Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

vatava
7. dub 2009

Ahoj Nitenka, dakujem moooc za odpoved.. viem o cosi viac o tom.. doktor moc toho nenahovori aj ked sa pytam.Budem sa snazit a dufat ze vsetko bude ok. Dakujem za podporu.

vatava
7. dub 2009

A este jedna otazocka Nitenka v ktorom si teraz tyzdni tehu ? Daj vediet ako dopadla kontrola.. aj tebe krpatku v brusku vsetko dobre zelam...

nitenka
9. dub 2009

vatavo já jsem dneska 13+4 podle mestruace,ale mám zavedené 5 dení emryjko takže v podstatě o 5 dní jsem napřed 🙂 emryjko mi zavedli 15 den cyklu..
moje trápení s hematomem bylo první a pak se oběvilo,že mi nadledvinka neprodukuje progesteron,takže jsem každej den píchla injekce a beru léky a náplasti,dneska jsem měla poslední injekci tak jsem nervozní jak tělo bude reagovat a zda placenta bude tvořit progesteronu dost 🙂
ještě lepím naplasti extrahexal 2x 100 takže to vysazovaní leku je pro mě další velkej krok 🙂 tak snad to miminko zmákne 🙂
v podstatě se zjistilo proč jsem 9 let neotěhotněla ..bylo to díky té nadledvince takže jsem ráda že se odhalil problém na ktreý nikdo roky nepřišel..
ten problém mám prý po sutonehodě kde jsem měla hodně vnitřní zranění,bohužel jsem na dobrého gyndaře který to odhalil přišla až po tom velkém krvácení z hematomů..
byla jsem se zaregistrovat u nového gyndaře a ten si všiml že mám žluté oči a udělal mi všechny testy
nebýt jeho o miminko bych přišla a každej by tvrdil že díky hematomům a problém by nebyl zase odhalen a já zase sdalší roky na IVF které už si hradím a je to finančně naročný..
ted jsem pod dohledem a miminku se zatím daří dobře.. doufám,že už je ti líp a hematomy se zmenšují..
mě poslední hematom zmizel i bez krvácení.. držím palečky a napiš jak se daří papa

vatava
9. dub 2009

Ahoj Nitenka, vidim, ze ty uz mas toho vela za sebou a ja si musim z teba brat priklad . Naozaj obdivujem tvoju trpezlivost a pevne nervy..
Ja som strasna netrpezlivka, clovek by si vzdy zelal aby slo vsetko nekomplikovane a bez problemov..no ale nevyberame si.Ale ty si velmi statocna pre mna 🙂 Teraz ked uz vedia pricinu tvojich problemov vsetko bude urcite jednoduchsie... asi to bolo aj velke stastie v nestasti.🙂
Ja som vcera bola na kontrole, na utz je krasne baby 25mm ale aj hematom sa natiahol .. moj doktor ma tak hnusne odpinkal.. ze rovno hospitalizovat. Sla som teda do nemocky ale tam po vysetreniach povedali ze to iste co budem robit tam mozem aj doma a to som rada.. to by bol co sa psychiky tyka moj koniec 🙂
Teraz ale nekrvacam ani nespinim uz par dni... tak budem dufat ze sa mi ten hematon nakoniec naozaj sam vstrebe tak ako byva dobrym zvykom... 🙂)) Teraz som v 9tt+2.
Prezi pekne velkonocne sviatky..🙂

a.d.r.i.a.n.a.28
10. dub 2009

ahoj holky,jsem tu nová,dřív jsem chodila do zamlklích potratů,protože jsem sama na revizi byla,a je to 7 týdnů co jsem to nedostala,vlastně dneš už dostala,měla jsem ale předtím býlí výtok,a tvrdá prsa,nic jiného jsem nezaznamenala,možná že jsem i víc jedla a spala,myslíte,že bych mohla být i přesto těhotná?a dostat MS?i přesto,že poslední nechráněný styk jsme měli 20 března.A ted se dostavila MS?je to nesmysl vidte?

nitenka
10. dub 2009

adrianko ahojky.. tak to je mi líto stím zamlklím to je pro mě noční můra..ale jsi statečnbohužel netuším jak je to s menstruací v tehu to nemám zkušenost,já sice krvácela,ale z hematomu a při krvácení jsem už měla na testu //.zkus testík a uvidíš.. ale co píšeš tak si spíš myslím že to bohužel na těhu nevypadá.. ale to je jen můj nazor... moc ti držím palce vše je možné 🙂 zkus ten test..

vatavo psala jsem ti do pošzy snad jsi to našla..doufám,že už je líp..

hezké velikonoce všem

celllerka
19. dub 2009

Ahoj holky 🙂 Jsem tu úplně poprvé, ale několikraát jsem si tady četla vaše příspěvky..Takže už asi máte nějaké ty zkušenosti a doufám, že mi poradíte... takže spustím 😀 Skoro před půl rokem sem se vyspala s "kamarádem"... antikoncepci jsem ještě nebrala ale kondom jsme použili, kamarad "vykonal potřebu" a pak jsme jeli bez, ale asi jen 2 minuty 😀 😀 ... asi měsíc nato, jsem si dělala test a vyšel negativní.. a ted ani nevim, esi jsem si dělala dva nebo jen jeden.... Přibrala sem asi 3 kila, ale to bude asi tím, že se někdy přecpu ( nejí to jen po sexu s ním, jím pořád ),... ted mi nejako vyskočili žilky a strie na prsou, a zas nevim, esi to neni tim, jak sem prostě jedla.. jinak jim pořád stejně jako jindy a žadny chutě nemám... Menzes dostavam presne na cas a trvá 5 - 6 dní, první dva dny silná, pak jen lehce.... Já miminko plánuju, ale až budu starší, zatim se mnou cloumá puberta, 😠 tak doufám, že těhu nebudu... navíc si chci dát přihlášku na vysokou, tak bych to měla stížené... A břicho mě ubec nebolí, jen občas a to když mam menzes... ..... Jedna holka, co jí učí můj otec, byla jednu středu normálně na tělocviku a v sobotu porodila, ani nevěděla že je tehotna, pribrala jen mállo... Já vím, že je to takové toooo, ale mám prostě strach, né, ani ne strach ale takový divný pocit... 😔 Tak mi prosím napiste, co si o tohle myslíte, předem díky 😉

ketchupka
20. dub 2009

DObrý den chtela jsem se zeptat jestli muzu byt tehotná, když jsem se vyspala s přítelem v 5 den menstruace a ten den jsem uzila antikoncepci? 5 den mi obvykle konci menstruace ale večer jsem měla ještě červený výtok.

terinda
20. dub 2009

cellerko, před půlrokem? Tak těhotná nejsi, jestli máš ms. Kdyžtak si ještě udělej test... a používejte kondom.

ketchupka, jestli bereš antikoncepci pravidelně, tak ne 😉

celllerka
20. dub 2009

Ooooh, děkuji 😎 Menzes mám noo a pořád pravidelně 🙂 Já jen, že tady holky píšou, že měli i v těhotenství, ale tak ok, díky 🙂

nitenka
22. dub 2009

celllerka
ahojky..jde vidět že jsi mladounká a nezkušená,měla by jsi zajít na gyndu a poradit se s lékařem at ti dá antikoncepci a vše co tu píšeš probrat sním,ve tvém věku by ti to pomohlo rady od lékaře,kamarádky toho namluvěj 🙂 pokud jsi si dělala test a je tam jen / čárka těhotná nejsi určitě..
určitě nespoléhej na plodné a neplodné dny pokaždé jsou jinak a spermie dlouho přežívají v děloze.. Zajdi na gyndu a promluv s lékařem at si můžeš užívat beztarostný sex,jinak kondom raději používejte pokaždé je to pro tvojí ochranu před infekcí,nemocí je víc neu tušíš a sex pro tebe s kondomem je bezpečnější mysli na sebe zdraví je jen jedno a nemusíš se pak obávat těhoteství ani nemocí...
já byla věrná manželka 13 let a když mě manžel opustil měla jsem nechráněný náfhodný sex..ten kluk se mi zdál pohodovej bezpečnej a pak jsem zjistila,že rád zajde do bordelu a tak.. nikdy bych to do nej neřekla, hned jsem si nechala udělat vyšetření na všechny nemoce a už bych nikdy takhle nerizkovala nestojí to zato..hodně jsem se bála půl roku půl roku trvá než se nemoc dá vyšetřit..
opravdu mysli na sebe a když kluk buáde naléhat nestojí to za ty nervy a nejistotu,nikdy nevíš zda je opravdu zdravej.. a věř mi že nejde jen o nemoci které znáš ale je jich hodně jsou ruzné nakterie které mohou zpusobit v budoucnu i neplodnost a věřím,že jsi chytrá holka která sní o dětech a zdravém životě..měj se hezky papa

nitenka
22. dub 2009

terinda ahojky..řekla bych že otehotnět při menstruaci není tak časté řekla bych že až nemožné,ale prý se to stává..ve vaječníku se tvoří fulikuli a tam dozravájí vajíčka v určitej den cyklu fulikuli prasknou a vajíčka čekají v deloze na spermii .. jde oto že pokaždé dozrají jinak..já když dělala ovulační testy nebo chodila na ultrazvuk při IVF takk jsem měla ovulaci třenba i 18 den cyklu nekdy může ovulace být později prostě je to příroda a náhoda... ale fakt si myslím,že se bát nemusíš.. to už je spíš porucha když vajíčka dozrávají tak pozde běžné to není a při mensrtruaci by jsi otehotnět neměla.. holky nejsem odborník,jsem těhulka která se snažila o mimnko.
takže vše je jen můj názor ne vědomosti odborníka.. papa

alka82
24. dub 2009

Ahojky Mirusko. Já to od lékařky ještě potvrzený nemám, ale 4 testy nám vyšly pozitivní a mám i více příznaků. Jen mě dnes také zaskočilo špinění. Spočítaný to mám kolem 5 týdne, tak mám docela strach.

celllerka
26. dub 2009

nitenka ... Mooc děkuji za rady 😉 .. My jsme kondom měli, ale jak říkám, pak chvíli né.... ☹ menzes mám pravidelně, přesně na čas, i dnes sem ji dostala, tak jak mám, a když sem si dělala ty testy, 2 za sebou, tak vyšli negativní ( pro mě dobře ).... jinak prášky beru od tý doby, co sem s ním spala ( ted budu brat 6té platíčko)...Jak si psala o tom klukoj (chlapoj), že to byl sígr, tak tohle je taky... 😠 😠 asi sem do týhle diskuze tohle nepatří, ale kdyyž už sem tady, tak to napsat můžu... prostě sem se do něj zabouchla a trvá to až dodnes, jenže co jsem později zjistila, je to opravdu grázl, dověděla sem se, že to se mnou chtěl jen zkusit 😢 ☹ a ja mu na všechny kecy skočila... a ted ne že by se mi vyhýbal, bavíme se spolu normálně, ale já sem tak tupá, že ho prostě jentak z hlavy nevypustím a jak se říka, asii si musim nechat nasrat na hlavu eště víc, abych pochopila, že o mě nestojí.... .... O dětech sním, chci je, ale ne teď, jak říkam, puberta se mnou mlátí a asi jen tek nepřestane..... 😠 Ještě jednou děkuji 😉

celllerka
26. dub 2009

jo a pozná se těhotenství třeba i na dotek, když si sáhnu na břicho, že je třeba tvrdší?? já ho mam měkký a noo, prostě normální jako jindy... Jen mě pobolívá, ale to je jen, když mam menzes....

matulik284
26. dub 2009

ahojte 🙂 tak ja mam takyto problem. V piatok 20.4. som zacala spinit ( co nikdy pred ms), potom to prestalo. V utorok rano som si robila test a bola tam slabulinka druha ciarka ale hned na to som dostala ms..trvala 4 dni (3 dni bola velmi silna - ale taku mam stale)...inak mavam ms vzdy 7-8 dni. Teraz mam druhy den spinenie..a velmi ma bolia prsia..vcera som mala hnacku a dnes zapchu...uz tomu vobec nerozumiem. Myslite ze mozem byt stale tehu? Ze babo zo mna neodislo?

nitenka
27. dub 2009

matulik284 ahojky a na testu je stále // čárka nebo už ne? ono se hodně stává že žena má samovolný potrat v začátku teotenství.. některá to ani nepozná jen dostane opoždědnou menstruaci..
já na začátku těhoteství špinila hodně hnědě cca 4 až 5 dní..asi by bylo lepší zajít na gyndu...

h.a.i.n.y
27. dub 2009

Ahojte. Tak moja posledna menstruacia bola ovela slabsia ako zvycajne hoci dlzku trvania mala ako obycajne 7 dni. Testik som si zatial nerobila lebo nemam ziadne priznaky. Nablizsi menzes mam dostat o 2 tyzdne. Ked sa nedostavi alebo bude podobne slaby potom sa budem testovat. Myslite ze mozem byt tehu? Ma niekto prosim s tymto skusenost ?

h.a.i.n.y
27. dub 2009

myslite zeby sa mi uz objavili prve priznaky ?

matulik284
27. dub 2009

nitenka test som si po krvacani este nerobila, ale chystam sa. Aj ja som myslela, ze to je samovolny potrat, ale teraz uz neviem ked ma stale bolia prsia...skusim testik a uvidim

misana
28. dub 2009

Ahojte holky,tak to tady od rána pročítám a chtěla bych se s váma poradit.13.4. jsme na to s přítelem hupli, 23.4. jsem dostala pravidelně menstruaci,ale ne takovou jako vždycky,byla slabá vždycky mívám hodně silnou a trvala jen 5 dní-jinak mívám 8 dní. A nebylo to žádné špinění,ale normalní slabší menstruace. Včera mě tak celý den bolela hlava a večer i zle od žaludku.Poslední týden bych pořád jen spala. Myslíte,že bych mohla být těhotná? Máte s tím nějakou zkušenost? Díky 🙂 🙂

perla200
28. dub 2009

asi nie misana....aj ja som mala špinenie potom // ale žiadne príznaky.....tie príznaky sú pseudopríznaky 😅

misana
28. dub 2009

Asi máš pravdu. ☹ Ale je to divné.

perla200
28. dub 2009

je to velmi skoro misana....všetky tie príznaky ako únava a nevolnosti prichádzajú okolo 7tt....teda mne nebolo vôbec zle a unavená som nebola vôbec počas celého tehotenstva....skôr hyperaktívna

misana
28. dub 2009

U prvního těhotenství jsem neměla žádne příznaky,kromě vynechání menstruace. A tak to bylo i celé těh.,kdyby mi nerostlo bříško a necítila pohyby,tak nevím,že jsem těhu. Akorát ted ta únava,nevolnost a bolestivá prsa,která nikdy nebolely. Tak jsem chtěla vědět,jak to je s tou menstruací.A děkuju,že jsi mi odpověděla 😉

perla200
28. dub 2009

ved to...ani ja som nemala vôbec žiadne príznaky akurát ten mesiac...inak 11mesiacov predtým som mala samé príznaky🙂))

rintintyna
2. kvě 2009

já bych si dovolila se do toho trošku vložit, Miši podle mě naděje, že jsi těhotná tu je, sice to můžou být pseudo příznaky, jak psala perla, ale zároveň nemusí. Jak už se tu mnohokrát psalo, spousta holek má v těhu v 5tt normální nebo slabší MS, některé třeba i celý trimestr. Stejně tak moje sousedka, měla příznaky jaké popisuješ a pak dostala slabší MS, pořád se ale cítila všelijak, tak udělala další test (první vyšel negativní) a ten vyšel pozitivní. Dnes se už měsíc raduje s nádherného miminka. A jestli můžu ještě za sebe. Mám za sebou 2x missed a vždy jsem měla těhu příznaky již před testováním, hlavně tu únavu, Je to velice individuální záležitost, jak se u koho dostaví, nebo nedostaví. Takže Miši hlavu vzhůru a zkus test, nebo zajít ke gynekologovi, budu držet palce 😉

misana
4. kvě 2009

Ahojte!!! Tak jsem se právě vrátila od doktora. A čekám miminko!!!! 😵 🙂 A jsem v 5tt,kukala jsem na něho jak na blázna. Znamená to,že jsem zapadla při ms a pak ms i ještě dostala. Snad už bude všechno,tak jak má. 😢 Rok zpátky jsem v 7tt potratila,tak mám veliký strach,ješte s tou ms.

rintintyna
4. kvě 2009

misana, tak to jsou skvělé zprávy, moc držím palečky, ať je vše dobré. Já našla // na testu toto pondělí, ale zároveň jsem špinila a to až do středy, pak čtvrtek a pátek byl klid, ale v sobotu ráno špinění už krvavé a od včerejšího odpoledne mám slabou MS. Jenže já ji mívám slabou i normálně. Tvůj příběh mi sice dává ještě trochu naděje, ale obábám se, že u mě se spíš jedná o samovolný potrat v 5tt. Uvidíme. K doktorovi skočím asi ve středu. Jen doufám, že nebudu muset zase na revizi 😒

misana
4. kvě 2009

Já ti budu držet moooc palce at je všechno ok. Doktor říkal,že to není nic neobvyklého,pokud to netrvá víc jak 3 měsíce. Zároveň jsem tam potkala paní,která by nepřišla na to,že je těhotná kdyby nezačala přibírat,protože neměla žádné příznaky a ms má pravidelně a je v 23tt. Ale mám taky strach.