Komplikace s Mirenou, křeče po pohlavním styku

adriana92
11. srp 2016

Dobrý den ☺ Vím, že už se tu mirena několikrát řešila, ale nenašla jsem přesně to co mě zajímá... Mám po dvojčátkach mirenu, teprve asi 10 dnů... Lehce špiním což je prý normální, a sem tam zabolelo bříško, ale dnes jsem měla první pohlavní styk a ty křeče jsou fakt docela síla, musela jsem si vzít léky od bolesti a teď se kroutím nad holčičkama a musím fungovat... Myslíte, že je to normální? Nejsem žádná hysterka, bolest preziju, ale bojím se, aby nebylo něco špatně... A to partner nemá velkou výbavu a byl opatrný... Měla jste některa podobnou zkušenost? Děkuju Adriana

katievee
11. srp 2016

Ja mam Mirenu od dnešního rána, tak cekam co a jak bude. Břicho me jeste trošku boli, ale uz je to lepší a spinim docela dost, je to spise na vložku nez na intimku. A sex, ten raději necham "az" na zitra :D Jsem zvědavá, jaké to bude...

adriana92
autor
11. srp 2016

Jako sex byl fajn jako vždy 😀 Ale teď mě teda humor přešel 😕

katievee
11. srp 2016

Me dnes doktor rikal, ze pokud by bolesti přetrvávaly do zitra, mam se zastavit a ze me zkoukne. Tak bych to asi řešila podobne-pokud vas to bude bolet jeste zitra, raději bych pro jistotu zašla na gyndu, pro klid na duši. Ale snad to bude ok, treba si jeste tělo uplne nezvyklo a tímhle způsobem se brání 🙂

adriana92
autor
11. srp 2016

Já mu dám obranu proti zázraku za 6 tisíc 😂 Vzhledem k tomu, že jsem otěhotněla přes prášky tak jsem chtěla nějakej lepší kalibr ☺

katievee
11. srp 2016

Ja teda pres prášky neotehotnela, ale zapominala jsen je papat a to me sra*o furt na to myslet :D A me teda stala 4600,-. Nechapu, ze co doktor, to jiná cena :o Asi je každý jinej skrblik a každý si učtuje jinak za zavedení :D

paulito
11. srp 2016

Ahoj, já mám Mirenu rok (a měla jsem ji už před druhým těhu), nikdy jsem takové problémy jak popisuješ neměla, takže bych to asi řešila. Špinila jsem vždy cca první 3 měsíce (střídavě), od té doby ms nemám. Myslím, že když je správně zavedena, neměla by o ní žena vůbec vědět, já tedy nevím 🙂 a ještě se zeptám, 6tis.? Já ji u nás v lékárně měla za 3600 a to mi ještě nabízel "náhražku" za necelé 3tis. to jsem odmítla.

adriana92
autor
11. srp 2016

@paulito Achjo... No to, že je můj doktor na prachy vím už dlouho, ale v těhu s dvojčátkama jsem na něj nedala dopustit, staral se o mě fakt moc dobře... Akorát mě zarazila věta, že mám malinkou dělohu, že by ani nepoznal, že tam byla dvojčátka, a kamarádce nechtěla doktorka mirenu zavést, protože má prý malou dělohu 😕 Tak já fakt nevím... Teď už je mi líp, ale to je téma třema ibáčema co jsem spolykala, abych mohla být máma bez omezení ☺

paulito
11. srp 2016

@adriana92 ☹ tak s tím nemám zkušenosti, ale třeba by to tím mohlo být, že by to tam jako vadilo, ale že až po sexu? To se mi nezdá, to by to bolelo od doby co to tam dal. Partner by se neměl vůbec dotýkat.

adriana92
autor
11. srp 2016

Já jsem to měla takhle nějak i v pozdějším těhu... Že když jsem se udělala tak bezprostředně po tom mě začly křeče v břiše, ale jen teda minutu nebo dvě...Achjo

kocvarovas
12. srp 2016

Ahoj, mám Mirenu zavedenou téměř rok. Taky jsem se těšila na zázrak za 6 tisíc.. Taky jsem za ni tak zaplatila. Byla jsem nadšená z vidiny absence menstruace. Hm a jak to dopadlo? Mám jí pořád.. Určitě slabší, ale stejně dlouho, což je u mě klidně 8 , 9 dní :(.. Ale bolesti, křeče atd. s tím teda zkušennosti nemám...