Kdy jste otěhotněly po vysazení Lindynette a Citalecu?

coreprincess
21. srp 2016

Ahoj holky, potrebovala bych radu.
Jak rychle jste po vysazeni ha otehotnely?
Ja brala pul r omisson, ale zpusobil mi strasne deprese a stavy uzkosti. Doktorka mi musela nasadit antidepresiva Citalec. Antikoncepci jsem si pak nechala zmenit na Lindynette 20 a po 7denni pauze jsem navazala na predelsou antikoncepci. Zatim jsem sezobala jedno plato. Ted mam menstruaci. V ut bych si mela vzit prvni tabletu z druheho plata. Ale dlouhodoba uvaha po 2mimcu je silnejsi. Zajima me zda je mozne, kdyz bych vysadila a v ut si tabletu nevzala a zacali jsme se snazit zda se da hned otehotnet. Dokonce sem cetla ze po ha to jde jeste lepe a rychleji otehotnet. U prvniho mimca 2r zpet jsem ha nebrala a podarilo se nam hned. 😊 A k tomu citalecu ten bych zatim radeji nevzsazovala kdyz mi ho doktorka psala rikala sama, ze to je lehke moderni antidepresivum a ze ho muzou pripadne i tehotne.

monikadejna
21. srp 2016

Po nekolika (asi sedmi?) letech s Lindynette (celkove asi 12 let na HA) to trvalo asi tri az ctyri mesice. Snazenim bych to nenazvala, proste jsem vysadila a pockala, co to udela...

elisset
21. srp 2016

Brala jsem antikoncepci cca 12 let nepřetržitě i když teda Minisiston a hned po vysazení jsem otěhotněla.

cizinkaa
22. srp 2016

Já sice nebrala tyhle... ale po devíti letech od vysazení jsem první pořádnou mestruaci dostala po dvou měsících a pak po dalších dvou už jsem byla těhu. 🙂