Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

tonica
4. bře 2008

Market, tak u mne konecne jedna pozitivni zprava. Mrcha dorazila. Nevim, jestli po kontryhelaci nebo stresiku v praci, ale nikdy jsem z ni nemela takovou radost jako ted 😀 Ze by se uz konecne blyskalo na lepsi casy? Ted jsem chytla rapla, stvou me v praci, mrcha tady, tak za 10 dnu se do toho poradne obujeme... 😀 Tak koukej prijit taky s nejakou veselou zpravou 😉

moncika15
4. bře 2008

ahojte,myslite ze by som mohla byt tehotna ak sme mali s priatelom nexraneny styk jeden den pred mrxou a teraz mam len taku slabucku ,co u mna nebyva zvykom.a zacala so strasnymi bolestami 😒 diky za vase uvahy

marketka.m.
5. bře 2008

Čau Tončo. Tak vidíš, že to jde. Jsem ráda i za tebe. Já teď taky čekám, jak to bude s měsíčkama... no kdyby nedorazili a já měla //,tak se asi zblázním radostí. Ale snažím se radši na to nemyslet. Radši se zaměřuju na svatbu, která pokud zatím nedorazí mimčo bude v půlce srpna, takže já se raduju aspoň z tohohle 😉 🙂
Tak začni měřit tu bazální teplotu ať víš, kdy máš ovulku a jestli se ti náhodou podezřele nezvyšuje tělní teplota 😉 a určo napiš, jak jsi na tom
Přeju aby mimísek dorazil co nejdříve 🙂

marketka.m.
5. bře 2008

Mono a můžu se zeptat jestli se snažíte už dýl? Protože teoreticky to může být známka těhu ale těžko by to bylo ono, kdyby oplodnění naslalo den před mrchou. To totiž není možné, protože plodná jsi jen při ovu 4 dny v měsíci.
Kdyby to bylo už snažení dřívější, tak by to mohlo znamenat, že to není ani mrcha ale že se ti zahnizďuje mimísek, a jak se zabořuje víc a víc, tak trochu narušuje nějaké cévky a proto špiníš. 😉

moncika15
5. bře 2008

marketka.m.,dakujem za odpoved snazime sa od januara ale myslimn teda viemze som tehu nebola.tak som xcela vediet ci sa to da aj takto 🙂

marketka.m.
7. bře 2008

Cau Monco. Tak to jo. Tak dej vědět co to nakonec bylo jestli třeba jen stresem nebo i prckem 😉
Tak ať se ti to s polovičkou brzy zadaří 🙂

eloana
7. bře 2008

Zdravim vsechny🙂 Chtela jsme se zeptat, jestli nektera nema nahodou zkusenosti s bolavymi a nalitymi prsy pred menstruaci? A zda nevite, cim by mohlo byt zpusobeno to, ze tyto obtize pretrvavaji i po menstruaci?
Tyto obtize mivam zcela normalne, ovsem vzdy pri dostani menstruace obtize vymizi. S manzelem se snazime o druhe dite, ale menstruaci jsem dostala zcela normalne a v terminu.Ale prsa jsou nalite cim dal vice.
Za odpoved dekuji 🙂

marketka.m.
7. bře 2008

Ahoj Eloano. Já mám taky takoý problém. Já jsem minulý měsíc menstruaci nedostala a jen jsem 8 dnů špinila. Prsa se mi zvětšily o půl čísla určitě a hodně mi ztmavly jak bradavky, tak okolo taky. Ale já jsem měla ještě i víc příznaků. Teď čekám jestli to vyšlo ne bo. Jestli mrcha dorazí nebo ne...
Prý je to způsobeno před měsíčkama hormony, které se ti vylučují mnohem víc. Teda spíš je to jedním hormonem no a kvůli tomu se žena cítí tak trochu někdy divně. Ale jestli máš ty prsa nalitá čímdál tím víc a trvá to delší dobu, tak je možnost, že se tak hlásí prcek docela pozotivní. No, uvidíš sama, jak to dopadne. Držím palce 🙂

