Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

domik124
24. čer 2010

ahojte, ja som tiez v netrpezlivom ocakavani, menštruácia mešká skoro týždeň, snažím sa s testom vydržať aspoň do soboty, ale je to na zbláznenie. Chcem sa spýtať, či môžem použiť test, ktorý mám doma už dosť dlho. Či bude rovnako účinný

anniika
24. čer 2010

@mika165 To je mi moc lito ☹ . Ale mas pravdu, proste se prestat sledovat a nechat tomu volny prubeh. Jsem v podobne situaci...pritel zije v UK. To vecne cestovani me take vycerpava...tak se drz a nebud uz smutna...znam to, kazdy mesic je to stejne...to zklamani..preji vsem //

mika165
2. črc 2010

@anniika ahoj,ako sa máš?chodievaš ešte na tieto stránky?Ja si tu občas zájdem prečítať,že čo je nové.O týždeň mám dostať menzes,tak uvidíme,či nebudem zase sklamaná.

kristin8
4. črc 2010

Ahoj holky, včera jsem psala na "Jsem zmatená" https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jsem-zma...
a diskuze mi byla zamčena, slíbila jsem, že si udělám tetík, tak tady je:
vidíte to, taky nebo jen já? ☹

vendy2
4. črc 2010

Ahojky

@kristin8 třeba je ještě brzy,zkusila bych to ještě za pár dní 😉 Já budu testit až na konci týdne,dřív to fakt nedám,radši.MS mi zatím nedorazila,tak uvidím.

kristin8
4. črc 2010

@vendy2 moc s tím nepočítám a raději se budu těšit na dovolenou, kterou mám za týden, před ní si zkusím ještě udělat testík, protože jdu na svatbu za svědka, tak ať vím jestli si můžu dát sklenku 😉 . Tak dej určitě vědět jak ti to dopadlo. budu ti držet pěstičky, aby to vyšlo 🙂

vendy2
4. črc 2010

@kristin8 pokud to nevýjde teď,tak příště,ale zkus si testík udělat ještě 😉Držím palce,aby se povedlo už brzy 🙂 Děkuju,určitě dám vědět,já s tím nepočítám,že by se to povedlo,ale uvidím 🙂

kristin8
5. črc 2010

Tak holky nevím, ještě pořád špiním už je to 5 dní + 1 den menzes, už mi to příjde divné ☹

kechkat
5. črc 2010

Ahojte, prosím o radu nebo o váš názor. MS mívám pravidelnou každý měsíc, přichází snad i na hodinu přesně. Nyní asi 5 dnů před očekávanou MS jsem měla nechráněný styk a v den kdy MS měla dorazit, tak jsem začala špinit slabým hnědým výtokem který přešel 2.den v krvavé špinění, ale velmi slabé, pouze po použití wc na toal papíře a 3.den je špinění o něco silnější, na vložku už to je, ale klasická MS zatím nedorazila, mám mít obavy že se jedná o začátek potratu nebo jít k lékaři až bych začala krvácet silněji nebo to zatím neřešit a zkusit cca za týden test a pak se uvidí? U prvního těhu jsem toto vůbec neměla a teď nevím na čem jsem. Katka

vendy2
5. črc 2010

@kristin8 já špiním už nějaký 7den a nevím co to je,je to tak malinkato a zatím se to nerozjelo,tak nevím.Zkus si udělat test za pár dní,třeba je fakt brzy a mimi se tam teprve "uhnizďuje".Jsem z toho taky vedle 😒

@kechkat já bych asi počkala a pak zkusila ten test,třeba je to jen náznak toho,že se povedlo a teď když si měla mít MS,tak se to takhle projevilo.Držím palce!Já tohle u prvního taky vůbec nezažila,tak nechápu o co jde.

suik
5. črc 2010

@kechkat já bych taky zkusila test, klidně hned a pak třeba zopáknout, jestli tam mimi je, tak se třeba zahnizďuje a to krvácet trochu může, nebo třeba menses může ovlivnit i stres a tak.
Jestli tam čárky budou, tak si zavolej a radši si dojdi.

případnej potrat by asi dost bolel

vendy2
6. črc 2010

Ahojky 🙂
Tak u mě zatím nic nového,ještě jsem netestila,ještě čekám.

