove příznaky jak u syna😀tak mi to dalo brouka, kestli muzu otehotnet?😃menzws jsem mela jednou od porodu, mam tyden zpoždění. Dekuji za info a zkušenosti

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erika2
17. únor 2024

@sabin1233 injekce je dost spolehlivá, ale riziko tu je. Musí se každé 3 měsíce opakovat. Nepravidelná menstruace i její úplně vynechání je běžné.

lucynka721
17. únor 2024

@sabin1233 mě tedy dr řekl, že i po vysazeni injekční antikoncepce trvá cca 10 měsíců, než se tělo srovná a otěhotnění není možné a mimo to mi ji ani nedoporučil.
Má spoustu vedlejších účinků, špatných 🤣

krisstina93
17. únor 2024

Tak žádná antikoncepce není 100% ochrana. Pokud mas nějaké příznaky a nejsi si jistá, není nic snazšího, než si udělat test.

lencaa11
17. únor 2024

@sabin1233 u každé HA se dá otěhotnět nic není na 100%
Injekce je jinak pěkna srajda pro tělo hrůza 🫣

sabin1233
autor
17. únor 2024

@lencaa11 vim ze celkove HA jsou srajdy… bxla jsem po akutní sekci, kde bylo pro me dalsi tehotensvi noční můra, tudíž jsem se radsi obrátila na HA, abych předešlá otěhotnění a případnému opakovanému cisari🙏nechtela jsem to brat, jsou to proste sracky…. Ale co člověku zbyde..

sabin1233
autor
17. únor 2024

@andromeda818 Ja tomu verim… taky jsem do toho moc jit mechtela..

sabin1233
autor
17. únor 2024

@erika2 dekuji.