Máte zkušenosti s antikoncepcí Velmari?

teodorie
23. dub 2013

Protože jsem po skončení kojení "najela" na normální antikoncepci, doktor mi doporučil Nelya, protože má snížené hodnoty hormonů a je také levnější. Jenže k mému úžasu, protože jsem dosud s žádnou antiko neměla problémy, zažila jsem vedlejší účinky (nevolnost, točení hlavy, migréna, silnější menzes, přibrání na váze...), které ani po 6 měsících nezmizely. Tudíž jsem svého doktora požádala o změnu antiko. Nakonec mi doporučil Velmari, tak uvidím, jak mi bude vyhovovat. Jen jsem chtěla najít nějaké zkušenosti s touto antiko a NIKDE jsem nic nenašla. Je pravda, že stojí 700,-- Kč a asi není tak běžná, ale snad ji některá užíváte a podělíte se o své zkušenosti? 🙂 🙂 🙂 Předem díky. 😀

brigitan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barunka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barunka1985
13. srp 2017

@brigitan poslala jsem mail

blahova_andrea
13. srp 2017

tak já to jdu s dr. řešit v týdnu a zrovna na tuto ha jsem se chtěla zeptat a docela mě tato diskuse nemile šokovala. no asi o této sama nezačnu a počkám nejdřív s čím přijde dr. 😅

barunka1985
13. srp 2017

@blahova_andrea ja problémy neměla, jen MS přišla vždy s novým platickem a jen 4dny a slabe

agnes2ivory
13. srp 2017

Kdyby nekdo chtel, mam dve nenacata platicka. Piste do zprav.

blahova_andrea
13. srp 2017

@barunka1985 tak mít ms krátkou a slabou, to je sen. za to bych se fakt nezlobila 🙂

petra12cz
14. lis 2019

Já Velmari používám 2 měsíce přešla sem na tuto anti. protože po asumate mě zbyli 4 bílé prášky no u Velmari se mě to stalo taky, nevím kde dělám chybu.

barunka1985
15. lis 2019

@petra12cz ale u velmari berete pořád v kuse, v době braní bílých prášků by jste měla mít menstruaci. bílí neberu, jen když nechci menstruaci