@kristin8 co Ty?jak to vypadá?

kristin8
6. črc 2010

@vendy2 taky pořád ještě trochu špiním špiním a mám pořád návaly horka a v noci jsem se budila 2krát na WC, tak já nevím. Možná jsem v přechodu 😀. Ty máš teda výdrž 😉

vendy2
6. črc 2010

@kristin8 jé,to jsem si taky říkala,jestli už nejsem v přechodu,poněkud dost brzo 😀 No,nejradši bych to riskla,ale nějak mi to nedá a ještě vydržím 🙂

kristin8
6. črc 2010

@vendy2 jsi borec 😉 já už jsem víc zvědavější jak ty , jak ti to dopadne, věřím, že dobře 😉 já mám dneska fakt šílené stavy, příjde mi to jako při ovulaci, ale takhle brzo je to blbost, je mi špatně, únava atd., no hrůza 😝

vendy2
6. črc 2010

@kristin8 😀 já si připadám jak blázen 😅 chci to vydržet do pátku,ale nepočítám s těhu,to by byl fakt zázrak.Děkuju 🙂 určitě dám pak vědět 😉 tak třeba to ovulka je,třeba tělu hraboší a rozhodlo se,že bude ovulka hodně brzy a nebo je to těhu 😉

kristin8
6. črc 2010

@vendy2 🙂 no uvidíme, ještě, že už jdu zítra do práce a myšlenky přesunu někam jinam a možná mě přejdou i ty stavy 🙂

vendy2
6. črc 2010

@kristin8 tak to je fajn,aspoň příjdeš na jiné myšlenky a bude líp 😉 Já bych taky potřebovala aspoň na pár dní někam odjet a vypnout 😀 Kdybych už věděla jak na to sem,tak už bych se těšila na další snažení,nebo kdyby se aspoň MS rozjela,no nevím,je to dlouhé,ale nechám se překvapit 🙂

kristin8
6. črc 2010

@vendy2 tak těšit se na další snažení můžeš, na tom nic nezkazíš 😉 a těhu to taky nevadí 😉

kristin8
6. črc 2010

@vendy2 kamarádka mi doporučila tyhle stránky http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php, prý ji to podle toho vyšlo 😉

vendy2
6. črc 2010

@kristin8 díky,kouknu na to 😉

vendy2
6. črc 2010

@kristin8 no,tak to už jsem na teď prošvihla 😒 ,ale na srpen,to by stálo za zkoušku 😉

vendy2
7. črc 2010

@kristin8 ahojky,slíbila jsem,že dám vědět.Do pátku jsem to nevydržela,test jsem udělala dnes a je tam slabá druhá čárka 🙂 v pátek udělám další a uvidím jestli zesílí,moc si přeju,aby ano a hlavně,aby špinění úplně ustalo 🙂

kristin8
7. črc 2010

@vendy2 tak to moc, moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 , to mám radost, budu držet pěstičky, aby mimi jen sílilo a všechno bylo v pořádku 🙂 a taky samozřejmě tiše závidím 😉

kristin8
7. črc 2010

@vendy2 tak už nebudeš potřebovat 😉

vendy2
7. črc 2010

@kristin8 děkuju moc,taky držím palce,aby si tu brzy oznámila,že máš pozitivní testík 😉

kristin8
7. črc 2010

@vendy2 děkuji 🙂

anniika
10. črc 2010

@mika165
ahoj mika..obcas sem take jeste zajdu...podivat se co je noveho...necitim se ale moc fajn, zacinam se litovat a propadat smutku...jak jsi na tom ty?

kristin8
12. črc 2010

@vendy2 ahojky, tak co čárečka? Doufám, že je všechno v nejlepším pořádku 😉

vendy2
13. črc 2010

@kristin8 ahojky,včera jsem byla u mudry,nic neviděla,dneska jsem šla na krev,zítra budou výsledky,bohužel se ze špinění stala asi MS ☹ uvidím co zítra výsledky krve,ale myslím,že se nezdařilo ☹