eloana
7. bře 2008

Ahoj marketka.m. ja mam jedno tehotenstvi za sebou- nalite prsa jsem mela od prvopocatku, ale s tim rozdilem, ze jsem tedy menstrusaci uz nedostala. Jeste bych chtela uklidnit vsechny nastavajici maminky, ze spineni okolo 2 mesice tehotenstvi je zcela normalni (take jsem to mela).
Nyni me tedy boleji prsa uz pres tri tydny, menstruaci jsem dostala presne a docela byla normalni.Tak uvidim. Doposud se mi to tedy nestalo, ze by me prsa bolela i po menstruaci, vzdy to prvni den vymizelo.
Mej se preji hodne stesti 🙂

eloana
7. bře 2008

marketka.m. jeste jsem ti chtela rict, ze podle toho co tu ctu si myslim, ze jsi tehotna- spini hodne zen pri tehotenstvi a pokud ti vysel test 🙂 Jinak ja byla u doktora asi 4 tyden a uz to na ultrazvuku poznal, tak bych nevahala a sla tam 😉 uz by to na ultrazvuku mohl poznat! Jeste k te teplote (nemerim si jen jsem to ted zkusila a ma kolem 37 tak si myslim,ze spis nejsem, ale jak rikam teplotu si nemerim a ani v predeslem tehotenstvi jsem si to nemerila), ale co vim, ze jsem mela zvysenou i telesnou teplotu take asi ve 2 mesici kolem 37.3 a trvalo to asi mesic
nez si telo na to zvyklo🙂 tak drzim pesti 😉

tonica
8. bře 2008

Cau Market. Tak nejak jsem to taky vsechno hodila za hlavu. Na mereni bazalky jsem moc lina... ale kdo vi,kdyz se nebude darit delsi dobu - uz se vidim, jak merim o sto sest. Ted to necham jen tak plynout a treba to zrovna klapne. Vzdyt jsme se teprve nedavno rozhoupali. Clovek to porad odkladal, co jeste musi, co je jeste dulezite - ted mame byt, jsme manzele, roky bezi, asi fakt neni na co cekat.
Uz si koukej skocit na krev k doktorovi, jsem napnuta jak spagaty, jestli JO 😀 😉 Drzim palce.

mirip
8. bře 2008

Ahojte dievčatá, mám taký problém, obvykle mávam MS 6-7dni, teraz 4dni z toho riadny 1deň a potom len špinenie, a pijem veľa vody, iné nič, ale aj tak mám obavy, od pondelka by som mala brať clostylbegit od gynekol. a ten by sa v prípade teh. nemal brať, ja ale žiadne príznaky nemám ale ten menzes je veľmi divný a nikdy som taký nemala ☹ 😒

lili18
9. bře 2008

ahojte babule...dufam ze mi troska poradite...viem ze tehotenstvo je pekna vec ale neviem ci v 18-tke a pred maturitou...teda vlastne ani neviem ci je to tehotenstvo...uzivam HA pravidelne nidky som na ziadnu tabletku nezabudla ani nic podobne...napriek tomu som poslednu menstruaciu mala 21.1.2008.dalsia mala prist 18.2.2008 lenze neprisla...a neprisla ani celu tu sedemdnovu pauzu...a tak som zacala brat dalsie balenie ze to moze byt len s nachladnutia alebo nieco podobne.lenze mi to nedalo a tak som na 11.den odkedy som nedostala isla k svojej gynekologicke a ona ma vysetrila ale len tak rucne strucne postlacala mi brusko a pozrela maternicu...ziadne sono ani ziadny test...a povedala mi ze tehotna nie som.myslite si ze je to dost spolahlive? aby som nezabudla odvtedy ma stale bolia prsia a obcas mi je zle od zaludka...nie na vracanie ale tak neprijemne...rada by som bola keby ste mi napislai ci mate nejake skusenosti s tym alebo nieco take...dakujem

bianca
9. bře 2008

lili18 :a preco si nespravis test?

lili18
9. bře 2008

neviem tak spolieham sa na to ze hadam doktorka nie je hlupa...a pravdupovediac strasne sa bojim co by tam bolo...

marketka.m.
9. bře 2008

Lili podle mě je ta doktorka hloupá, protože pořádný gynekolog při podezž´ření na těhu neprohmatává jen břicho. Měla tě podrobně vyšetřit. Podle mě jsi v raném stadiu těhu. To většinou nepozná ani ultrazvuk a pohmatem už vůbec ne

marketka.m.
9. bře 2008

Tonco ajujík... tak svatba bude na 100 procent. Moc se těším. Neboj do týdne to budu vědět ale podle mě se to pustilo. Jak říkám uvidím, když ne teď, tak jindy... nemá cenu si to moc přát, protože potom to nejde. S tím mám roční skušenost a proto na to nechci nějak myslet ani se tím zabívat. Když na to nejmíň myslíš, tak to většinou v nejvíc nevhodný okamžik dopadne dobře a ty to ani nečekáš 🙂
Mi se s přítelem snažíme každý den ale nemyslíme na to. Je to spíš proto, že máme chuť, takže jak říkám volný průběh... a co ty? Jak to pokračuje? 🙂

janca.23
9. bře 2008

ahojky holky!
Myslím si že jsem těhotná.Když jsem se totiž dívala na internet na příznaky tak se docela shodovaly s těmi mýma.A dokonce se mi nějak zakulatilo bříško.Ale je tady problém už dva roky beru antikoncepci.Menstruaci mám taky pravidelnou až na to že je mám už po druhe strašně slaboučké a trvají jen 3 dny jindy je mám tak 5-6 dnů.Tak se chci zeptat jestli některá zvás je nebo byla podobně a jak dopadla.Jo a jěště test jsem si dělala vyšel negativně.

shela
9. bře 2008

janca.23...ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace..uplne normalnu ( dlzka cyklu, aj pocet dni) 😉

kedynka
10. bře 2008

Dobry den.Mam problem s moji menstruaci. Zpozdila se mi o 2dny. Nikdy se mi to predtim nestalo. A pak dosla ale jina nez jindy. Spis takova hneda, obcas cervena...Trva 4dny...Mela sem hodne stresu a predtim i silny,zluty a zapachajici vytok. Myslite,ze je to spis tehotenstvim nebo nebo jen nejakyma problemama?

marketka.m.
12. bře 2008

Kedynka pokud jsi měla zapáchající výtok, tak je to spíše nějaká kvasinka nebo něco takového. Může to být těhu ale když máš zapáchající výtok, tak si spíše myslím, že to má vliv na tvůj cyklus s měsíčky. Šup šup k doktorovi. Není to nic dobrého 😲

marketka.m.
12. bře 2008

Čau Tončo. Jak se daří? Poslední dobou je toho na mě nějak moc 😖 .
V neděli jedu s přítelem podívat se na kostel do Čejkovic, kde bychom se měli brát, tak jsem zvědavá 🙂
Příští týden bude honička, protože to budu pořád lítat kvůli svatbě 🙂 a jak ty všechno ok?

tonica
13. bře 2008

Ahojda Market. Trochu to tu ted zanedbavam. V praci je to ke nepreziti, pracuju za dve a co si neudelam sama to neni. Zatracena moje svedomitost. Takze uz bych tu materskou brala vsema deseti. A doma si pocitac zakazuju, abych u nej netravila 24h denne. 😉
Vidis, aspon mas na co se tesit. Sice pripravy jsou trochu stresik, ale moooooc prijemny. Ja jsem diky BMS dostala tip na dobre prstynky, tak kdyby te to zajimalo.... Fakt levny, spolehlivy, super jednani a posilaji i jako cenne psani (ja ale byla v tom zlatnictvi osobne). A oznamko jsme meli pres net. A jeje.... uz jsme nekde jinde (jako v "snazilkach pri peceni kolace" 😀 Neboj, vse se da zmaknout. Hlavne zadny stres!!!

