• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak rychle po vyjmutí tělíska se dá otěhotnět?

13. února 2017 
Tělísko sem si dala kvůli tomu,že bych na prášky zapomínala a taky,že sem druhé nechtěla (měla sem dost toho jednoho :grinning:). No ,ale teď je jiná situace a chtěli by sme sourozence pro našeho Picina . Tak by mě zajímalo jak rychle se dá po vyjmutí otěhotnět.Je to jako u klasické antikoncepce ,nebo je to delší čekání?Děkuji za odpovědi!!!
29. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tys měla hormonální? :slight_smile: záleží asi po jakym... já měla nehormonální a jsem těhotná, 3 měsíc po vyndání :slight_smile:
29. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem nehormonální a otěhotněla jsem 2 měsíc po vyndání
29. čer 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla mirenu, cca 3 týdny po vyndání jsem měla první menses ( velmi slabý) a další měsíc už jsem byla těhotná. Dle mé doktorky, se po tělísku do jiného stavu přijde rychleji než po práškách.
30. čer 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já měla Mirenu. 3 dny po vyndání jsem měla menses. A další už jsem nedostala :grinning: Otěhotněla jsem 18 dní po vyndání Mireny :grinning: Víme to přesně. Bylo to na jeden jediný pokus :sweat_smile:
30. čer 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Doktor mi řekl, že právě asi měsíc nebo dva po vyndání je nejvyšší možnost otěhotnět, protože se podráždí hormony...já otěhotněla asi deset dní po vyndání :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak to jste mi udělaly radost! Zítra chci jít k doktorce a nechat si tělísko vyndat, mám ho sice jenom 8 měsíců, ale právě jsme se rozhodli s manželem, že do toho půjdem znovu, tak doufám, že půjde vytáhnou a že otěhotníme velmi brzy!
18. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam vytahlou mirenu uz 8 měsíců a pořád nic :frowning2:
1. únor 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “spam”
16. bře 2015 v 11:17 • mummy200
Otázka je jaké tělísko. Já měla nehormonální tělísko a po jeho vyndání se dá otěhotnět ihned. My tedy ještě skoro 3 roky praktikovali úspěšně přerušovanou soulož, ale jak jsme se do toho pustili naplno, tak jsem otěhotněla prakticky ihned - do 4 měsíců :slight_smile:
16. bře 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje doktorka říká, že i po hormonálním tělísku se dá otěhotnět prakticky hned :slight_smile: Několik takových případů v ordinaci už měla, pravděpodobnost je rozhodně vyšší než po práškách...hodně štěstí!
3. kvě 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja vyndanou pul roku a nic se nedeje...:thumbsdown:
31. led ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dlouho po vyndani teliska se da otehotnet?zkousela jsem 2 testy ale u papiroveho mi vyšla jedna carka a u normalniho do proudu moči mi vyšli dve jedna silná a duch:frowning2:
10. únor ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dva měsíce bez teliska a též zatím nic:pensive:
13. únor ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek