Kdy po vysazení antikoncepce jste dostaly 1. měsíčky?

gaudi
29. srp 2011

ahoj,
nevim jestli je to blba otazka, ale nikde sem nenasla ze by se toto rozebiralo, tak se ptam: jak rychle po vysazeni prasku jste zacaly krvacet?
Jsem ted trochu nervozni, protoze jeste pred rokem, kdyz jsem si zapomnela vzit prasek, hned druhy den uz se to cervenalo. Ted jsem vysadila vedome a cekam uz tyden a porad nic... jak jste na tom vy?

nikol221
23. čer 2017

Dobrý den potřebovala bych radu před menstruaci sem si dělala test a vyšel pozitivní i když slabounce po týdnu přišla ms krvacela sem trosku asi 3 dny . Příští týden mám jít na kontrolu . Dělala sem si test i před 4 týdny a byl pozitivní byla sem u lékaře ale neslo nic vidět mluvil lekar o nějakým vacku zlutem už je to 5 týdnu , po ms sem si dělala test a byl negativní mužů byt těhotná stalo se to někomu ? Břicho se mi šílené kulati zvětšuje a prsa sotva se vejdou do podprsenky , Dekuju za radu protože mám celkem strach . Na miminko se moc těšíme pravé 😕

minha
25. zář 2017

Dobry den,
Po dobrání posledniho platicka HA jsem mela normalne mesicky, ale pote jsem uz nemela prasky a nemela jsem se jak dostat na gyndu pro recept, az po mesici jsem se dostala pro recept...a ted uz mam zpozdeni 5.den a mesicky nikde...chtela bych brat prasky hned, nechci cekat, nechtela jsem je vysadit...tak jestli to nevadi, ze je zacnu brat i kdyz jsem nedostala jeste mesicky? Dekuju

jana1230
10. říj 2017

Ahoj,
Pět let jsem brala antikoncepci, po dobrání plasticka přišla normálně menstruace, ovsem první měsíc po vysazení již stále nic a uz 5 dní pretahuji. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

kristynadaniella
27. bře 2018

První jsem měla ještě tu po Ha cca 3 dny po vysazení a pak(ted)po měsíci a 3 týdny.