Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

kukuca
21. srp 2008

Ahoj, pokračování mýho příběhu,
řekla jsem si že zavolám svýmu gyndařovi že se objednám na krev ať mám jistotu.Já se už těšila že tu novinu řeknu našim o víkendu, máme oslavu dvou narozenin..Můj doktor tam nebyl.Tak jsem jen tak v rychlosti popsala svůj stav posledních dní sestře co to vzala,byla milá. A ona po infomraci že jsem včera začla špinit, mám pozitivní testy a pobolívá mě břicho řekla ať honem naklušu. Tak mě vzala jedna doktorka co tam byla a pohmatem mě vyšetřila a prý že děloha je na stejným místě jako u netěhotných a na ultrazvuku taky nic neviděla..Prý že mám narostlou sliznici jako bych měla začít menstruovat..Že buď to teda nastane,nebo je to teprv třeba týdení čerstvý těhotenství.Na dotaz že co těhu testyx po sobě // a sílící, prý můžou být falešný
Prý mám čekat týden a pak jít ke svýmu doktorovi.Takže jsem zdrcená a špiním dál.. ☹

svoma
22. srp 2008

Kukuca,hlavně buď vklidu,u mě taky dr. neviděla nic na utz,dokonce i těhu test u ní byl negativní a těhu jsem byla.Ale ona říkala,že nejsem,že mi dá injekci na vyvolání a že bych to měla do týdne dostat,ale nakonec mi pro jistotu vzala i krev,až z ní zjistila,že jsem byla těhu. 🙂

kukuca
22. srp 2008

Svoma, no mě krev nevzala, řekla že jediný co, že můžu čekat..Ke svýmu Dr. jdu ve středu.A z té krve je to vždycky definitvně poznat?I když tam je třeba zatím málo Hcg ?Nebo jak na to přijdou?

svoma
22. srp 2008

Z krve se to pozná určitě,akorát teda nevím,po jak .dlouhé době od oplodnění,četla jsem různé doby,někdo píše už po 10 dnech někdo po 14,tak nevím.

brygit81
22. srp 2008

Ahoj všem,ja taky prvni měsic měla jsem menzes,přitom hned po šla jsem doktorovi nic nezjistil,,dnes jsem zjistila moc slabou druhou čarku,pořad jsem měla tušení že jsem těhotna,ale ja už asi čekam 4 ditě.....

embabuli
25. srp 2008

tak nezabudni dat vediet brygit 😉

kidla
29. srp 2008

Dobré Ráno.Chtěla jsem se zeptat nebo jestly mi můžete poradit.Před měsícem možná víc jsem asi přes 10dní nedostala menstruaci.Šla jsem ke svému doktorovi.Dělala jsem si tety a ty mi slabě vyšli že jsem tehotna.Pak jsem jeden den mela strašné křece a na 1den jsem to dostala .Dostala jsem prášky provera a po desete dnech jdem je přestala brát a mnela jsem to dostat mezi třetim a sedmim dnem.Mam už den devatý a pořád nic.Doktor řekl že mam počkat.Máte s tímhle nekdo skušenosti.Chut na jídlo si myslíž že mam uplně stejnou.Prosím o radu.Míša

bobinka22
8. zář 2008

Dobre rano,
CHtela jsem se zeptat MZ jsem mela dostat 1.9.2008.Ale zatim mi nedorazila s pritelem se snazime uz 5 mesicu o mimi.Vcera jsem byla v praci na inventure a zacala jsem kolem druhe hodiny spinit.Prisla jsem domu o pul seste vecer a bylo to jen svetle hnede spineni.A ustalo .Vecer uz jsem nemela zadne spineni a dnes rano taky ne?Muze to znamenat tehotenstvi?Bojim se udelat test.Uz jsem jich udelala hodne a porad byl negativni?A ted me boli jen prsa.a jinak nemam zadne priznaky.Muzete mi poradit?Moc vam dekuji.JAna

janulle22
8. zář 2008

ahoj bobino uz je to myslim optimalni doba na test ze uz by tam neco melo byt videt.ale nestresuj se ja kdyz sem otehotnela tak test ukazoval negativni dr taky nic nevidel a dal mi vyvolavacku po 14dnech jsem tam sla ze nic neprislo tak mi dal druhou vyvolavacku a projistotu vzak krev a druhy den mi sestricka potvrdila tehu a na ultrazvuku nebylo nic videt az kolem asi 5tt...neboj zkus uvidis a pokud neprijde tak treba za 3dny a nebo jeste tak tyden pockat a zkocit k dr🙂

svoma
8. zář 2008

Bobinka ahoj,myslím,že by sis měla udělat testík,vypadá to,že jsi těhu. 😉

bobinka22
8. zář 2008

Byla bych strasne moc rada,kdybych byla tehotna.Moc vam dekuji.Pockam jeste do zitrka a udelam si ten skaredy test.A budu doufam jeste se mi nikdy nestalo abych mela 4 hodinky zahnedle spineni a pak nic.Vzdy mam hned menstruaci silnou a trva 7 dni.A jinak jak mam kolem bradavky hnede,tak tam mam modre zilky a boli me ty prsa a zdaji se mi tezsi.No udelam ten test a uvidim.Nechce se mi to´mu verit ze bych mohla byt tehotna. 🙂

janulle22
8. zář 2008

bobi no moc se na to zatim neupinej a pocky co test popripade doktor...🙂ale preju ti aby jsi byla tehu...ja jsem otehotnela taky 5mes🙂drzim pesticky a pak mi napisaj...🙂

svoma
8. zář 2008

Bobinka přeju ti,ať to vyjde. 😉

bobinka22
9. zář 2008

Dobre odpoledne preji snazilkam a tehulkam.
Ted jsem prisla z prece domu.Po ceste jsem si koupila ten tehotensky test .prisla jsem domu hned jsem sla na zachod a udelala jsem si ten test.A najednou tam ted mam 2 silne carky.Ani nevite ja jsem stastna. 😅

Svomi.:
Ted tu bulim a nemuzu tomu porad uverit.Nejde ten pocit popsat.Moc dekuji za podporu.A vsem preji at jim to vyjde a taky zatijou takovy pocit.Jako ja,
Zitra jdu k doktorovi. 🙂 🙂 🙂 🙂

embabuli
9. zář 2008

bobinka gratulujem to je paraaada 🙂 🙂 🙂
ja uz ani neverim ze niekedy dve silne ciarky uvidim, mi to pride ako zazrak 😵

bobinka22
9. zář 2008

TAky mi to prislo jako zazrak a jeste ted jsem z toho v soku.Ale popravde musim rici,ze jsem zkousela posledni mesic tu prstickovou metodu.A myslim si ze je to tim..A brala jsem do to ho vitaminy na podporu otehotneni.Kyselinu listovou.ACIDOFOLAN.Jinak si to nedovedu predstavit.A nebo se jen tak zadarilo?Fakt ted nevim,ale vim ze budu mit miminko.Ted uz jen aby doktor rekl ze je vse v poradku.
Ja myslim ze se dockas,vim ze se to rika lehce.Ja jsem to taky nesnasela,segry uz maji deti a ja porad nic a nesnasela jsem je ,kdyz mi rekli ze se dockam ,nemysli na to a takove reci.Je to tezke na to nemyslet vim to a myslim se ze to vubec nejde a nejhorsi to je v ten den kdy ma prijit menstruace.To jsou nejvetsi nervy a myslim ze v te dobe se na to vzdycky mysli.Ale ja preji vsem at se zadari.Ja myslim ze jsme se proto mi holky narodily.Abychom rodily deticky. 😉

Neboj ty carky tam taky budes mit....Kdyz tak napis. 🙂

svoma
9. zář 2008

Bobinka super,gratuluju. 😉 Přeju ti pohodové těhotenství a na jeho konci krásné zdravé miminko. 😉

martek
10. zář 2008

Holky, mam dotaz....dnesk jsem byla na gynde, 5 dnu meskam a mam bohuzel podezreni na pasovy opar v uchu. Dr. mi udelala UTZ, tam nic nevidela, krevni test je take negativni. Zitra mam jit na vyvolani menses. Cyklus mivam pravidelny, 28 dnu, dnes jsem tedy 33DC, ale podle mereni BT pouze 11DPO.... 😅
myslite, ze 11DPO by HCG v krvi uz bylo???? mam tedy verit, nebo se nektere z vas stalo, ze se HCG objevilo az pozdeji.. Dr. totiz predpokladala, ze ovulce byla 14DC a ne az 22DC...a ja trubka ji to zapomela rict 😅
chci se ujistit, protoze jdu zitra na usni a budu brat leky, ktere se v tehu absolutne brat nesmi...
diky
martek

svoma
11. zář 2008

Martek ahojky,já byla u dr. pár dní po tom,co jsem to nedostala,na utz nic neviděla,těhu test u ní byl taky negativní,dala mi injekci na vyvolání ms,ale řekla,že pro jistotu nabere krev a ať si za týden zavolám,tak jsem tam volala a byla jsem těhu,dr. mi řekla,že jsem musela otěhotnět až ke konci cyklu,ne v půlce,proto že ještě nic neviděla.Ale je zajímavé,že doma na testu jsem měla slabounkou druhou čárečku,asi byl kvalitnější než ten její.

martek
11. zář 2008

svoma, ja mela tehu test negativni....a krev byla hotova hnedka a taky negatáivni....dneska jsem vyfasovala injekci a uvidime, co bude dal 😉

kat22
11. zář 2008

ahojte zienky

martek...ja som mala negativny test, dr mi povedal ze menzes pride a bude silny, pretoze tam je "cysta" a sliznica je vysoka, pichol mi agolutin a mala som prist o 10 dni. tak som prisla a z cysty je dnes 16 mesacne tornado. otehotnela som na 32 DC. velmi na vsetky snazilky myslim a drzim silno palce 😉

svoma
11. zář 2008

Martek tak to bys neměla být těhu,když byla krev negativní. Já to měla teď nedávno taky,ale já to nedostala kvůli cystě,první injekce nezabrala,tak jsem tam šla znova a řekl,že se mi mezitím udělala 5 cm cysta,tak řekl,že dostanu dvojitou dávku toho na vyvolání ms a že když skončí ms,tak že s ní by měla zmiznout i cysta,jak klesne hladina hormonů.Asi se tak stalo,protože já kvůli ní měla šílené bolesti a po ms už nic. 🙂

martek
11. zář 2008

kat a to si mela negativni krevni test, nebo klasicky tehu test z moci??????

kat22
11. zář 2008

martek, tehu test z moci...moj dr berie krv az okolo 10tt

martek
11. zář 2008

ja mam prave negativni i krevni test... no uvidime, pockam tyden, kdyz mrcha dojde, je to jasny, kdyz ne, delam test 😉

barik
22. zář 2008

Holky, stalo se vám některé, že jste ovulovaly těsně před očekávanou MS a otěhotěnly jste? Jestli ano, menstruovaly jste normálně?

elzebett
26. zář 2008

ahojky.ms sem měla dostat 18.8 ale dostala sem ji až 9.9 celou dobu až do ted mám křeče v podbřišku a divné tlaky,což nechápu..test sem si nedělala.ms sem měla as 4 dny.myslíte že bych mohla být těhotna?o mimi se s přítelem snažíme díky za každou odpověd

saharka_78
26. zář 2008

Ahoj všem, můžete mi poradit? Lze otěhotnět 1-2 dny před menstruací nebo během?..Mám od Dr. potvrzenou ovulku, ale měla bych za dva dny dostat MS, tak se bojím, kdyby doslo k oplodnění, jestli se to vajíčko udrží v té sliznici.. díky za rady..zkušenosti event...

marky27
28. zář 2008

Ahoj holky. Asi před 5 měsíci jsem vysadila HA a od té doby se snažíme o miminko. Tento měsíc jsem měla takovou podivnou menstruaci - přišla přibližně v obvyklém termínu, ale krvácení trvalo jen 2 dny, předtím a potom asi 3 dny špinění (normálně krvácím cca 5 dní). Navíc mám už asi 14 dní žaludek na vodě a pocity na zvracení (ale nezvracím), přesto pořád musím jíst, mám záchvaty chutí na sladké a hned nato třeba na klobásu 😉 .Včera ráno jsem si dělala těh.test (5 dní po ukončení toho špinění) a vyšel negativní. Nebyla vidět ani slabounká druhá čárečka ☹ . Máte některá podobnou zkušenost a přesto to bylo těhotenství? Budu ráda za každý váš názor. Někdy jsem z toho snažení vážně už zoufalá. ☹

lulu19
28. zář 2008

ahoj marky toto iste som mala aj ja mala som ms 1 den aj to len taku a isla som ku gyn.s takou nadejou že som tehu a nebola som odvtedy som mala ms normalny a pred mes.som zase mala ms len slabucku a tehu som neboola ale clovk nikdy nevie možes byt a nemusi s pockaj pad dni a sprav test znova sela sil -