• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace u antikoncepce=vyloučení těhotenství?

28. února 2011 
holky prosím vás, když beru antikoncepci, a po dobrání platíčka normálně dostanu menstruaci jako každý měsíc-můžu se spolehnout že nejsem těhu?8.den jsem si vzala prášek pozdě-tak doufám že je to už druhý týden, tak proto se ptám.Určitě se vám to někdy stalo také, tak si ráda nechám poradit. test negativní. je to už druhý měsíc-ale furt mi to hlodá-slyšela jsem že jedna holka dostala u prášků i tři menstruace a byla-tak nevím čemu věřit. děkuji za odpověď.
27. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že takhle snad ty prášky fungujou:slight_smile:)to by pak bylo těhotnejch....kdyby to u prášků dostali i třikrát a až potom to zjistili...nevím..tohle je můj názor-když jsem prášky brala a dostala to-nikdy jsem těhu nebyla:slight_smile:tak uvidíš...třeba to má každá jinak
27. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jednou zapoměla prášek a doktorka mě tenkrtá řekla že si mám udělat test a sledovat nasledující MC pokud by se mě zdála slabá tak si mám pak opět udělat test pokud bude opět negativní tak těhu nejsem.ale já zapoměla prášek zriovna v kritickém týdnu a já popravdě prášky nikdy nebrala uplně na čas přesně.
27. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom, co jedna moje znama otehotnela pri brani antiko, jsem si delala test kazdy mesic tesne pred zacatim dalsiho platicka prasku. Ono to za tech 15Kc ta jistota stoji :wink:
28. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukni do příbalového letáku,tam by mělo být jakou dobu má prášek-tím myslím,záleží jak pozdě jsis ho vzala :sweat_smile: Já ho beru večer a jednou jsem zapoměla vzít-šla ráno do práce a brala si ho až odpoledne :sweat_smile: a dobrý :wink: Jnak ano-rada zní,zkoušej testy a kdyby se ti něco nezdálo tak jdi k dr.nebo na krev na HCG :wink:
28. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek