Měl jste někdo měsíčky po pár dnech od vytažení tělíska?

renulkka
28. led 2021

Holky, jdu si pro radu, jestli máte někdo zkušenost :think:
V pondělí vytažená Mirena... Hned po vytažení jsem doost krvácela, to během úterního dopoledne přecházelo, až odpoledne už nic neteklo... Včera celý den také nic a k večeru jsem byla strašně nafouklá, najednou se dostavily křeče v podbřišku, v zádech, do stehna (takto mi vždy začínala ms :nevim:) a během cca hodinky jsem začala krvácet... Teď to ze mě valí jak při měsíčkách, ale všude čtu, že tak brzký krvácení je dopadek vytažení Mireny :think: A přitom bych dala všechno za to, že to měsíčky jsou, křeče do zad mám pořád i občas do břicha :think: Moje ms byla vždycky strašně bolestivá, teď se to k tomu blíží :think: Ale zase mi přijde logické, že by to spíš mělo být z toho vytažení :think: u Mireny jsem ms neměla, pouze jsem občas špinila...
Někdo zkušenost? Nebo myslíte, že by měsíčky mohly dojít už 3./4. den po vytažení? To by bylo dost brzy, že?

wwblackww
28. led 2021

@renulkka Ja krvacela snad uz druhy den po vytazeni, klasickych pet dnu a po dvou tydnech dalsi cyklus 🙂 a obe MS staly za to, uplne jsem s teliskem zapomnela, co to byvalo za hruzu 🙂