marketka.m.
14. bře 2008

Ahojík. Jj jasan, že by mě to zajímalo... brzdí to vše ale farář.... furt nemá čas, tak se nemůžem jet zatím podívat na kostel a domluvit termín a restouraci a cukroví a tak všechno...polovinu práce už jsem mohla mít v cajku... ☹ ale snad se to stihne... Tončo tak mě napadá nevíš o nějakých bylinkách nebo spíše vitaminech pro chlapi na lepší kvalitu chlapáků spermiek? 🙂 Já vim, že se na to prodává éčko a doktoři to na hodně věcí co se týče mužské problematiky doporučují ale nevim co by mohlo ještě být... nevíš o něčem... 😉 asi začnu drahouše cpát vitošema, když to mimi teď nevyjde... ono ho to časem začně otravovat a dokopu ho na ten spermagram... 😀 🙂 doufám... sice slíbil, že tam půjde ale nějak se k tomu nehlásí 😉 a jak ty a zdraví? Co mimi? Nějaké novinky? Papáte vitaminky? Já ne... trochu se toho bojím, protože když začnu brát třeba kyselinu listovou, tak prý se narodí mimi velké a s nadváhou, nevím jestli je to pravda ale mám z toho obavy. Je možné, že by to pomohlo k těhu, hodně si to lidé chválí, že je to fakt výborný ale nevim nevim... 🙂

tonica
16. bře 2008

Ahoj Market, mas IP, at tady zase "nepeceme kolac" 😀

marketka.m.
17. bře 2008

Cau Tončo? Co to je IP? 😅
Tak končím další měsíc cyklu... už je to 32 dnů od toho mého posledního špinění a zatím mi mrcha nedorazila 😉 ... tak nevim protože já to mám poslední dobou až na minulé špinění většinou 29 den někdy 32 a to většinou spíš 29 den v noci... no a už jsem 3 dny po termínu a nic. Cítím, jako kdyby měla mrcha přijít a furt lítám kontrolovat na záchod a zatím nic. Jestli to nedostanu během tohoto dne, tak už mi to bude divný a asi mě z toho trefí šlak 😖 🙂 a jak ty?

mechurik
18. bře 2008

a moze sa otehotniet ak som 4 dni pre menzesom? je tam nejaka moznost? 🙂

simonko
18. bře 2008

ahojte ja mam takyto problem...vysadila som HAK a MS neprisla...doktor povedal ze je to uplne normalne,vusetril ma ,ze vsetko ok,pichop mi injekciu na vyvolanie....ale nic,uz to bude tri tyzdne! doteraz ma strasne boleli prsia...ale uz prestali..obcas mam strasne bolesti ako keby som uz mala dostat..inak nic zvlastne,len to co bezne pred MS...tak som z toho fakt paf! co si myslite?

marketka.m.
20. bře 2008

ahojk simonko. Podle mě je to známka mimi. Třeba jak půjdeš ted k doktorovi, tak už ti to potvrdí. Nechci dávat plané naděje ale znám takových případů hodně, tak pak písni, jak to dopadlo 😉 🙂

katy35
22. bře 2008

ahojky....mam takový problem....s těmahle věcma nemam zkušenosti tak se radši ptám zkušenějších.....14teho sem mela nechráněný pohlavní styk 18teho to mělo přít a nic...ted porad jen spím mam takový tlak na břichu jako kdybych to měla dostat a pořad nic...a zaroven mam pocit ze mam chvilkama strasně napjatou kuži na břichu chodim pořád na wc i přes noc a strašně hodně jím..:( chci si udělat test ale nefím jestli není ještě moc brzo..myslíte že mužu být těhotná?kujiii moc za odpověd